Forum Forum dla każdego... Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Wycieczka

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Forum Plotkowe Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Wycieczka
Autor Wiadomość
Genvis
Dyskutant

Post Wycieczka Odpowiedz z cytatem
Cześć,

Planujemy wraz z mężem wybrać się na narty do Włoch. Możecie polecić mi jakieś ciekawe miejsca? Na ten moment wygrywa Livigno, ale być może znacie inne warte uwagi miejscowości? Druga sprawa, to to, że chcemy pojechać tylko we dwoje, a dzieciakom zorganizować czas, bo akurat będą miały ferie. Zastanawiamy się nad zakupem wycieczki, a konkretnie jednej z oferty - https://www.atas.pl/pl/obozyzimowe Co myślicie na ten temat? Bardzo podoba mi się fakt, że nie jest to zwykła wycieczka, nastawiona na zabawę, lecz edukacyjny wyjazd. Dzieciaki będą miały nie tylko możliwość zwiedzania miejsc i poznawania nowych przyjaciół, ale przede wszystkim poduczą się języka obcego. Myślicie, że warto w ten sposób zorganizować im ferie?
Czw Lis 08, 2018 09:43 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Czw Lis 08, 2018 09:43
Efohi47

Post Odpowiedz z cytatem
Ile może kosztować taki wyjazd?

__

długopis cosmo
Czw Lis 08, 2018 15:38 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kajakowa

Post Odpowiedz z cytatem
Ja podczas wycieczek do Włoch z narzeczonym zawsze szukamy jakieś apartamenty jest to naprawdę bardzo opłacalna opcja. I według mnie warto przejrzeć różne platformy turystyczne.
Pią Lis 09, 2018 10:14 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ashley
Zadomowienie

Post Odpowiedz z cytatem
Ja uwielbiam wszelkiego rodzaju wycieczki, a teraz na jesieni obrałam sobie Górki Małe.
Pią Lis 09, 2018 10:58 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aorte45

Post Odpowiedz z cytatem
Czy lepiej samodzielnie zorganizować sobie taki wyjazd?

__

burger bydgoszcz
Pon Lis 12, 2018 13:08 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jan.kant

Post Odpowiedz z cytatem
Myślę, że zakup wycieczki dla dzieciaków to w tym przypadku brzmi jak plan idealny Smile

Pon Lis 12, 2018 22:27 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
daniellek12

Post Odpowiedz z cytatem
A macie jakieś plany na sylwestra? Gdzie polecicie? Góry polskie czy może gdzieś za granicę?
Wto Lis 13, 2018 11:00 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
guydebord

Post Odpowiedz z cytatem
Skoro w temacie wyjazdów jesteśmy – słyszeliście może o takiej opcji, jak ubezpieczenie kosztów związanych z rezygnacją z imprezy turystycznej? Trafiłem na ofertę takiego ubezpieczenia tutaj: https://www.gothaer.pl/pl-dla-ciebie-produkt/58319/Podroz/ubezpieczenie-kosztow-rezygnacji-z-imprezy-turystycznej/ . W sumie jest to całkiem niegłupie – imprezy turystyczne bywają dość kosztownymi zachciankami, a pewnie nie raz i nie dwa zdarzało się tak, że ktoś musiał rezygnować z udziału w nich, bo akurat jakaś choroba albo noga złamana czy coś. Korzystając z takiego ubezpieczenia można nie stracić nic w wypadku anulacji biletu na wyjazd. Myślę zatem, że to całkiem rozsądna opcja, jeżeli rezerwujemy już wyjazd na przykład i związane z nim atrakcje na parę miesięcy przed datą wyruszenia – bo nigdy nie wiadomo, co może się w międzyczasie wydarzyć, zwłaszcza zaś na ostatnią chwilę.
Sro Lis 14, 2018 14:01 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Sro Lis 14, 2018 14:01

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Forum Plotkowe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: