Forum Forum dla każdego... Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
podróżowanie - hobby
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Podróże Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

podróżowanie - hobby
Autor Wiadomość
Lilia78
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
No jeżeli chodzi o podróżowanie to rzeczywiście trzeba mieć pieniądze na to albo np. pracę z którą związane są różne podróże. Mój mąż akurat jest fotografem i co chwilę jeździ w nowe miejsca. Dlatego kupił taki pickup kamper i znacznie lepiej mu się podróżuje, a czasami i mnie zabierze. Smile

Ostatnio zmieniony przez Lilia78 dnia Wto Gru 04, 2018 17:29, w całości zmieniany 1 raz
Sro Lis 21, 2018 10:31 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Sro Lis 21, 2018 10:31
juliia

Post Odpowiedz z cytatem
Najchętniej wybieram Pogorzelicę, jest tam cisza i spokój Smile Zatrzymujemy się w komfortowym, drewnianym domku całorocznym https://www.dolpakart.pl/ Smile
Czw Lis 22, 2018 11:12 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zygmus_Terlak

Post Odpowiedz z cytatem
Może to nie jest moje hobby, ale na pewno lubię podróżować Smile
Nie Lis 25, 2018 10:52 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jarus
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
A czy kogoś by interesowała Odessa wycieczka? Bo znam fajnego organizatora wycieczek. Po raz pierwszy w życiu pojechaliśmy w tym roku do Odessy. Wrażenia? Bezcenne. To miasto ma swój klimat, dla którego warto tam jechać co roku. Mam nadzieję, że w przyszłym roku pojedziemy z tym touroperatorem nie tylko do Odessy, lecz także bardziej na zachód, bo też ma bardzo ciekawe wycieczki w tamtym kierunku.
Sro Lis 28, 2018 23:46 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Zawsze jak mam tylko okazję podróżuje i lubię również czytać artykuły typu https://dariuszstasik.com/,. Dzięki nim można uświadomić sobie jak niesamowicie rozwijają się niektóre miasta. Jak powstają smart cities? I wiele innych niezwykłych nowinek z świata i naszego kraju. Sami się przekonajcie jakie nawet rozwiązania są wprowadzone w smart hotelach.
Czw Lis 29, 2018 12:29 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Elleni

Post Odpowiedz z cytatem
Moja siostra kocha podróżować! Muszę przyznać, że zaczyna ona powoli zarażać mnie swoją pasją, ponieważ coraz częściej podróżuję z nią po Polsce. Jesteśmy studentkami, tak więc zależy nam zawsze na tanich noclegach, które nie nadwyrężą naszego studenckiego budżetu. Kilka miesięcy temu miałyśmy przyjemność odwiedzić małą, malowniczą miejscowość, w której znajduje się ogromne Jezioro Powidzkie. Uwielbiam relaks nad wodą, dzięki uprzejmości właściciela pensjonatu, w którym się zatrzymałyśmy, mogłyśmy wypożyczyć kajaki i rowerki wodne. Co najważniejsze oferowane przez właściciela pensjonatu pokoje 2 osobowe w Powidzu udało nam się wynająć w bardzo dobrej cenie, a warto przy tym podkreślić, że wynajęty przez nas pokój posiadał niezależną łazienkę i telewizor. Wink
Wto Gru 04, 2018 13:23 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maggie
Amator

Post Odpowiedz z cytatem
A ja uwielbiam podróże po Polsce Smile U nas przecież też jest sporo miejsc i rzeczy do zobaczenia. W zeszłe wakacje byłam w Poznaniu. Znalazłam tam naprawde korzystne i tanie apartamenty na doby. Polecam zajrzeć tutaj po więcej informacji: http://apartamenty.poznan.pl/
Sro Gru 05, 2018 12:34 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rafał_K25

Post Odpowiedz z cytatem
Podróżowanie raczej nie jest moim hobby, ale lubię to robić Smile
Czw Gru 06, 2018 16:08 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Czw Gru 06, 2018 16:08

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Podróże Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14
Strona 14 z 14

Skocz do: