Forum Forum dla każdego... Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Ślub przyjaciół - co na prezent i jakie życzenia?

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Miłość i Przyjaźń Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Ślub przyjaciół - co na prezent i jakie życzenia?
Autor Wiadomość
ala94

Post Ślub przyjaciół - co na prezent i jakie życzenia? Odpowiedz z cytatem
Witam. Szukam pomysłów na kreatywne prezenty ślubne. Powstał pomysł, by zebrać ich zdjęcia - ze wspólnych wyjazdów, imprez. Te zdjęcia przerobić na mozaikę - u każdego fotografa można to zrobić i z tyły wypisać jakieś wyjątkowe życzenia ślubne. Co jeszcze można dla nich przygotować? I jak powinny wyglądać takie życzenia, by nie były zbyt poważne (to w końcu młodzi ludzie Smile ) . Z góry dzięki za wszelkie info.
Wto Sie 23, 2016 10:29 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wto Sie 23, 2016 10:29
karinos83
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Taka mozaika ze zdjęć to bardzo fajny pomysł. Podobają mi się też słoiki życzeń. Wszystko zależy od tego jaki gust mają Państwo Młodzi. A jeśli chodzi o życzenia to ja jestem zwolenniczką tych poważnych, ale spróbuj poszukać na zyczenia.biz. Mają tam różne życzenia z okazji ślubu - i te poważne, i te mniej poważne Smile Najważniejsze, żebyś dobrała coś co pasuje do charakteru Pary Młodej.
Wto Sie 23, 2016 17:22 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sossy
Uzależnienie

Post Odpowiedz z cytatem
ja dwa tygodnie temu byłam na weselu u znajomych i daliśmy po prostu kasę i niech sobie kupią co tylko chcą.
Pią Sie 26, 2016 12:37 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Emma
Amator

Post Re: Ślub przyjaciół - co na prezent i jakie życzenia? Odpowiedz z cytatem
ala94 napisał:
Witam. Szukam pomysłów na kreatywne prezenty ślubne. Powstał pomysł, by zebrać ich zdjęcia - ze wspólnych wyjazdów, imprez. Te zdjęcia przerobić na mozaikę - u każdego fotografa można to zrobić i z tyły wypisać jakieś wyjątkowe życzenia ślubne. Co jeszcze można dla nich przygotować? I jak powinny wyglądać takie życzenia, by nie były zbyt poważne (to w końcu młodzi ludzie Smile ) . Z góry dzięki za wszelkie info.

Może lepiej wykonać taką fotoksiążkę https://www.cewe-fotoksiazka.pl/
Mają szybki czas realizacji, dobrą jakość i niedrogie wykonanie
Sro Lip 19, 2017 08:34 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malgorzata.kudron

Post Odpowiedz z cytatem
ja tez niedlugo mam wesele przyjaciolki i kompletnie brakuje mi pomyslu... jedyne co wymyslilam to te skrzyneczki ktore sa teraz modne. Wloze cos innego do kazdej czesci. ale oprocz tego nei wiem co jeszcze moglabym wymyslic takiego innego Sad
Pią Lip 28, 2017 10:41 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jusza89

Post Odpowiedz z cytatem
Chyba kasa będzie najlepszym pomysłem

Nie Lip 30, 2017 16:36 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Warszawiak9

Post Odpowiedz z cytatem
a może kup jakiś komplet ładnych naczyń i kwiaty?
Sob Sie 05, 2017 13:15 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sysia12

Post Odpowiedz z cytatem
bardzo fajny pomysł. Może zrób sama album?
Pon Sie 07, 2017 18:50 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elania
Zadomowienie

Post Odpowiedz z cytatem
Pomysł jest genialny i z pewnością bardzo się ucieszą z takich zdjęć. Warto też pamiętać, że nie ma nic lepszego niż kwiaty i kolorowy bukiet. Na wesele nie warto zabierać kalii, czerwonych róż oraz goździków. Wyjątek może stanowić tylko duży bukiet białych goździków. Niewłaściwymi kwiatami na weselu są też chryzantemy, kwiaty polne i rośliny doniczkowe – chyba, że para młoda w zaproszeniu poprosiła właśnie o takie kwiaty. Pomoc przy wyborze odpowiedniego bukietu oferuje strona http://www.familie.pl/artykul/Prezent-na-urodziny-Kwiaty-to-podstawa,12404,1.html
Pią Sie 18, 2017 10:44 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marlena85
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Zazwyczaj daje pieniądze i jakieś fajne zdjęcie w ramce na pamiątkę. Nie muszę wtedy za dużo myśleć ;p Na http://www.fotkom.com.pl odkryłam ostatnio wiele ramek i albumów, także będę miała z czego wybierać - w razie czego.
Wto Wrz 05, 2017 17:10 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WioLka34

Post Odpowiedz z cytatem
Na pewno nie warto kupować czegoś kosztownego, tylko włożyć kasę w kopertę Smile A jeśli chcesz im podarować jakiś fajny drobiazg to możesz kupić takie śmieszne koszulki dla nowożeńców - https://koszulkowo.com/just-married#color=4&type=26&gender=50&size=31. To na pewno wywoła uśmiech na ich twarzach i będzie ciekawą pamiątką Smile Będą mieli fajne koszulki na co dzień, ewentualnie pasujące do siebie piżamki Very Happy
Czw Paź 26, 2017 20:05 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kiniak
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Jak widać dobrych pomysłów na taki prezent nie brakuje Smile Zawsze można kupić coś praktycznego, co na pewno się przyda jak chociażby komplet dobrej jakości kołdry i poduszek. Słyszałam wiele pozytywnych opinii na temat kołder z wypełnieniem z puchem z gęsi tybetańskich - to produkty antyalergiczne i ciepłe a przy tym lekkie. Myślę, że młodzi byliby zadowoleni.
Wto Paź 31, 2017 12:39 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Słodziutka5

Post Odpowiedz z cytatem
Czy myślicie, że meble kuchenne na wymiar to dobry prezent? Znalazłam już nawet stolarza, który takie robi, a córka pokazywała mi w katalogu co lubi... więc chyba powinno się sprawdzić. Wymierzenie też nie będzie problemem, bo mamy z mężem klucze (narazie dzieci są jeszcze na studiach w innym mieście). Poproszę o poważne odpowiedzi.
Pią Lis 09, 2018 12:00 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maciooj

Post Odpowiedz z cytatem
Ja się raczej bardzo słabo na tym znam... Dlatego też nie będę niestety w stanie pomóc.

Pon Lis 12, 2018 14:41 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Pon Lis 12, 2018 14:41

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Miłość i Przyjaźń Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: