Forum Forum dla każdego... Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
nauka języka obcego
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Szkolne życie Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

nauka języka obcego
Autor Wiadomość
Annitka

Post Odpowiedz z cytatem
A może warto byłoby doradzić się w tym temacie znajomych? Według mnie to może być naprawdę dobre rozwiązanie Smile

To, czym każdy jest dla siebie, co towarzyszy mu w chwilach samotności i czego nikt nie może mu ani dać, ani zabrać, jest dla niego ważniejsze niż wszystko, co mógłby posiadać lub czym mógłby być w oczach innych
Nie Cze 17, 2018 11:50 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Nie Cze 17, 2018 11:50
mpire
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Podstawową znajomość języka obcego możemy nabyć w szkole. To w zupełności wystarczy, aby podjąć naukę na własny rachunek gdzie będziemy rozwijać wiedzę i szlifować nabyte umiejętności. Ja z własnego doświadczenia polecam szkoły językowe, bo tam gdzie mają dobrą kadrę, doświadczenie i wypracowane przez lata metody nauczania efekty są widoczne bardzo szybko. Odsyłam Was do tej strony https://www.speak-up.pl/szkoly-angielskiego/krakow-mogilska bo choć mam doświadczenia z inną szkołą, to wiem że z tej też będziecie zadowoleni.
Sro Cze 20, 2018 11:03 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kinia90
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
wiem jedno - im wczesniej tym lepiej. My zapisaliśmy nasza córkę do szkoły prywatnej Towarzystwa Edukacyjnego Vizja i nie muszę się już martwić o naukę języków obcych. Tu zajęcia z angielskiego odbywają się codziennie a dzięki temu nie muszę się rozglądać za korepetycjami itd. Ogólnie szkołę polecam Smile
Czw Sie 02, 2018 07:47 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MacieX822

Post Odpowiedz z cytatem
Warto uczyć się jezyków obcych, chyba nie muszę was do tego przekonywać Smile Ja stawiam na perfekcyjny angielski, również zastanawiam się nad włoskim, bardzo mi się podoba ten język. W firmie korzystamy z pomocy firmy http://www.sct-tlumaczenia.pl Sprawdzone biuro tłumaczeń to podstawa w większych firmach Smile
Czw Sie 16, 2018 08:56 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Genvis
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Jestem zdania, że naukę języka obcego, czy to odbywaną w szkolnych ławkach, czy też u prywatnych nauczycieli, czy generalnie w tym rodzaju – taką „suchą”, opartą na regułach i ćwiczeniach – warto jest suplementować. Przede wszystkim tym, co nazwać możemy „żywym językiem” – czyli takim rzeczywiście używanym w rozmowach przez natywnych mówców danego języka. Takie wyjazdy jak te https://www.atas.pl/pl/wyjazdy-jezykowe idealnie się do tego nadają.
Czw Sie 23, 2018 13:00 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kriss

Post Odpowiedz z cytatem
Warto się uczyć w szkole i dodatkowo w domu. Na przykład z tej książki w zależności od danego poziomu Infos 1 Zeszyt ćwiczeń (do wersji wieloletniej)
Pon Sie 27, 2018 10:48 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
beatakar

Post Odpowiedz z cytatem
Szkoła językowa http://www.redbusschool.pl uwzględniając indywidualne potrzeby skupiają się przede wszystkim na urozmaiceniu praktyki. Dzięki pomocy interaktywnych i multimedialnych narzędzi wykorzystywanych przy dostarczaniu słuchaczom materiałów sprawiają, że nauka jest nie tylko skuteczna, ale i przyjemna.
Wto Sie 28, 2018 07:46 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
osiemnastka
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Jeśli wasze dziecko ucześzcza do szkoły podstwowej kl 1-3 i uczy się języka angielskiego to zobaczcie tę ofertę https://www.taniaksiazka.pl/seria/our-discovery-island Jest to seria pomocna przy nauce języka. Wiadomo dzieci najlepiej uczą się bawiąc, a przy okazji uczą się podstaw języka. Warto moim zdaniem zainteresować się tą propozycją.
Sro Sie 29, 2018 10:41 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
janos

Post Odpowiedz z cytatem
Zamiast zapisywać dziecko na płatne korepetycje to jako rodzić warto poświęcić trochę czasu i starać się uczyć samemu. W internecie dostępnych jest wiele materiałów edukacyjnych takich jak http://forumnauka.pl/forum-jezyk-angielskie/1000-najczesciej-uzywanych-angielskich-slow/ dzięki którym nauka z pewnością nie "pójdzie w las". Zachęcam do sprawdzenia, bo warto Smile
Sro Wrz 26, 2018 09:57 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gegen

Post Odpowiedz z cytatem
Mocno polecam naukę z Market Leader 3Ed Extra Pre-Intermediate CB + DVD. W niedalekiej przyszłości chcę polecieć do USA : )
Sro Paź 24, 2018 10:31 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kamka

Post Odpowiedz z cytatem
Angielski jest podstawowym językiem w dzisiejszych świecie, ale dobrze znać również jakiś inny obok niego. To da nam większą szansę na rynku pracy.
Czw Paź 25, 2018 13:09 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Czw Paź 25, 2018 13:09

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Szkolne życie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Skocz do: