Forum Forum dla każdego... Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Biurko dla dziecka

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Szkolne życie Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Biurko dla dziecka
Autor Wiadomość
pawelszabla

Post Biurko dla dziecka Odpowiedz z cytatem
Cześć. Szukam dobrego biurka dla dziecka. W tym momencie synek ma 6 lat, za niedługo pójdzie do szkoły i muszę mu w pokoju jakieś miejsce do nauki wyznaczyć, stworzyć...Wiadomo jak to jest z dzieckiem – szybko rośnie, więc przydałoby się biurko które można by ewentualnie jakoś regulować, abo regulowany fotel, gdzie tę wysokość będzie można sobie dostosowywać. Ktoś, coś?
Sro Wrz 05, 2018 13:49 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Sro Wrz 05, 2018 13:49
michalsebeks

Post biurko Odpowiedz z cytatem
Sulmet robi bardzo mocne wytrzymałe stelaże elektryczne do biurek, ale same stelaże, blat trzeba mieć już swój. W każdym razie polecam takie rozwiązanie, mogę sobie podnieść blat bardzo wysoko, także właśnie w pozycji stojącej mam wszystko podniesione wygodnie, idealnie do pracy.
Czw Wrz 06, 2018 12:14 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
giedymina

Post Odpowiedz z cytatem
Dzieci powinny odrabiać zadania przy biurkach bo inaczej wyrobią sobie złe nawyki i tak jak ja, do końca życia zadania będą odrabiać na kolanie.

Pon Wrz 10, 2018 19:25 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elizcia

Post Odpowiedz z cytatem
Może zerknij sobie na ofertę biurek w ikei? Czasem mają naprawdę fajne produkty.
Czw Wrz 13, 2018 19:35 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wojtek443

Post Odpowiedz z cytatem
Mnie zawsze bardzo ciekawi którzy rodzice kupują biurka dla dziecka.Jakbym wiedział to byłbym o wiele mądrzejszy.

Wto Paź 09, 2018 09:21 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
crazygirl

Post Odpowiedz z cytatem
Nasz synek ma biurko, które zrobił mu mój mąż według projektu syna. Także chłopaki bardzo się uzupełniają. Nad biurkiem powiesiliśmy mu tablicę https://wally.com.pl/k1002,tablice-suchoscieralne-magnetyczne.html coś na wzór motywacyjnej jak był jeszcze w pierwszej klasie podstawówki. Może sobie zapisać plan nauki, wyjść i wszystkie informacje o których powinien pamiętać i ma je cały czas przed sobą. Bardzo dobrze to się u niego sprawdza. Nie ma sytuacji typu: o zapomniałem, że jest sprawdzian.
Sro Lis 28, 2018 16:14 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elabarbara
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Najlepiej pochodzić po salonach usiąść przy każdym i spisać wszystkie zalety i co by się mu przydało. Jesi nie masz czasu na to to może przejrzeć w sklepach online, jeden sklep z biurkami to https://meble-cezar.pl/ , ale czy jest takie jakie ty chcesz , tego nie wiem, zerknij sobie. Wysokość biurka i dobranie dobrego fotela jest bardzo ważne bo chodzi o to by nie męczyły się ręce bo przy dłuższej pracy w złych warunkach można nabawić się problemów.
Sro Sty 23, 2019 14:32 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hardy
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Sa biurka z regulowaną wysokością, takie są najlepsze.
Sro Lut 20, 2019 16:36 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamillka2000

Post Odpowiedz z cytatem
Zerknij na ofertę firmy Meblik. Jest to producent mebli dla dzieci i młodzieży. Są to całe zestawy, ale też pojedyncze elementy. U mnie pokój jest urządzony meblami dziecięcymi Dance Colour https://www.meblik.pl/dance-colour/, bo kocham taniec. Moim zdaniem lepiej urządzić cały pokój w jednym stylu niż kupować pojedyncze meble, ale wiadomo wszystko zależy od budżetu.
Czw Maj 16, 2019 08:19 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Moja siostra wiem, że kupowała meble do pokoju swojego dziecka tutaj https://www.pinio.com.pl/o-firmie/ . Niestety nie wiem dokładnie jakie tam mają meble, sama musiałabyś się rozejrzeć. Natomiast mam pewność co do ich wysokiej jakości i świetnego dizajnu. Więc ich oferta na pewna jest godna uwagi.
Sob Maj 18, 2019 12:27 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Antyloppa

Post Odpowiedz z cytatem
Wszystko zależy od tego, w jakim wieku jest Twoje dziecko. Sama długo poszukiwałam pierwszego biurka dla mojej prawie czteroletniej Oliwki, ale wszystkie modele okazywały się dla niej zbyt wysokie. Zakupiłam więc solidny stolik mamut z wygodnym krzesełkiem, którego wymiary idealnie dostosowane są do wzrostu mojej córci. Stoliczek nie był drogi, tak więc uważam, że jak za tę cenę nie znajdziesz lepszego biurka "przejściowego" dla szkraba.Smile
Pon Maj 20, 2019 14:40 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pim49

Post Odpowiedz z cytatem
A zastanawiałaś się nad pomocami naukowymi dla swojego dziecka? Takimi, które rozbudzą jego ciekawość świata i poszerzą horyzonty? Jeśli szukasz czegoś w tym guście, polecam zajrzeć na http://sklep.nowaera.pl i sprawdzić ich ofertę. Mają książki do nauki języków, rzeczy związane z rozwojem i terapią dzieci Smile
Wto Maj 21, 2019 16:45 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wto Maj 21, 2019 16:45

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Szkolne życie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: