Forum Forum dla każdego... Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Nauka jazdy
Idź do strony 1, 2  Następny

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Szkolne życie Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Nauka jazdy
Autor Wiadomość
kajtek
Rozeznanie

Post Nauka jazdy Odpowiedz z cytatem
Jeśli zastanawiacie się, gdzie dobrze i w przyjemnej atmosferze zrobić sobie prawo jazdy, to serdecznie zapraszam do zainteresowania się szkołą nauki jazdy w Ciechanowie.
http://orbiter.com.pl/
telefon: +48 503 549 067
telefon: +48 533 222 317
e-mail: orbiterszkolenia@wp.pl

Wto Cze 26, 2018 17:10 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wto Cze 26, 2018 17:10
ladyshin

Post Odpowiedz z cytatem
Ja zdawałam w OES w Krakowie, szybko mi się udało wszystko zrobic. Ciesze się, ze zdecydowałam się zdawać, bo teraz bez samochodu jak bez ręki. Przyjemnie mi się jezdziło z instruktorem tam, bo wyłapywał szybko czego nie umiem jeszcze i w praktyce uczyłam sie tego, także szybko przyswajałam teorię.
Sro Sie 22, 2018 13:28 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kendi

Post Odpowiedz z cytatem
Polecam poszerzyć sobie wiedzę na temat mandatów spotkałem się z takimi dodatkowymi pytaniami wścibskiego egzaminatora. I dobrze wypadłem bo miałem wiedzę w tym temacie.Zagadnienie proste wystarczy przeczytać polecam stronkę https://zaplacmandat.pl/warto-wiedziec/jakie-sa-rodzaje-mandatow-karnych
Pon Sie 27, 2018 17:57 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fiona45
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Prawo jazdy jest przydatne, różnorodne. Ja ostatnio się zastanawiałam nad prawo jazdy D http://www.oskefekt.lublin.pl/kursy-prawa-jazdy/kategoria-d , jest wiele ofert z tego typu prawo jazdy , nie ma tutaj znaczenia czy to facet czy kobieta w zawodzie tym pracują.
Czw Wrz 27, 2018 14:19 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
liljuszka

Post Odpowiedz z cytatem
A macie jakieś polecone szkoły w Poznaniu?
Czw Wrz 27, 2018 19:51 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Longwawa2959

Post Odpowiedz z cytatem
Nie znam się za bardzo na tym. Nie będę raczej w stanie pomóc...

Czw Paź 25, 2018 15:41 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AnastasjaViper

Post Odpowiedz z cytatem
Ja właśnie wybieram się na kurs na prawo jazdy, zobaczymy jak będzie. Nawet się trochę nie mogę doczekać Smile
Sro Paź 31, 2018 15:10 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorotka.m

Post Odpowiedz z cytatem
Mam prawo jazdy, a dalej nie potrafię jeździć. Stanowię zagrożenie dla siebie i innych, więc zrezygnowałam z siedzenia za kółkiem. Czy nic się z tym nie da zrobić? Nie ma na mnie jakiegoś sposobu?

Sro Paź 31, 2018 15:31 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
torkilen

Post Odpowiedz z cytatem
Według mnie to jest ewidentnie sprawa dla specjalisty z tej dziedziny. Na pewno będzie w stanie pomóc.

Czw Lis 29, 2018 12:54 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bombik

Post Odpowiedz z cytatem
Ja bym się doradził w tym temacie znajomych. To jest moim zdaniem najlepsze możliwe rozwiązanie.

Pon Sty 14, 2019 17:47 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcelii94

Post Odpowiedz z cytatem
Ja mogę polecić szkołę jazdy Zebra - nauka jazdy bytom cały kurs to była dla mnie przyjemność. Szybko i profesjonalnie dokładnie tak jak chciałem Very Happy
Pon Sty 28, 2019 13:17 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Piwonia

Post Odpowiedz z cytatem
Kilka tygodni temu udało mi się zdać prawo jazdy w Gdańsku. Zapisałam się do szkoły jazdy, którą poleciła mi serdeczna koleżanka. Obydwie jesteśmy leworęczne, tak więc początkowo obawiałyśmy się tego, że fakt ten będzie miał wpływ na to, że nauka jazdy będzie nam przychodzić z większym trudem. Przemiły instruktor szybko wyprowadził nas jednak z tego mylnego przeświadczenia. Nauka jazdy w naszym wypadku przebiegła bardzo szybko i sprawnie. Kurs i jazdy trwały łącznie jedynie kila tygodn. Teraz mogę cieszyć się już prawem jazdy, co niesamowicie mnie cieszy.
Pon Sty 28, 2019 14:51 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylven
Amator

Post Odpowiedz z cytatem
A co jeśli chciałbym zapisać się na dobre doszkalanie jazdy? Wybrać OSK, czy raczej szkołę tupu http://szkolajazdysubaru.pl/ ? jak uważacie?
Wto Lut 26, 2019 10:37 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beatakar
Amator

Post Odpowiedz z cytatem
Auto Szkoła https://www.hauger.com.pl zaprasza na kursy w wakacje! Organizują obozy z prawem jazdy – dwutygodniowe wakacje, w trakcie których przygotowują do egzaminu państwowego.
Sro Mar 27, 2019 13:11 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
TolaMM
Amator

Post Odpowiedz z cytatem
Ja natomiast z Poznania mogę polecić OSK Pegaz w którym robiłam cały kurs na prawo jazdy kat. B i jestem bardzo zadowolona zarówno ze względu na podejście instruktorów, ich wiedzę oraz umiejętności i też samą organizację jazd bo też nie było mowy o przestojach że przez np. tydzień w ogóle nie jeździłam (a w innych ośrodkach z tego co słyszałam tak się zdarza). U mnie już po 14-15 godzinach było coraz lepiej i w całym kursie dobrze przygotowałam się do egzaminów na początek wewnętrznych jak i później tych w ośrodku WORD więc nic innego mi nie pozostaje jak tylko ich polecić. Pozdrawiam!
Czw Mar 28, 2019 11:22 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Czw Mar 28, 2019 11:22

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Szkolne życie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: