Forum Forum dla każdego... Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
zabiegi-włosy
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Sport, Fitness, Diety Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

zabiegi-włosy
Autor Wiadomość
kika75
Amator

Post zabiegi-włosy Odpowiedz z cytatem
Zabieg wyciszający wrażliwą skórę głowy.Regeneruje i naprawia strukturę włosa, oparty o działanie ultradźwięków taki zabieg w swojej ofercie ma salon fryzjerski futuro w wawie byłam na takim zabiegu pierwszy raz i widzę że włosy znacznie się poprawiły czy wy też robicie takie zabiegi po wakacjach ?
Wto Paź 04, 2011 21:02 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wto Paź 04, 2011 21:02
emgielka
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Od dwóch lat mam problemy z włosami i stosowałam róże preparaty, szampony, witaminy itd. Koleżanka na mój problem poleciłam mi Klinikę Derma –Clinic. http://derma-clinic.pl/ I na dzień dzisiejszy jest już ok.
Pią Maj 24, 2013 13:19 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Amber

Post Odpowiedz z cytatem
Częściej sama dbam o włosy - robię np. płukanki z cytryny i siemienia lnianego, nakładam maseczki. Ale ostatnio byłam na zabiegu odżywczo-pielęgnacyjnym i jestem bardzo zadowolona z efektów i obsługi. Smile Zabieg wykonałam w gabinecie dr Tilszer: http://www.medycynaestetyczna.com/zabiegi/wlosy/zabiegi-odzywczo-pielegnacyjne
Sro Cze 26, 2013 10:07 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amawi1

Post Odpowiedz z cytatem
Nigdy nie stosowałam żadnych konkretnych zabiegów pielęgnacyjnych dla włosów. Tylko szampon i odżywka plus czasem wizyta u fryzjera
Sro Lip 17, 2013 10:52 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
suzie
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Ja byłam w gabinecie trychologii - http://www.creeniss.pl/ . Po kuracji trychologicznej znikł problem z skórą głowy, teraz stosuję preparaty, które mi zalecono, by dbać o skórę głowy.
Czw Sie 29, 2013 14:04 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta84

Post Odpowiedz z cytatem
Jak w temacie, mam pytanie czy któraś z Was korzystała z tego salonu fryzjerskiego: http://www.shintai.com.pl/farbowanie,102.html - Warszawa, salon Shintai.

Proszę o wasze opinie
Wto Paź 01, 2013 18:45 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
marta84

Post Odpowiedz z cytatem
Tu masz ciekawą propozycję mebli: http://jfm-furniture.pl/meble-domowe , robią je na wymiar więc wykorzystasz powierzchnię co do cm2.
Wto Paź 01, 2013 18:48 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
peletor
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Ja korzystam z usług salonu fryzjerskiego Pink Hair & Beauty Studio . Wszystkie fryzjerki są bardzo dobre i lubię się u nich obcinać, w dodatku jest też bardzo miła kosmetyczka, a po zrobionym manicure trzyma się co najmniej 2 tygodnie. Polecam, sprawdźcie stronę fb salonu fryzjerskiego - https://www.facebook.com/pinkstudio33
Sro Lis 27, 2013 21:39 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirmirka1
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem powinnaś wybrać się do porządnego gabinetu kosmetycznego na zabieg na włosy. Uwierz mi, że takie profesjonalne działania potrafią praktycznie całkowicie odmienić skórę głowy ...
Ze swojej strony poleciłabym Ci gabinet fryzjerski w Białymstoku - pracuje tam naprawdę dobry fryzjer który chętnie doradzi Ci w sprawie pielęgnacji.
Sama kiedyś byłam na takiej ampułce na włosy - sprawiła, że wyglądają na mocniejsze i mam o wiele mniej kłopotów jeśli chodzi o ich rozczesywanie.

Wto Gru 17, 2013 11:39 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sunandflower

Post Odpowiedz z cytatem
Ja tam nie potrzebuję nigdzie chodzić, mam maseczkę, która działa na prawdę cuda Wink

Pon Gru 23, 2013 17:46 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amorka
Amator

Post Odpowiedz z cytatem
JA udałam sie do salonu fryzjerskiego www.fryzjerkatowice.eu tam doradzili mi jakie kosmetyki mam używać na moje włosy. Bardzo fajna obsługa a nawet oferują różne usługi na każdą okazje. Teraz problem zniknął a ja się ciesze ze zdrowych włosów. Very Happy

Czw Sty 30, 2014 22:19 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ashley
Zadomowienie

Post Odpowiedz z cytatem
Na obecną chwilę wystarcza mi maska do włosów. Nie potrzebuję zabiegów Smile
Pią Sty 31, 2014 20:16 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
carolline19

Post Odpowiedz z cytatem
Ja zabiegi to mogę sobie w domu zrobić. Mam maseczkę na włosy, którą sama mogę nakładać i to mi wystarcza. Nie muszę nigdzie chodzić.
Czw Lut 27, 2014 15:27 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
trycja
Zadomowienie

Post Odpowiedz z cytatem
Ja wybieram się niedługo na odbudowę struktury włosa. Zobaczymy, jak to będzie wyglądać Smile
Wto Mar 04, 2014 13:22 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiktoria8383

Post Re: zabiegi-włosy Odpowiedz z cytatem
kika75 napisał:
Zabieg wyciszający wrażliwą skórę głowy.Regeneruje i naprawia strukturę włosa, oparty o działanie ultradźwięków taki zabieg w swojej ofercie ma salon fryzjerski futuro w wawie byłam na takim zabiegu pierwszy raz i widzę że włosy znacznie się poprawiły czy wy też robicie takie zabiegi po wakacjach ?

Witam,
jezeli w związku ze stresem czy przesileniem wiosennym macie problemy z włosami polecam sprawdzoną osobiście przeze mnie linie kosmetyków Cece MED Prevent Hair Loss Te produkty mają bogaty skład wymienić należy chociażby biotynę, witaminy, żelazo, aminokwasy, proteiny białego łubinu. Działają bezpośrednio na skórę głowy czyli "ziemie" w której rosną nasz włosy:) Dostaniecie je na pewno bez problemu w aptekach doz.pl oraz drogeriach Hebe. Osobiście szczególnie zaimponowała mi skuteczność ampułek najwidoczniej problem moich wypadających włosów tkwił przede wszystkim w skórze głowy:(
Sro Mar 26, 2014 19:45 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Sro Mar 26, 2014 19:45

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Sport, Fitness, Diety Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

Skocz do: