Forum Forum dla każdego... Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Ile trwa rozwód?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Miłość i Przyjaźń Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Ile trwa rozwód?
Autor Wiadomość
Iksa
Amator

Post Odpowiedz z cytatem
Zgadzam się z wypowiedzią powyżej. Jak ktoś szuka prawnika na terenie Krakowa to warto zerknąć między innymi tutaj http://www.llp.com.pl/ . Adwokat Natalia Malec może pomóc w przejściu przez taką sprawę.
Nie Kwi 01, 2018 17:26 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Reklama

Nie Kwi 01, 2018 17:26
jjusti18
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Ja myślę, że wszystkiego dowiesz się dokładnie jak wybierz się do prawnika. Jak jeszcze nie znalazłaś nikogo kompetentnego to polecam Ci Kancelarię Prawną WMC https://wmc.com.pl . Kilku moich znajomych miało przyjemność współpracować z nimi i za każdym razem byli zadowoleni. Z tego co wiem specjalizują się z najróżniejszych dziedzin prawa, także najlepiej sprawdzić na ich stronie chociażby czy są wstanie Ci pomóc.
Sob Maj 12, 2018 15:00 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
majchrzak

Post Odpowiedz z cytatem
Zbyt dlugo.
Wto Maj 15, 2018 14:28 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MichalJu

Post Odpowiedz z cytatem
Dokładnie - to zależy. Najlepiej, jak skonsultujesz się w tym temacie z prawnikiem. Na pewno powie Ci, na co powinieneś się przygotować. Ja rozwód mam za sobą, trwało to o wiele krócej niż się spodziewałem. Wydaje mi się, że sprawa została zakończona tak szybko, ze względu na dowody, które jasno świadczyły o winie mojej ówczesnej żony. Uzyskałem je dzięki pomocy Biura Detektywistycznego Alicja Słowińska. Chodziło o zdradę, jak niestety w wielu przypadkach Sad
Pon Cze 25, 2018 10:12 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mpm70

Post Odpowiedz z cytatem
Zgadzam się całkowicie z moim poprzednikiem. Nic dodać oraz nic ująć z jego wypowiedzi...

Wto Cze 26, 2018 11:02 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagoda15
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Wszystko zależy od tego z jakim adwokatem masz doczynienia. Warto zainteresować się prawnikami jakimi są adwokaci gliwice Dzięki pracy adwokatów z gliwic rozwód może przebiec bardzo szybko. Są to prawdziwi profesjonalisci którzy znają się na swojej pracy. Adwokaci w gliwicach cieszą się duzym zainteresowaniem.
Sob Lip 28, 2018 10:41 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Clumok

Post Odpowiedz z cytatem
Dobrze poprowadzony rozwód może się zakończyć baaardzo szybko. Jedna rozprawa i po sprawie. Dlatego warto skorzystać z pomocy adwokata, który się w takich rodzinnych (już niedługo hehe) kwestiach specjalizuje. Przepychanki bez prawników mogą trwać długie miesiące, o ile nie lata... Komu chce się w to bawić?
Wto Lip 31, 2018 10:23 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylven

Post Odpowiedz z cytatem
Zależy przede wszystkim od tego czy z orzeczeniem o winie czy bez. Jak się małżonkowie nie migą dogadać, to się ciągnie
Czw Sie 02, 2018 09:22 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ommika

Post Odpowiedz z cytatem
Myślę, że w takiej sytuacji warto zapytać swojego adwokata, my korzystaliśmy z pomocy http://www.kancelariaadwokackaplock.pl/porady-prawne
Pon Sie 06, 2018 14:39 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Strelka

Post Odpowiedz z cytatem
Dużo zależy od tego jak się dogadacie z drugą stroną. Jeżeli chcecie oboje się szybko rozwieźć bez problemów to powinno to pójsć bardzo szybko. Czasami jednak robią wam współmałżonkowie pod górkę. Może pomoc detektywa https://detektyw-select-team.pl będzie wręcz wskazana, szczególnie w udowodnieniu zdrady
Sob Paź 06, 2018 18:23 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bogdan332

Post Odpowiedz z cytatem
Z tego co ja wiem to teraz rozwód trwa bardzo krótko.Wystarczy tylko jedna chwila i dobry adwokat i jest już po rozwodzie.

Czw Paź 11, 2018 08:51 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
michalina78

Post Odpowiedz z cytatem
Moi rodzice za zgodą to jedna rozprawa, ale podział majątku to co innego.
Pią Paź 19, 2018 13:07 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Pią Paź 19, 2018 13:07

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Miłość i Przyjaźń Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: