Forum Forum dla każdego... Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Wypad w góry jako prezent?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Miłość i Przyjaźń Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Wypad w góry jako prezent?
Autor Wiadomość
romualdzik

Post Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem to średni pomysł.
Nie Maj 06, 2018 11:28 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Nie Maj 06, 2018 11:28
Genvis
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Zgadzam się z poprzednikami. Wyjazd w góry ze swoją drugą połówką to rewelacyjny pomysł. Tym bardziej, jeżeli uda ci się wynająć domek w którym będzie kominek. Od zawsze marzył mi się romantyczny weekend w górach, gdzie moglibyśmy wieczory spędzać z winem przy kominku. Rok temu doczekałam się w końcu takiego wypadu i przerósł on moje najśmielsze oczekiwania. Nie tylko udało nam się wynająć przepiękny domek, położony tak, że z tarasu mieliśmy widok na tatry, ale podczas tego wypadu czekała na mnie wspaniała niespodzianka. Mój chłopak postanowił wykorzystać ten romantyczny nastrój oraz klimat i oświadczył mi się. Było to coś niesamowitego. Fakt, że zdarzyła się też mała wpadka, gdyż niestety, ale źle dobrał rozmiar pierścionka przez co był on delikatnie za duży. Oczywiście nie mogło to popsuć całej tej aranżacji i chwili. Gdybyś ty podczas takiego wyjazdu planował oświadczyć się swojej wybrance, to koniecznie zadbaj o ten szczegół. A co do samego pierścionka, to polecam ci jubilera Aclari - https://aclari.pl/produkt/pierscionek-zareczynowy-z-brylantem-kartezja-model-p0200bb.html gdyż mają oni rewelacyjne pierścionki zaręczynowe. Są one nie tylko bardzo stylowe, wykonane z najlepszych kruszców, ale przede wszystkim łączą w sobie skromność i elegancję.
Czw Lis 08, 2018 14:05 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Czw Lis 08, 2018 14:05

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Miłość i Przyjaźń Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

Skocz do: