Forum Forum dla każdego... Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
jaki plecak ?

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Szkolne życie Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

jaki plecak ?
Autor Wiadomość
swiatlnu

Post jaki plecak ? Odpowiedz z cytatem
Cześć,

nie kupiłam jeszcze nowego plecaka do szkoły, chciałabym coś niepowtarzalnego ! macie jakieś pomysły ?

Pią Wrz 07, 2018 11:38 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Pią Wrz 07, 2018 11:38
liljuszka

Post Odpowiedz z cytatem
Hejka. Brat na ten rok szkolny kupił sobie niebieskiego coolpacka z takimi fajnymi napami.
Zobacz sklep z plecakami My tam zamawialiśmy. Wszystko sprawnie poszło. Ja mam taki dość zwariowany w kropki Wink Jak to powiedziała moja mama 'plecak dla kolorowej duszy'
Czw Wrz 27, 2018 19:50 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Longwawa2959

Post Odpowiedz z cytatem
Dzięki za porady. Myślę, że z całą pewnością przyda mi się to.

Czw Paź 25, 2018 15:43 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
boginka

Post Odpowiedz z cytatem
Od kilku lat mam ten sam czarny, skórzany plecak. Nie zamieniłabym go na żadne inny - jest po prostu wspaniały. Bardzo pakowny i elegancki Smile

Pią Paź 26, 2018 22:27 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylvie

Post Odpowiedz z cytatem
Zdecydowanie wolę plecak od torby. Kręgosłup już mam skrzywiony - po co krzywić go bardziej? Poza tym więcej się w nim mieści :p
Sro Lis 07, 2018 14:05 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Wiecie co jest ważne w wyborze odpowiedniego plecaka, żeby zapewniał on komfort i sprawiał, że nasz kręgosłup będzie prosty. Dlatego wydaje mi się, że najlepsze będą tutaj plecaki oferowane przez https://supersklep.pl/fjallraven . Warto tam zerknąć, ponieważ można tam znaleźć niezliczone wersje kolorystyczne tych plecaków i są one wykonane z dobrych materiałów.
Nie Kwi 14, 2019 06:14 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LittleMo

Post Odpowiedz z cytatem
A co powiecie na plecaki coolpack? Na stronie: https://plecaki.com.pl/pl/c/Plecaki-Coolpack/155 udało mi się znaleźć ich całkiem spory wybór. Moja siostrzenica ostatnio bardzo chciała nowy plecak do szkoły, więc pomyślałam sobie, że taki może być niezłym wyborem. Co sądzicie?
Pon Maj 06, 2019 15:19 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasik53
Zadomowienie

Post Odpowiedz z cytatem
Modne są teraz także skórzane plecaki. Można taki też sobie kupić i nosić go na co dzień. Tutaj http://www.verostilo.com/vera_pelle.html patrzyłam na skórzane. Eleganckie właśnie pasują na każdą okazję. Do noszenia na co dzień na pewno są idealne i mogą być wygodniejsze niż torba.
Nie Maj 26, 2019 14:28 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pitek112

Post Odpowiedz z cytatem
Plecaki są wygodniejsze...ja jednak wolę klasyczną czarną torbę skórzaną, która prezentuje się doskonale. Smile
Pon Cze 24, 2019 10:51 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iza32

Post Odpowiedz z cytatem
Jeśli chodzi o męskie plecaki, to ja serdecznie polecam sprawdzenie http://denimbase.pl/wybralismy-plecak-meski-roku-2019/ żeby dowiedzieć się jaki plecak najlepiej się sprzedaje, wygląda i po prostu pasuje wszystkim!

Wto Cze 25, 2019 07:05 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
TolaMM
Amator

Post Odpowiedz z cytatem
W przypadku modnych plecaków damskich polecam zwrócić uwagę na markę Paolo Peruzzi, ponieważ kupiłam sobie kilka miesięcy temu u nich model skórzany - Z-110-PP i naprawdę jestem zadowolona z wykończenia, bo postawiono na grubą skórę więc deszcz również nie jest mu straszny. Do tego dość pojemny i funkcjonalnie zaprojektowany, także oprócz tego że mogę mieć wszystko co potrzebne ze sobą to jeszcze jest ciekawym dopełnieniem całego stroju Smile
Sob Lip 13, 2019 11:32 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Sob Lip 13, 2019 11:32

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Szkolne życie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: