Forum Forum dla każdego... Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
skradziony rower

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Sport, Fitness, Diety Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

skradziony rower
Autor Wiadomość
alicjazuza

Post skradziony rower Odpowiedz z cytatem
mi ukradli już drugi raz w tym roku rower. masakra!!!na 10min poszedłem do Tesco i już go nie było!! teraz szukam nowego co myślicie o MTB UNIVEGA Alpina HT-500 albo KROSS Level A3, i jak? rower z przeznaczeniem w lekki teren, mniej na miasto:)
Pią Sie 20, 2010 13:43 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Pią Sie 20, 2010 13:43
wiola438
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Współczuje... Dobry rower to niestety wydatek i szkoda, że ktoś Ci go ukradł... Jeśli chodzi o nowy egzemplarz to tutaj http://t-bike.pl/category/wyprzedaz-rowerow-kross masz namiar na wyprzedaż rowerów - Kross. Może uda Ci się kupić coś w dobrej cenie.
Wto Sty 26, 2016 12:04 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arwado
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Nie pozostaje rzeczywiście nic innego, jak kupić nowy rower Wink Ja jednak polecam te rowery http://www.rowerzysta.pl/merida.html Sama tam kupowałam.
Pon Lut 29, 2016 04:10 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kiwi
Uzależnienie

Post Odpowiedz z cytatem
Współczuję, ale tak to niestety już jest - rowery często są przedmiotem kradzieży. Temu trudno zapobiec, ale są sposoby na to, by szybciej udało się odzyskać skradziony jednoślad. Jestem pewna, że przyda Wam się taka baza skradzionych rowerów Obrench z obrench.com/flag/check. Możecie tam zarejestrować swój rower, motocykl, rolki i inne "pojazdy". Jeśli zaginą, inni użytkownicy szybko się o tym dowiedzą i pomogą w poszukiwaniach. Tak samo Wy możecie pomóc innym, gdy to oni zostaną okradzeni. Sami sprawdźcie!
Czw Kwi 28, 2016 19:10 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magda.tro
Uzależnienie

Post Odpowiedz z cytatem
O, brzmi to ciekawie. Muszę w takim razie zarejestrować się w tej bazie. Mam nowy rower i chciałabym, żeby mi długi służył...
Pią Kwi 29, 2016 12:03 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mpire
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
To może teraz czas na quada? Gdybyś poszukiwał sklepu, w którym mógłbyś zaopatrzyć się w części zamienne, proponowałbym Ci zajrzeć do sklepu internetowego http://duo-quatro-moto.pl - to, co go wyróżnia to fakt, że zajmuje się sprzedażą wyłącznie części oryginalnych, które cieszą się lepszą jakością od zamiennych.
Sro Gru 05, 2018 18:48 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Sro Gru 05, 2018 18:48

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Sport, Fitness, Diety Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: