Forum Forum dla każdego... Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Technik dentystyczny

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Szkolne życie Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Technik dentystyczny
Autor Wiadomość
ken
Dyskutant

Post Technik dentystyczny Odpowiedz z cytatem
Szkoła Policealna Omega w Warszawie OTWARŁA NOWY KIERUNEK Technik Dentystyczny http://www.omega.szkola.pl/kierunki/technik-dentystyczny/ .

Słuchacz Policealnej Szkoły Ochrony Zdrowia „Promed – Omega” podczas nauki zawodu zdobywa umiejętności:
-samodzielnego wykonywania i naprawy protez, aparatów ortodontycznych, szyn
i epitez
-projektowania modeli protez
-regulowania zębów i zgryzu

Szkoła posiada dobrze wyposażoną sale laboratoryjną i wykształconą kadrę naukową. Ponad to dzięki temu kierunkowi absolwent ma szanse zdobyć racę w :
państwowych i prywatnych pracowniach protetycznych i ortodontycznych
poradniach protetycznych, ortodontycznych, stomatologicznych
może prowadzić własną pracownię techniczno-dentystyczną w ramach zarejestrowanej działalności gospodarczej

Nabór trwa od 1-go lutego
Pią Sty 24, 2014 08:54 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Pią Sty 24, 2014 08:54
majka890

Post Odpowiedz z cytatem
Bardzo dobra szkoła. Po pierwsze mają doskonałą kadrę dydaktyczną, a po drugie laboratorium jest naprawdę świetne - wiem, bo jestem na tym kierunku Smile Rozglądałam się też na rynku i jest bardzo dużo ogłoszeń stomatologów oraz firm, które chcę przyjąć osoby, który są technikami dentystycznymi. Właśnie dlatego zdecydowałam się na naukę w Szkole OMEGA -dla mnie liczy się jakość oraz możliwość zdobycia pracy, a nie zasilenia szeregu bezrobotnych.
Pią Lut 14, 2014 21:20 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
meritum
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Masz rację, jakość nauki w tego typu szkole jest bardzo ważna, chodzi o to, by później móc być tak dobrym specjalistą, jak ci, którzy pracują w gabinecie stomatologicznym w Warszawie Supradent, czy w innych renomowanych gabinetach dentystycznych. Kończąc szkołę nadającą tytuł technika można też zadecydować, czy chce się tę wiedzę zgłębiać dalej i zostać wykwalifikowanym stomatologiem.

Wto Kwi 15, 2014 10:36 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
poli

Post Odpowiedz z cytatem
dziwny kierunek

Sro Kwi 16, 2014 09:33 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mariusz

Post Re: Technik dentystyczny Odpowiedz z cytatem
Witam!
Nie polecam tego typu szkół omega, niski poziom nauczania, wysokie ceny zbyt duże grupy, nie można się skupić na zajęciach. Szczerze miałem dylemat między szkołą omega, a szkołą w Zgierzu po zobaczeniu co obydwie szkoły oferują, wybrałem szkołę w Zgierzu. Małe grupy na zajęciach, zapewniają materiały, wysoki poziom nauki.
Pozdrawiam
Sro Maj 14, 2014 12:14 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Meliczka
Amator

Post Odpowiedz z cytatem
Moja siostra natomiast zapisała się na kierunek higienistki stomatologicznej w szkole policealnej http://proedukacja.edu.pl/higienistka-stomatologiczna. Od zawsze chciała być stomatologiem, jednak niestety nie było szans, aby dostała się na dzienne studia medyczne o tym kierunku, więc sądzę, że podjęła dobrą decyzję. Może trochę zmieniła swoje marzenia, ale na pewno z nich nie zrezygnowała Smile
Sro Wrz 05, 2018 08:12 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wszib

Post Odpowiedz z cytatem
mój kolega udał się na takie szkolenie, podczas gdy ja szlifowałam swoje zdolności również na kursie, w ogóle uważam, że doszkalanie się a nawet przebranżowienie to świetne sprawa!

Pon Wrz 10, 2018 13:35 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Pon Wrz 10, 2018 13:35

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Szkolne życie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: