Forum Forum dla każdego... Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Co trenują wasze dzieci?

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Szkolne życie Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Co trenują wasze dzieci?
Autor Wiadomość
szymii0

Post Co trenują wasze dzieci? Odpowiedz z cytatem
Nie wiem na jakie zajęcia sportowe można zapewnić chłopcu w wieku lat 7. Mój synek jak na razie ma problem z jakąkolwiek przegraną a jednak chciałabym żeby chodził na jakieś zajęcia sportowe. Trafiłam ostatnio na ciekawego bloga https://sportbm.pl/blog/psychologia/przegrany-mecz-to-nie-wszystko i wiem, że nie powinnam go chronić przed porażką bo to jednak część naszego życia. Więc jakie zajęcia polecacie?
Wto Sie 21, 2018 17:15 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wto Sie 21, 2018 17:15
Meliczka
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Ja całkiem niedawno zapisałam moja córkę na naukę pływania na https://www.posejdon-plywanie.pl/nauka-plywania-dla-dzieci,n-6. Mimo, że odbyło się dopiero kilka zajęć, to już widzę znaczne postępy. Ogólnie to cieszę się, że córka chętnie na takie zajęcia chodzi, bo nie dość ,że nauczy się czegoś praktycznego, to jest to dla niej również dodatkowa dawka ruchu, którego jak wiadomo dzieci w dzisiejszych czasach maja nieco za mało...
Sro Wrz 05, 2018 08:39 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Genvis
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Ja mam dwójkę dzieci, syna i córkę, które zapisałam kolejno na piłkę nożną oraz tenis ziemny. Właściwie nie tyle co ja je zapisałam, co same poprosiły mnie o możliwość trenowania tych sportów. Bardzo mnie to ucieszyło, gdyż nie rozumiem rodziców, którzy zmuszają swoje dzieci do jak największej ilości zajęć pozalekcyjnych. Każde dziecko powinno rozwijać swoje umiejętności i zainteresowania, w wygodny dla niego sposób, ale przede wszystkim powinno chcieć to robić. Przez to, że moje dzieci na poważnie zajęły się sportem, postanowiłam, że pomogę im w rozwoju i będę gotować dużo zdrowiej. Bardzo ucieszyła mnie również informacja, że w szkole zamiast sklepiku, dyrektor postanowił ustawić automat ze zdrowymi przekąskami - https://ebakalland.pl/edukacja.html dzięki temu wiem, że moje dzieci nawet podczas głodu, mają bardzo łatwy dostęp do zdrowych i pożywnych przekąsek, co bardzo oddziałowuje na ich kondycję i formę psychiczną i fizyczną.
Czw Wrz 06, 2018 13:19 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wszib

Post Odpowiedz z cytatem
nasz rodzina wychodzi z założenia, że szkolimy, trenujemy i uczymy się całe życie Smile ja często chodzę na kursy wszelkiego rodzaju, moje dzieciaki też Smile

Pon Wrz 10, 2018 13:31 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
hardy
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Niech trenuja to co chcą dzieci, a nie ich rodzice.
Nie Wrz 30, 2018 12:00 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malgorzata.kudron

Post Odpowiedz z cytatem
sadze ze plywanie bedzie dobre na poczatek. pozniej mozna sprobowac z pilka nozna Very Happy
Czw Paź 04, 2018 07:32 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
liljuszka

Post Odpowiedz z cytatem
u nas rządzi aikido - syn i mąż, córka i ja mamy taniec
Wto Paź 09, 2018 11:04 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alekas

Post Odpowiedz z cytatem
Córka siatkówkę, syn judo
Czw Paź 11, 2018 13:37 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
izdebka

Post Odpowiedz z cytatem
Sporty walki, chociaż czasami się boję o ich zdrowie. To bardzo urazowe dyscypliny, a kontuzji można nabawić się bardzo szybko.

Czw Paź 11, 2018 21:41 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Czw Paź 11, 2018 21:41

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Szkolne życie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: