Forum Forum dla każdego... Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Edukacja
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Szkolne życie Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Edukacja
Autor Wiadomość
Phillis
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Żadnego z nich bym nie wybrała, bo to nie moja "bajka" Smile Interesuje się rysunkiem i malarstwem w związku z tym mój wybór byłby związany z architekturą. A propos, dla chętnych, by dostać się na ASP Szkoła Rysunku Sealart ma interesującą propozycję - kurs na architekturę https://sealart.pl/kurs-na-architekture/ To bardzo dobra szkoła. Przy okazji kursu można darmowo zaliczyć zajęcia chociażby z historii sztuki. Co o tym myślicie? Zajęcia są w grupach, zatem praca na nich to tak, jak na studiach Smile Sprawdzałam ceny, są przystępni. Uważam, że to bardzo atrakcyjna oferta.
Czw Gru 06, 2018 16:18 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Czw Gru 06, 2018 16:18
kiniak
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
wiadomo, że o edukację naszych dzieci powinniśmy dbać od samego początku. ja postanowiłam zrobić to juz na etapie szkoły podstawowej i zapisałam córkę do warszawskiej Te Vizji na ul, Gładkiej na Ochocie. Szkoła jest super, nie dośc, że dzieci mają dostęp do rozszerzonego poziomu nauczania to jeszcze chętnie biorą udział w zajęciach dodatkowych. Szkoła stawia duży nacisk na samorozwój, nauke budowania relacji międzyludzkich. Nauczyciele dbają o to by dzieci czuły się bezpiecznie i komfortowo.
Czw Gru 20, 2018 21:02 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
janka.skalar

Post Odpowiedz z cytatem
ja tam nie szaleję z organzowaniem czasu dzieciom po szkole wszak to dzieci i czasu na zabawę i bycie dzieckiem też potrzebują

Pon Sty 07, 2019 14:11 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasik53
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Mozna znalezc dobra szkole dla dziecka. Komfort jest bardzo wazny. Ta Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie nam sie spodobala i tutaj dzieci czuja sie bezpiecznie, dobrze sie ucza. Zdecydowanie teraz bysmy wybrali ta sama szkole, jak bysmy musieli decydowac.
Sro Sty 16, 2019 21:08 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stylowa-dama

Post Odpowiedz z cytatem
ja moje dzieci staram sie zarażać ciekawością świata poprzez różnego rodzaju warsztaty temetycznie dobrane do ich zainteresowań jakie zdradzają w zabawach - rozmowach. i tak ostatnio zakrecilismy się wszyscy na Laboratorium przyrodnicze świetna sprawa niestety nie wszędzie dostepna ale warto rozejrzec sie za takimi nowościami jak te.polecam
Nie Sty 20, 2019 19:40 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lovestory0

Post Odpowiedz z cytatem
Ja ostatnio zakochałam się w [url=https://edusklep.pl/category/plansze-dydaktyczne]plansze edukacyjne[/url. Świetny sposób na naukę i zachęcenie dziecka do zdobywania wiedzy Smile
Pon Sty 21, 2019 18:43 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sebusmily

Post Odpowiedz z cytatem
Ja bym wybrał kurs na mechanika. Polska jest na 6 miejscu w europie w ilości samochodów przypadających na jednego mieszkańca, a liczba ta cały czas wzrasta, tak też rośnie liczba pracy dla mechaników samochodowych.
Czw Sty 24, 2019 22:32 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kendi

Post Odpowiedz z cytatem
Ja wybrałem http://www.wspia.pl w Poznaniu kierunek wychowanie fizyczne. Sport zawsze będzie potrzebny Solidna uczelnia z uznanymi wykładowcami i fajna atmosferą Smile plus za organizowanie kursów i szkoleń.
Pon Sty 28, 2019 13:35 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kosmowska
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
kasik53 napisał:
Mozna znalezc dobra szkole dla dziecka. Komfort jest bardzo wazny. Ta Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie nam sie spodobala i tutaj dzieci czuja sie bezpiecznie, dobrze sie ucza. Zdecydowanie teraz bysmy wybrali ta sama szkole, jak bysmy musieli decydowac.

I słusznie, bo to świetna szkoła Smile Moja córka chodzi też do niej i złego słowa nie mogę powiedzieć. Na Wilanowie to zdecydowanie najlepsza podstawówka.
Sro Lut 27, 2019 18:54 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Prowokator
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Mi od dawna marzy sie własny gabinet medycyny estetycznej, ale póki co muszę skupić się na nauce a w tym celu chciałabym iść do ich szkoły policealnej www.szkolamedyczna.edu.pl/ i zdobyć odpowiednie doświadczenie oraz niezbędną wiedzę. Dobre wykształcenie to podstawa, dlatego warto poświecić trochę czasu na naukę i inwestycji w swój rozwój osobisty.

Nie Mar 17, 2019 12:23 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kinia90
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
kiniak ta oferta Te Vizji bardzo mnie zainteresowala i własnie zobaczyłam, że mają też swoje placowki w Gdańsku, a tu mieszkamy Smile w marcu wybiore się z córką i mężem na dzień otwarty i zobaczymy co oferują i jak to wszystko wygląda na co dzień Smile mam nadzieje, że potem podjęcie decyzji bedzie już tylko formalnością Smile
Wto Mar 26, 2019 09:57 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
TolaMM

Post Odpowiedz z cytatem
Ja zdecydowanie jestem za Cosinus, moim zdaniem wśród szkół policealnych to najlepsze miejsce gdzie rzeczywiście konkretnie nauczą Cię w zakresie wiedzy jak i umiejętności twardych do wykonywania zawodu. Po okresie nauczania, możesz od razu przystąpić do egzaminu kwalifikacyjnego który ja zdałem bez żadnych problemów. Działają praktycznie w każdym większym mieście i dbają o przygotowanie sal, materiałów dydaktycznych i wykwalifikowanych nauczycieli. Z perspektywy czasu uważam, że było warto.
Wto Kwi 09, 2019 13:51 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vanila0

Post Odpowiedz z cytatem
Dobra edukacja, nigdy nie jest zła, ale warto mieć zawsze pomoce naukowe i narzędzia, pozwalająca na pracę bardziej kreatywną. Dlatego polecam akcesoria szkolne, które dadzą wiele radości, a przy okazji wspomogą pracę dydaktyczną Wink
Pon Kwi 15, 2019 18:10 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
florian740
Amator

Post Odpowiedz z cytatem
Zgadzam się z zonią, wszelkie pomoce dydaktyczne dla nauczycieli czynią lekcje ciekawszą, dzieci rzadziej sięgają po smartfony czy inne używki technologiczne
Czw Kwi 18, 2019 08:09 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Czw Kwi 18, 2019 08:09

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Szkolne życie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: