Forum Forum dla każdego... Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Jakie studia wybrać
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Szkolne życie Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Jakie studia wybrać
Autor Wiadomość
lineczka

Post Odpowiedz z cytatem
Grunt to wybierać coś, co w jakimś stopniu wiąże się z naszymi zainteresowaniami, w najgorszym razie z predyspozycjami czy umiejętnościami łapania szybciej materiału z jakiegoś zagadnienia. Każdy kierunek może się okazać przydatny i praca po nim się znajdzie, jak będziemy mieć zapał do nauki i będziemy potrafili się odnaleźć na rynku pracy. Nie każdy może być informatykiem, programistą, analitykiem, lekarzem czy prawnikiem. Nie można oglądać się na modę na kierunki, tylko brać pod uwagę własne potrzeby i zdolności.
Pią Wrz 21, 2018 13:05 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Pią Wrz 21, 2018 13:05
Gyyrix2

Post Odpowiedz z cytatem
No ja bym szedł na takie, które są zgodne z moimi zainteresowaniami...
Wto Wrz 25, 2018 10:24 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Phillis
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Bywa, że zdolności miewamy ukryte. Dowiadujemy sie o nich dopiero rozpoczynając naukę. Nie można wyłącznie na to patrzeć. Syn znajomych poszedł na pielęgniarstwo do AHE w Łodzi https://www.ahe.lodz.pl/pielegniarstwo z niewielkim przekonaniem. Podczas nauki pokochał ten kierunek, jest chwalony na każdej możliwej płaszczyźnie. A gdzie mu tam wcześniej do głowy by przyszło by zostać pielęgniarzem.
Wto Wrz 25, 2018 17:46 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kinia90
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
mozliwych opcji jest jak widać sporo Smile ja od dawna wiedziałam, że chcę iść w ślady mamy i pracować jako pielęgniarka. Jestem już po studiach I stopnia na Mazowieckiej Uczelni Medycznej. Teraz od pazdziernika uczelnia stworzyła studia z II stopnia na tym samym kierunku więc będę tą naukę kontynuować Smile Grunt to wiedzieć co chce się robić w życiu i zdobyć jak najwięcej wiedzy z tym związanej Smile
Czw Wrz 27, 2018 09:02 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elania
Zadomowienie

Post Odpowiedz z cytatem
Sama natomiast najlepsze lata młodości mam już dawno za sobą, jednak od zawsze marzyłam, aby kiedyś znaleźć czas, żeby skończyć historię sztuki. W wolnym czasie zajmuję się kolekcjonowaniem antyków, dzieł sztuki i takich tam i siłą rzeczy wiem to i owo na ten temat, ale jeśli chodzi o bardziej eksperckie analizy – np. wyceny – to wciąż nie czuję się dość pewnie, więc korzystam z usług ludzi znających się na rzeczy – https://desa.pl/pl/pages/19/oceny.
Sro Paź 10, 2018 12:34 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Sro Paź 10, 2018 12:34

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Szkolne życie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: