Forum Forum dla każdego... Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Jakie studia wybrać
Idź do strony 1, 2  Następny

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Szkolne życie Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Jakie studia wybrać
Autor Wiadomość
Lolek
Dyskutant

Post Jakie studia wybrać Odpowiedz z cytatem
Przyszedł moment w którym musze wybrać odpowiedni kierunek studiów. Coraz poważniej zastanawiam sie nad psychologią biznesu. Widziałam , ze tutaj http://www.wszop.edu.pl/kandydaci/zarzadzanie-studia-i-stopnia/psychologia-w-biznesie-z-jezykiem-obcym-specjalistycznym,2,2,314,54,259 ten kierunek jest dostępny. Sadzicie, że po tym ogłabym znaleźć dobrą pracę?
Czw Lip 26, 2018 17:59 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Czw Lip 26, 2018 17:59
Phillis
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Juz sama nie wiem po czym teraz dobra pracę mozna dostać. Jednego jestem jedynie pewna, kierunek prawo, kończąc te studia ma się duże mozliwości. Tylko od nas zalezy, jak sobie ułozymy przyszłość. Wybór studiów nie powinien więc byc podejmowany na szybko, bez przemyślenia. Polski Uniwersytet Wirtualny https://www.puw.pl/pl/studia/prawo ma to świetnie zorganizowane na studiach niestacjonarnych. Korzysta się u nich z platformy zdalnego nauczania, co wiele ułatwia. Mysle, że na spokojnie mozna u nich prawo skończyc z dobrym wynikiem, jesli sie tylko ciut postaramy.
Pią Lip 27, 2018 12:21 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kinia90
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Ja postanowiłam iść w ślady mojej mamy i starszej siostry i wybieram się od pazdziernika na pielęgniarstwo Smile Zawód wymagający ale dający też wiele satysfakcji Smile Jesli chodzi o uczelnię to wybieram się na Mazowiecką Uczelnię Medyczną ( dawna wyższa szkoła mazowiecka ). Moja siostra też tu studiowała i bardzo sobie chwaliła wysoki poziom dydaktyczny. Myślę, że ze znalezieniem pracy też nie będę mieć większych problemów.
Pon Sie 06, 2018 09:47 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Stoing

Post Odpowiedz z cytatem
najlepsza inwestycja w przyszłość będą studia techniczne, szczegolnie informatyka i pokrewne jej kierunki
Sro Sie 08, 2018 12:20 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margoll474

Post Odpowiedz z cytatem
Ja uważam, że przyszłościowe są studia medyczne, techniczne oraz takie, które przygotują nas do pracy w służbach. Przykładowo, Wyższa Szkoła Prawa we Wrocławiu oferuje studia na Kryminologii i Kryminalistyce. To niezwykle ciekawa specjalność, która uczy jak przeprowadzać badania kryminalistyczne oraz działania o charakterze medycznym i psychologicznym. Studenci biorą tutaj udział w licznych warsztatach i laboratoriach, co stanowi najlepsze przygotowanie do pracy w zawodzie. Na stronie https://www.prawowroclaw.edu.pl/oferta/kryminologia-i-kryminalistyka/ można poczytać o planie studiów i poszczególnych zajęciach. Smile
Czw Sie 09, 2018 09:33 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
davidek

Post Odpowiedz z cytatem
Psychologia biznesu...hmmm nie wiem, czy to jest dobry pomysł i czy to daje jakieś perspektywy na przyszłość
Pon Sie 13, 2018 12:22 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elabarbara
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Uważam, że studia to większa renoma i prestiż. Szkoła policealna tak naprawdę niczego nie uczy, lecz tylko daje papierek. Po studiach, zwłaszcza na Akademii Polonijnej w Częstochowie, możecie być pewni dobrze płatnej i ciekawej pracy. Studenci przyjaźni, kierunki ciekawe, rekrutacja błyskawiczna, a wykładowcy otwarci na nowe pomysły.
Czw Sie 16, 2018 15:36 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
derola

Post Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem najlepiej postawić na taki kierunek, który jest zgodny z Twoimi zainteresowaniami.
Nie Sie 19, 2018 12:01 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hardy
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Marketing i zarzadzanie to najpopularniejszy.
Sro Sie 29, 2018 19:08 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zofialipska

Post Odpowiedz z cytatem
moim zdaniem informatykajest takim zawodem który zawsze będzie miał wzięcie.
Czw Wrz 06, 2018 09:24 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
swiatlnu

Post Odpowiedz z cytatem
ja poszłam na projektowanie ubioru i właśnie pracuje w zawodzie, ręcznie szyte ubrania i akcesoria są teraz mega modne !

Pią Wrz 07, 2018 11:39 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wszib

Post Odpowiedz z cytatem
ja skończyłam licencjat i aktualnie wybieram się na studia podyplomowe, czas na doświadczenie zawodowe a nie bycie wiecznym studentem.

Pon Wrz 10, 2018 13:30 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kaska39

Post Odpowiedz z cytatem
Takie, które pozwolą Ci potem pracować w fajnym i dobrze płatnym zawodzie Smile
Sro Wrz 19, 2018 07:59 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
toskan

Post Odpowiedz z cytatem
Mnie interesują studia architektury wnętrz na WSEIZ w Warszawie, fajny kierunek, choć trochę oblegany, ale nie przejmuję się tym. W końcu trzeba studiować to co się lubi, a nie to co się opłaca, bo w perspektywie czasu może okazać się, że wybrany kierunek nie będzie gwarantował dobrej pracy. Według mnie jak ktoś robi coś z pasji, to znajdzie pracę Smile
Sro Wrz 19, 2018 13:46 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
HonPon1

Post Odpowiedz z cytatem
Zgodnie z zainteresowaniami! Nigdy nie idź na studia "bo ktoś tak mówił - to strata czasu!
Czw Wrz 20, 2018 11:00 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Czw Wrz 20, 2018 11:00

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Szkolne życie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: