Forum Forum dla każdego... Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
woda z dystrybutora

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Szkolne życie Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

woda z dystrybutora
Autor Wiadomość
tomaszek
Amator

Post woda z dystrybutora Odpowiedz z cytatem
Co myślicie o wodzie z dystrybutora w szkole dostępnej dla wszystkich uczniów? Mam na myśli ofertę taką jak ta tutaj https://www.darnatury.pl/oferta/zestaw-woda-dystrybutor. Moim zdaniem pomysł wart uwagi - w końcu nakręcamy się na zdrowie, a woda to samo zdrowie Smile
Wto Kwi 11, 2017 01:30 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wto Kwi 11, 2017 01:30
muszka
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Ja może pomyślę o takim dystrybutorze do domu.
Sro Kwi 12, 2017 10:00 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sandar
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Myślę, że to całkiem dobra i opłacalna opcja.
Czw Kwi 27, 2017 10:28 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hardy
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
To musi być bogata szkoła, żeby takie dystrybutory utawiają w szkole.
Sro Sie 29, 2018 19:11 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Meliczka
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Mi taka woda z dystrybutora nie smakuje. My na szczęście w firmie nie używamy czegoś takiego, postawiliśmy na dzbanki filtrujące. Jest to bardzo ekonomiczne rozwiązanie, tym bardziej, że zamiast oryginałów, zamawiamy do nich wkłady - zamienniki, bo przeczytaliśmy w artykule na stronie https://strefafiltrow.pl/blog/oryginalne-czy-zamienniki-wklady-brita-maxtra, że ich działanie prawie wcale się między sobą nie różni. Więc po co przepłacać, prawda?
Sro Wrz 26, 2018 09:51 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Melania455
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Myślę, że takie dystrybutory sprawdziłyby się w każdej szkole. Dzieci na bieżąco mogłyby się napić wody, co jest dobre dla zdrowia wiadomo im więcej wody tym lepiej. Ja bym jeszcze wprowadziła jakąś "reformę" do sklepików szkolnych. W większości sklepików w naszym kraju można spotkać wyposażenie głównie w słodycze i niezdrowe, gazowane napoje. My w domu odżywiamy się zdrowo, a mój synek trenuje po lekcjach piłkę nożną i takie jedzenie mu nie sprzyja. Sam nie przepada za takim jedzeniem. Woli zjeść zdrową i treściwą kanapkę niż pączka z marmoladą. Sklepiki szkolne powinny zaopatrywać się także w zdrowe przekąski (jak orzechy czy suszone owoce) i świeże kanapki. Ja niestety nie mam czasu by codziennie przygotowywać mu jedzenie i czasem zostawiamy mu pieniądze by coś kupił. Raz wrócił ze szkoły głodny bo nie było w sklepiku nic co by mógł zjeść :/ Nie wiem co o tym sądzicie ? Mnie przeraża ilość otyłych dzieci w dzisiejszych czasach.
Czw Paź 11, 2018 08:24 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karol4455

Post Odpowiedz z cytatem
Sam ostatnio sobie kupiłem do domu wodę z dystrybutora.Jestem z tej wody bardzo zadowolony i każdemu bym ją polecał tak naprawdę.

Czw Paź 11, 2018 15:34 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ponti

Post Odpowiedz z cytatem
i słusznie, to jest super pomysł, sam bym takie coś sobie kupił ale mam w domu bardzo dobrą wodę, warszawską kranówką którą chyba już wszyscy znają bo rozdają ją na wszystkich festynach w mieście
Czw Paź 25, 2018 15:20 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margoll474

Post Odpowiedz z cytatem
Nie spotkałam się z dystrybutorem wody w szkole. Częściej są one spotykane w firmach. Tak czy inaczej, moim zdaniem dużo lepsza jest woda mineralna butelkowana. Można ją zamówić przykładowo w hurtowni https://wodadlafirmy.pl/ która specjalizuje się w ekspresowym dostarczaniu wody dla firm z całej Polski. Smile
Sob Lis 03, 2018 12:40 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
izunia23

Post Odpowiedz z cytatem
jestem za ! ja bym jeszcze sprawdziła co oni mają w kuchni w szkołach Very Happy ostatnią z córką zagłębiamy temat żywienia, mikroflora mięsa, sposoby przechowywania i przygotowania potraw itd I stwierdzamy, że niektóre rzeczy nie są tak oczywiste, a w szkołach obawiam się, że tnie się koszta na przygotowaniu posiłków..
Nie Lis 04, 2018 01:07 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Nie Lis 04, 2018 01:07

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Szkolne życie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: