Forum Forum dla każdego... Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
szkoły językowe - jaki język?
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Szkolne życie Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

szkoły językowe - jaki język?
Autor Wiadomość
Sandar
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Na początek oczywiście warto poznać angielski potem polecałbym może japoński, hiszpański, portugalski albo niemiecki.
Sro Wrz 21, 2016 10:38 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Sro Wrz 21, 2016 10:38
Antosia_234
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Na pewno angielski i taki, który ci się podoba. Jak nauka nie będzie cię męczyła to więcej się nauczysz
Pon Lis 14, 2016 14:59 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ashley
Zadomowienie

Post Odpowiedz z cytatem
Warto tez popróbować takich kursów jak metoda Callana czy inne. Mnie to dużo dało.
Nie Lis 20, 2016 11:21 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arek32

Post Odpowiedz z cytatem
Można poszukać również szkoły językowej i tam pobierać naukę. To chyba najlepsza metoda, aby nauczyć się poprawnie języka. Tutaj np. możesz poszukać takich szkół http://krajowy.biz/firma,kursy-jezykowe-zielona-gora-klub-jezykowy
Nie Lis 27, 2016 20:58 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krejzolkaxx
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
ja póki co szlifuję język angielski i chodzę na korepetycje z angielskiego ale później sama nie wiem może wezmę się za hiszpański, bo bardzo mi się podoba ten język
Wto Sty 03, 2017 12:29 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elabarbara
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Ja zdecydowałam się na szkołę języka angielskiego w poznaniu na kurs angielskiego ale także w innych miastach też jest ta szkoła. http://www.berlitz.pl/szkola-jezykowa-poznan . W szkole językowej nauczyciele są bardzo cierpliwi i do każdego ucznia podchodzą indywidualnie w zależności od jego potrzeb. Zajęcia są bardzo motywujące zero stresu. A ja nauczyłam się wiele więcej niż kiedykolwiek dlatego polecam.
Nie Mar 26, 2017 10:15 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kinia90
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Wiadomo język angielski to podstawa. Ja jeszcze postawiłaby, na naukę języka niemieckiego, francuskiego i rosyjskiego. Z żadnym z nich, poza angielskim, nie miałam wcześniej do czynienia i planuję wybrać się na wakacyjny kurs któregoś z nich w tej szkole http://lincoln.edu.pl/. Moja siostra przygotowywała się u nich do matury w ubiegłym roku i zdała bardzo dobrze. Są skuteczni a zajęcia prowadzą w interesujący sposób.
Czw Kwi 27, 2017 11:47 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kriss

Post Odpowiedz z cytatem
Oczywiście bez angielskiego ani rusz. Teraz dużo osób uczy się z Matura Focus 3 Workbook i warto, bo bez znajomości języków ciężko teraz na rynku pracy.
Pon Sie 27, 2018 11:05 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
batat

Post Odpowiedz z cytatem
Monopol angielskiego stał się już taki nudny... Wybierz język który Ci się podoba. Ja obecnie uczę się rosyjskiego, niemieckiego i chińskiego. Każdy z nich jest piękny na swój sposób.
Wto Sie 28, 2018 10:34 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anitazw

Post Odpowiedz z cytatem
Oprócz angielskiego warto też znać jakiś inny drugi język. Zobacz ofertę szkoły https://directschool.pl gdzie mogą dostosować zajęcia do twoich możliwości czasowych. Dzięki temu może zdobędziesz kolejną umiejętność przydatną w poszukiwaniu pracy.
Sro Wrz 12, 2018 13:36 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
turexer
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Dla mnie najwazniejszy jest językj angielski, jak znasz ten język to jest Ci po prostu łatwiej w życiu Smile Polecama zapoznać się z ofertą http://www.mrbrown.edu.pl - dobre miejsce, w którym możesz się uczyć języka to według mnie podstawa.
Sob Wrz 15, 2018 20:22 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lineczka

Post Odpowiedz z cytatem
Akurat angielskiego dość łatwo jest się nauczyć na własną rękę, jeśli nie miało się w szkole - grunt to wytrwałość w nauce słówek, bo to one są najważniejsze. Można znać ogólnie konstrukcję zdań i się dogadać, ale jak zapomnisz jakiegoś słowa, to ciężko w czasie rozmowy wybrnąć i znaleźć inne, co może zdezorientować rozmówcę. Jak już idzie się do szkoły językowej, to korzystałabym z bogatej oferty i wybierała jakiś rzadko spotykany język, bo na to jest coraz większe zapotrzebowanie. Inaczej wygląda pracownik znający tylko angielski, a inaczej znający jakiś mało popularny.
Pią Wrz 21, 2018 13:01 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Pią Wrz 21, 2018 13:01

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Szkolne życie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: