Forum Forum dla każdego... Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
ulubione kosmetyki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Sport, Fitness, Diety Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

ulubione kosmetyki
Autor Wiadomość
elabarbara
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Od kilku miesięcy stosuje naturalne maseczki do twarzy (w moim przypadku do cery trądzikowej, zmagającej się z trądzikiem dorosłych) marki Calluna Medica. Nie sądziłam, że tak prostu i czysty skład maseczki potrafi zdziałać takie cuda. Jedna maseczka wystarcza mi na miesiąc kuracji. Nie zmienię tej marki i polecam każdej.
Pon Wrz 17, 2018 07:42 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Pon Wrz 17, 2018 07:42
sanqi

Post Odpowiedz z cytatem
Ten płyn do usuwania sztucznych rzęs jest bardzo dobry.
Pon Wrz 17, 2018 09:46 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
multimed

Post Odpowiedz z cytatem
pasta, która wybiela zęby oraz elektryczna szczoteczka, ładny uśmiech jest dla mnie ogromnie ważny

Wto Wrz 18, 2018 12:01 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wysoka16b
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Szczerze mowiac moja kosmetyczka nie jest jakoś swietnie zaopatrzona. Podkład, kilka szminek i cieni i to wszystko. Nie lubię poświecac duzo czasu na poranny makijaż, dlatego używa sztucznych rzęs, do tego lekki podklad i pomadka i jestem gotowa. Zajmuje mi to wszystko dwie minuty. A w rzęsy zaopatruje mnie siotra w nowym salonie na Wiejskiej w Warszwie http://noblelasheswarszawa.pl/ Profesjonalna obsługa i doradztwo. Kolejnym razem ja odwiedze to magiczne miejsce.
Pon Wrz 24, 2018 05:45 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Miętka

Post Odpowiedz z cytatem
Ja uwielbiam stosować kosmetyki naturalne moja skóra czuje się po nich najlepiej.
Pią Wrz 28, 2018 09:20 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Filip99

Post Odpowiedz z cytatem
A ja sobie kupiłem cienie holograficzne do powiek, bardzo takie lubię i jestem zadowolony z zakupu. Były w miarę tanie, są dobrze napigmentowane i świetnie trzymają się na powiece.
Pią Paź 12, 2018 09:49 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elania
Zadomowienie

Post Odpowiedz z cytatem
aqs

Ostatnio zmieniony przez elania dnia Czw Paź 25, 2018 10:11, w całości zmieniany 1 raz
Pon Paź 22, 2018 02:59 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasik53
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Ja raczej sie nie boje zmieniac kosmetykow. Wiem, ze takie Skin79 moga byc dobre i wlasnie je probuje. Kupilam krem do twarzy. Jak na razie jestem bardzo zadowolona z takich azjatyckich kosmetykow. Pasuja mi bardzo.
Sro Paź 24, 2018 19:54 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elania
Zadomowienie

Post Odpowiedz z cytatem
Sama natomiast moje ulubione kosmetyki kupuje w drogerii internetowej https://www.ezebra.pl/pl/producers/makeup-revolution-1428909851.html, która posiada bogaty asortyment produktów znanych i cenionych marek jak np. Loreal, Maybelline, Sally Hansen, Astor, Nailtek, Max Factor Bourjois w najniższych cenach w kraju. Dzięki bogatej i szerokiej ofercie produktów wszystkie preparaty i środki do pielęgnacji własnej urody mogę bez problemu znaleźć w asortymencie produktów ezebry, co w moim przekonaniu jest bardzo fajnym udogodnieniem.
Czw Paź 25, 2018 10:09 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Ja najbardziej lubię kosmetyki makijażowe. Właśnie przeglądam sobie oferty w sklepie malahit.pl i zastanawiam się co znowu sobie kupić. Zauważyłam, że mają tam nawet teraz fajne promocje, nawet do - 50%. Na przykład taka matowa pomadka w płynie Como Milano nr 14 https://malahit.pl/?s=como+milano+pomadka+matowa&post_type=product r kosztuje tylko 6,95 zł. A jest to naprawdę dobry produkt, bo nie tylko podkreśla usta, ale je nie wysusza.
Pią Paź 26, 2018 08:15 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ancymonek

Post Odpowiedz z cytatem
Której marki kosmetyków najczęściej używacie? W moim domu większość kosmetyków to sylveco. Bardzo lubię tą markę – do tej pory mnie jeszcze nie uczuliła, jej produkty są wykonane z naturalnych składników, co bardzo sobie cenię, przyjemnie pachnie. Uwielbiam zapach ziół i kwiatów – dla mnie to kolejny argument za kupowaniem :p
Pią Paź 26, 2018 08:59 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Pią Paź 26, 2018 08:59

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Sport, Fitness, Diety Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

Skocz do: