Forum Forum dla każdego... Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
ulubione kosmetyki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Sport, Fitness, Diety Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

ulubione kosmetyki
Autor Wiadomość
kammil2256

Post Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem warto w tym temacie popytać się znajomych. Takie działania z reguły przynoszą bardzo dobre rezultaty Smile

Sro Paź 04, 2017 14:58 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Sro Paź 04, 2017 14:58
elania
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
U mnie od kilku miesięcy wygrywa kolagen, który zamawiam tutaj https://kolagen.info/k1,kolagen-naturalny-kolagen-platinum.html . Co prawda nie mam ogromnych zmarszczek, bo jeszcze jestem młoda, ale nie mam ich też ze względu na to, że dbam o skórę, nawilżam ją od zewnątrz i od wewnątrz i kupuje własnie kosmetyki z kolagenem, który ma genialny wpływ na wygląd skóry.
Czw Kwi 26, 2018 05:46 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maggie

Post Odpowiedz z cytatem
Moje ulubione to bez wątpienia rzęsy od Amazing Lashes. Jeszcze nigdy mnie nie zawiodły, czy to na randce czy oficjalnym spotkaniu.
Pią Kwi 27, 2018 17:32 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bejca

Post Odpowiedz z cytatem
Dla mnie kosmetykami pierwszego wyboru są zawsze te naturalne,na bazie naturalnego magnezu,który świetnie się sprawdza na mojej skórze.Nawilża ją,odżywia i regeneruje,radzi sobie dobrze z wszelkimi niedoskonałościami.Naturalny magnez w kosmetyce to dla mnie wielkie odkrycie.Na stronie http://zechsal.pl/
znajdziecie peelingi magnezowe,szampony,żele do masażu czy płatki magnezowe stosowane do kąpieli.
Pią Maj 18, 2018 13:26 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karinos83
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Zdecydowanie są to kosmetyki do makijażu oczu. Wypatruję na blogach np. https://instabutik.pl/kosmetyki-do-makijazu-oczu co jest teraz modne i po prostu kupuję. Gdzie? Najczęściej jest to drogeria internetowa. Ceny dobre i wybór duży.
Pią Maj 25, 2018 09:51 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Genvis
Amator

Post Odpowiedz z cytatem
Jeżeli chodzi o ulubione kosmetyki, to sam jestem zwolennikiem kosmetyków naturalnych, gdyż uważam, że naturalne kosmetyki zdecydowanie korzystniej wpływają na nasze zdrowie, wygląd oraz samopoczucie. Dzieje się tak, dlatego że wiele naturalnych substancji zawartych w tego typu kosmetykach przypomina w składzie czy budowie substancje występujące w organizmie człowieka. Jeżeli chodzi natomiast o wybór sprawdzonych naturalny kosmetyków, to zazwyczaj sięgam po produkty dostępne na stronie https://www.naturativ.pl/sklep/k-2-cialo/p-9-peelingi-i-scruby-do-ciala/
Wto Cze 19, 2018 15:04 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AneczkaS8888

Post Odpowiedz z cytatem
Gdy ostatnio byłam u kosmetyczki robić sobie rzęsy, zakochałam się w cleanerze do rzęs o zapachu truskawkowym - pięknie pachnie Very Happy
Sro Cze 20, 2018 07:44 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kuibulo

Post Odpowiedz z cytatem
Ja kupuje kosmetyki w sklepie https://scandiacosmetics.pl/pl/ gdzie kiedy zamówię powyżej 150 złotych mam dostawę do domu gratis.
Czw Cze 21, 2018 12:05 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagoda15
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Ja od dłuższego czasu używam tylko i wyłącznie kosmetyków naturalnych, ostatnio widziałam bardzo fajny film na ten temat https://www.youtube.com/watch?v=S9sO6ZoW9lQ Autorka bardzo dokładnie pokazuje w nim proces pielęgnacji Azjatyckiej, którą można łatwo powtórzyć w domu ponieważ uzywa w filmie kosmetyków naturalnych Polskich marek.
Nie Cze 24, 2018 21:41 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
budrys
Amator

Post Odpowiedz z cytatem
Do moich pielęgnacyjnych ulubieńców należą dwa produkty Calluna Medica. Pierwszym jest naturalny krem wybielający i redukujący przebarwienia, a drugim maseczka redukująca przebarwienia WŁOCHY. Zawierają w swoim składzie wszystko, co najlepsze z natury. Intensywnie regenerują i rozświetlają cerę oraz sprawiają, że skóra jest doskonale nawilżona. To kosmetyki najlepszej jakości.
Wto Cze 26, 2018 17:41 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morkan8

Post Odpowiedz z cytatem
Ja niedawno w ogóle zacząłem świadomie używać kosmetyków do pielęgnacji. Kilka miesięcy temu do mojej męskiej kosmetyczki doszedł jeszcze taki dezodorant do butów - http://www.manfoot.pl/pl/produkty/dezodorant-do-obuwia-i-stop/ - początkowo nie wiedziałem nawet o istnieniu takich produktów, ale za namową narzeczonej zacząłem go używać. I muszę przyznać, że taki kosmetyk jest wyjątkowo wygodny i pomaga odświeżyć stopy i obuwie. Trzeba tylko pamiętać, żeby mieć go zawsze przy sobie Smile
Wto Lip 10, 2018 14:21 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alutka

Post Odpowiedz z cytatem
ja uwielbiam revlona <3 a z kremów ziaja Smile

Wto Lip 10, 2018 16:38 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
artus

Post Odpowiedz z cytatem
najbardziej lubię kosmetyki z naturalnych składników, najlepsze są
Pon Lip 16, 2018 13:06 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kinia90
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
najlepsze kosmetyki to naturalne kosmetyki Smile Od siebie mogę polecić włoską markę Eldan Cosmetics. Używam ich produktów od dobrych kilku miesięcy i mogę potwierdzić, że są skuteczne i przede wszystkim bezpieczne. Mają całą serię kosmetyków przeznaczonych do każdego rodzaju skóry. Lubię np Sweet Tonic Lotion, to preparat stworzony na bazie wody różanej. Skutecznie oczyszcza i działa kojąco.
Czw Lip 19, 2018 11:40 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Czw Lip 19, 2018 11:40

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Sport, Fitness, Diety Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Skocz do: