Forum Forum dla każdego... Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Studia
Idź do strony 1, 2  Następny

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Szkolne życie Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Studia
Autor Wiadomość
kammibr

Post Studia Odpowiedz z cytatem
Cześć wybieram sie na studia, nie wiem jeszcze jaki kierunek ale mnie wzięło zeby własnie zabrać się za studia przeglądam na stronie : http://modna-wiedza.pl/ różne nowinki edukacyjne i nie wiem w zasadzie na co mogę pójść moje mocne strony to fizyka i matematyka może jakaś rachunkowość co mówicie ?
Wto Lis 20, 2018 08:37 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wto Lis 20, 2018 08:37
Margoll474
Amator

Post Odpowiedz z cytatem
Jeśli interesuje cię rachunkowość sprawdź sobie ofertę uczelni UTH w Warszawie. Specjalność Zarządzanie i finanse w przedsiębiorstwie z pewnością Cię zainteresuje. Realizowane są tutaj takie przedmioty jak np. rachunkowość finansowa, informatyka w finansach, audyt finansowy, zarządzanie przedsiębiorstwem i wiele innych. Na https://www.uth.edu.pl/oferta-studiow/licencjackie/finanse-i-rachunkowosc/zarzadzanie-i-finanse-w-przedsiebiorstwie możesz przeczytać na ten temat więcej. Smile
Czw Lis 22, 2018 11:48 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kinia90
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
gdybyście szukali uczelni, na której można studiować np pielęgniarstwo czy fizjoterapię to szczerze polecam Mazowiecką Uczelnię Medyczną http://mum.edu.pl/. Moja siostra ukończyła tu fizjoterapię i obecnie jest na studiach podyplomowych z zarządzania prawem medycznym. Ja wybieram się w pazdzierkniku 2019 na położnictwo ( wtedy rusza ten kierunek ) i będzie to jedyna uczelnia niepubliczna w kraju z tym kierunkiem.
Sro Gru 05, 2018 19:31 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nabenda

Post Odpowiedz z cytatem
Ja studiuję rachunkowość i jestem zadowolona. Przede wszystkim musisz wybrać kierunek, który Cię interesuje.

Pon Gru 10, 2018 16:10 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
steave611
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Finanse i rachunkowość chyba zawsze pozostaną jednym z absolutnie topowych kierunków.
Pią Gru 14, 2018 12:48 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SSJ4_TakNie

Post Odpowiedz z cytatem
To Twoja sprawa, w koncu to Ty powinienes/as wiedziec co i jak, do ktorej uczelni i w ogole

juventas.pl
Czw Gru 20, 2018 14:21 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger Nazwa Skype
davidek

Post Odpowiedz z cytatem
Przede wszystkim- idź na coś co Cię interesuje!
Nie ma nic gorszego niż robienie czegoś niezgodnego z naszymi zainteresowaniami. Zastanów się najpierw czego sam chcesz, potem szukaj uczelni. Najważniejsze to żyć w zgodzie z samym sobą!
Wto Lut 12, 2019 15:29 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AbiUbu

Post Odpowiedz z cytatem
Rynku pracy nie interesuje, co interesuje ciebie. Taka smutna prawda. Jeśli masz szczęście, to w ten sposób wycelujesz w atrakcyjny zawód. Ale to nie jest generalna zasada. Jeśli więc studia mają mieć sens, to warto wybrać kierunek, po którym rzeczywiście da się znaleźć dobrą pracę. Obecnie jest ogromne zapotrzebowanie na programistów, zatem studia informatyka Kraków powinny być dobrym rozwiązaniem.
Sro Lut 13, 2019 16:29 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magrela

Post Odpowiedz z cytatem
Ciężko doradzić coś konkretnego.. musisz samodzielnie przemyśleć jaki kierunek Cię interesuje.
Czw Lut 14, 2019 14:41 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wikuska
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Ile ludzi tyle opinii. Ja jestem zdania, że każdy powinien robić to co uważa za słuszne i to czym się interesuje. Wtedy mamy pewność, że będziemy dobrzy w swoim zawodzie. Ja wybrałam fizjoterapię i to był najlepszy wybór w moim życiu. Jestem już co prawda po magisterce, ale chciałabym zrobić studia fizjoterapii uzupełniające, tak aby zdobyć jeszcze więcej wiedzy.
Czw Lut 14, 2019 16:14 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaska39

Post Odpowiedz z cytatem
I bardzo fajnie. Ja niedawno skończyłam studia licencjackie i teraz wybieram się na studia II stopnia. Bardzo interesuje się psychologią i to chyba będzie dla mnie najlepszy kierunek. Fajnie jest móc się rozwijać, zdobywać nowe umiejętności, a jeżeli wybierze się dobrą uczelnię to ma się ogromne szanse na dobrą pracę. Wiem to z doświadczenia. Smile
Sro Lut 20, 2019 13:39 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Donata
Amator

Post Odpowiedz z cytatem
Dla mnie dobrym rozwiązaniem będą studia przez Internet i okresowe zjazdy na Akademii Humanistyczno Ekonomicznej w Łodzi ( https://www.ahe.lodz.pl/ ). Chcę prowadzić z rodzicami biuro doradztwa podatkowego, więc kierunek ekonomiczny to mój plan. Będę pracować i studiować. Połączę praktykę z teorią.
Sob Lut 23, 2019 22:44 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goska96

Post Odpowiedz z cytatem
wikuska napisał:
Ile ludzi tyle opinii. Ja jestem zdania, że każdy powinien robić to co uważa za słuszne i to czym się interesuje. Wtedy mamy pewność, że będziemy dobrzy w swoim zawodzie. Ja wybrałam fizjoterapię i to był najlepszy wybór w moim życiu. Jestem już co prawda po magisterce, ale chciałabym zrobić studia fizjoterapii uzupełniające, tak aby zdobyć jeszcze więcej wiedzy.

Dokładnie, każdy wybiera to co go interesuje i mniej więcej gdzie widzi się w przyszłości. ja poszłam na logistykę i pracuje w http://bridgestone-stargard.pl/kariera i jestem zadowolona. A może jak nie do końca wiesz co wybrać, to lepiej iść do pracy i przez rok zastanowić się dokładnie na jaki kierunek iść? Znam wiele osób, które poszły do pracy chociażby w takim miejscu jak ja pracuje i okazało się że teraz robią zupełnie co innego niż myśleli w technikum czy liceum, że będą robić.
Czw Mar 21, 2019 13:27 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
proz

Post Odpowiedz z cytatem
Hej, postanowiłem, że muszę iść od przyszłego roku na studia, jednak obawiam się, że ciężko będzie mi je połączyć z moim życiem zawodowym. Jednak znajomy ostatnio podsunął mi pomysł studiów w postaci e-learningu. Na https://www.zpsb.pl/e-learning/ widziałem taką ofertę, co sądzicie, myślicie, że w ten sposób mogę się czegoś nauczyć?
Czw Mar 28, 2019 17:29 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hania2

Post Odpowiedz z cytatem
Wydaje mi się, że każdy z was powinien podjąć taką decyzję zgodnie z własnymi przekonaniami. Jednak jeżeli szukacie dobrego kierunku to biotechnologia nie ma sobie równych. Więcej na ten temat możecie poczytać na http://biotechnologicznie.pl/ Wydaje mi się, że jest to naprawdę ciekawa praca.
Sob Mar 30, 2019 09:10 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Sob Mar 30, 2019 09:10

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Szkolne życie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: