Forum Forum dla każdego... Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Studia
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Szkolne życie Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Studia
Autor Wiadomość
złotousty

Post Odpowiedz z cytatem
Jeśli nie wiesz co ze sobą zrobić, studia rzeczywiście będą dobrym wyborem. Można fajnie przebimbać pięć lat i poznać kilku ciekawych ludzi, na pewno też nieco poszerzyć horyzonty. No ale nie oszukujmy się - w życiu do niczego Ci się nie przydadzą, więc zacznij jak najszybciej zacząć się przy okazji zajmować czymś, co w przyszłości może stać się na rynku Twoją mocną stroną. Nawet w formie wolontariatu.
Pią Kwi 05, 2019 11:18 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Pią Kwi 05, 2019 11:18
marscis

Post Odpowiedz z cytatem
gdyby jednak ktoś się zastanawiał nad kierunkiem prawo, prawnik
podsyłam ciekawe artykuły Smile z wieloma cennymi informacjami, może komuś się przyda Smile
Praca prawnik
Praca dla Prawnika
http://di.com.pl/prawnik-poszukiwany-portal-prawniczy-stworzony-dla-ciebie-62637
Pon Kwi 15, 2019 10:14 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaska39
Amator

Post Odpowiedz z cytatem
Ostatnio zainteresowała mnie specjalność Cyberprzestępczość studia licencjackie. Dostępna jest na kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne, w Wyższej Szkole Prawa we Wrocławiu. Wszystkie informacje na ten temat można znaleźć tutaj https://www.prawowroclaw.edu.pl/oferta/cyberprzestepczosc/ i szczerze mówiąc, jak czytam o pracy w zawodzie po takich studiach to wygląda to bardzo, bardzo ciekawie.
Sro Lip 24, 2019 14:10 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karr.olcia

Post Odpowiedz z cytatem
W dzieciństwie chciałam być prawnikiem, ale potem mi przeszło. Nie jest to ani fajna, ani łatwa praca. Może zarobki to wynagradzają, ale naprawdę nie chciałabym się tak mordować...
Czw Sie 29, 2019 17:14 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alek

Post Odpowiedz z cytatem
A ja uważam, że jeśli ktoś chce być prawnikiem, to powinien zrobić wszystko, aby urzeczywistnić swoje marzenia. To jaki kierunek studiów wybierzemy zależy tylko i wyłącznie od nas. Niezależnie od decyzji jaką podejmiemy, przychodzi taki czas, w którym musimy zdecydować o wyborze odpowiedniego tematu pracy licencjackiej. Już teraz warto wiedzieć jak to zrobić. Wszystkim zainteresowanym polecam stronę http://pisanie.co/jak-wybrac-odpowiedni-temat-pracy-licencjackiej/ Sam korzystałem z ich wytycznych, dzięki temu pisanie pracy bardzo szybko mi poszło.
Pią Wrz 13, 2019 10:39 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
A czy wiecie może czy uczelnia Kraków WSZIB w ofercie swojej posiada również kierunek taki jak informatyka? Bo właśnie chciałabym coś takiego studiować. Wiem, że koleżanka tam studiuje tam rachunkowość i finanse, i jest bardzo zadowolona z tej uczelni. Także i ja chciałabym uczyć się w tak dobrej uczelni.
Sob Paź 05, 2019 17:54 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kabum

Post Odpowiedz z cytatem
sporo jest kierunków różnych studiów podyplomowych, na WSB znalazłam https://www.wsb.pl/gdynia/studia-i-szkolenia/studia-podyplomowe/kierunki/transport-i-spedycja-z-certyfikatem-sap-i-else kierunek ciekawy i myślę ze przyszłościowy
Nie Paź 13, 2019 14:51 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Nie Paź 13, 2019 14:51

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Szkolne życie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: