Forum Forum dla każdego... Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Zaoczne studia
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Szkolne życie Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Zaoczne studia
Autor Wiadomość
Cyklopia

Post Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem lepiej jest iść na dzienne !
Nie Kwi 22, 2018 18:21 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Nie Kwi 22, 2018 18:21
winuser

Post Odpowiedz z cytatem
W Internecie można znaleźć sporo porad w tym temacie. Warto trochę poszukać Smile

Wto Kwi 24, 2018 17:05 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Weronka

Post Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem zaoczne studia dają większą szansę rozwoju zawodowego, bo na tygodniu masz czas wolny, który możesz przeznaczyć na pracę. Ja tak studiowałam na WSE w Krakowie lingwistykę dla biznesu http://www.wse.krakow.pl/pl/studia/studia-i-stopnia. Polecam takie rozwiązania, bo wiele Cię uczą.
Pon Maj 21, 2018 09:50 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marvinos

Post Odpowiedz z cytatem
Ja jestem po socjologii, udało się znaleźć pracę w zawodzie i teraz właśnie też rozważam zaocznę, żeby poszerzyć specjalizacje - a konkretniej http://www.wsb.pl/gdansk/studenci/studia-podyplomowe/kierunki/resocjalizacja-i-socjoterapia . Studiował ktoś z Was może w Wyższej Szkole Bankowej i może się wypowiedzieć na temat poziomu jaki tam jest, zwłaszcza na kierunkach związanych z socjologią?
Czw Maj 24, 2018 15:40 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Genvis
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Według mnie studia zaoczne są jak najbardziej w porządku o ile potrafisz znaleźć jednocześnie czas na pracę i naukę. Z doświadczenia wiem, że czasami ciężko jest zmusić się do nauki po całym dniu lub tygodniu pracy. Niemniej jednak domyślam się, że ty również poza studiami zdecydujesz się na pójście do pracy. W takiej sytuacji na pewno przyda ci się konto w banku, dlatego mogę polecić ci jedno z kont, które oferuje Eurobank - https://www.eurobank.pl/produkty,konta-osobiste,porownanie,6,9.html
Na stronie znajdziesz porównywarkę, dzięki której będziesz miała pogląd na to, które z dostępnych kont, będzie dla ciebie najodpowiedniejsze. Pierwsza praca, to zawsze spory stres, a także nowe doświadczenia, warto abyśmy nie musieli dodatkowo zawracać sobie głowy zbędnymi opłatami lub problemami z dostępem do konta. Jeżeli chcesz studiować i pracować, a przy tym mieć pełną kontrolę nad swoimi pieniędzmi, to myślę, że ta oferta będzie dla ciebie idealna. Sama mam tam konto i na ten moment nie zamieniłabym go na żadne inne.
Czw Cze 07, 2018 14:15 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yalaoo

Post Odpowiedz z cytatem
Wiele osób chodzi na studia tylko po to, by zdobyć papierek. Z opowieści wiem, że nie robią dobrze. Zaoczne studia są fajne, jeśli ma się pracę na pół etatu. I co ważne, widzi się różnicę pomiędzy studiami a pracą.
Wto Cze 12, 2018 19:55 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tolliso

Post Odpowiedz z cytatem
ja też tak nie uważam. Studiuję na ZPSB.PL w Szczecinie na studiach zaocznych i wcale nie uważam że wyniosę mniej wiedzy niż Ci z dziennych. Do tego mam już w tym czasie uzbierane doświadczenie zawodowe.
Nie Cze 24, 2018 15:47 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bialek

Post Odpowiedz z cytatem
Prawdę mówiąc, na naszej uczelni istnieje ogromna przepaść między studiami dziennymi i zaocznymi :/ Może to wina podejścia wykładowców, może niskiego progu... Osobiście odradzam.

Sob Cze 30, 2018 15:45 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Weraa

Post Odpowiedz z cytatem
Studia zaoczne wspominam bardzo dobrze, ale nie miałem czasu na napisanie pracy licencjackiej przez nawał pracy. Bardzo pomogły mi wtedy osoby ze strony pisanie.co http://pisanie.co/kujawsko-pomorskie/grudziadz, które ustaliły spis treści, ankiety oraz bibliografię do mojej pracy. Jeśli ktoś byłby również zainteresowany takimi usługami, to polecam sprawdzić ich stronę. Pracownicy mają duże doświadczenie i pomogą w napisaniu pracy licencjackiej i magisterskiej.
Pią Lip 06, 2018 10:48 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margoll474

Post Odpowiedz z cytatem
Często słyszę opinie, że studia dzienne mają większą wartość, choć sama nie wiem czy się z tym zgodzić. Na pewno nie każdy może sobie na taki tryb pozwolić. Mówię tu przede wszystkim o osobach pracujących. Czasu na studiowanie niekiedy brakuje, dlatego warto mieć kontakt z osobami, które udzielą wsparcia w najważniejszych etapach edukacji. Przykładowo specjaliści w pisaniu prac magisterskich z http://www.iprace.pl/oferta/prace-magisterskie/ chętnie wspierają w zbieraniu materiałów, doradzają, uzupełniają i weryfikują już utworzone treści. Według mnie to nieoceniona pomoc. Smile
Sro Lip 11, 2018 07:49 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zofialipska

Post Odpowiedz z cytatem
Ja akurat studiowałam dziennie, ale teraz będę robić drugi kierunek i wybiorę już studia zaoczne ze względu na pracę i dzieci. Będę studiować na tej samej uczelni co poprzednio we wrocławskiej WSH, bo podobał mi się sposób nauczania i przygotowanie praktyczne do pracy
Sro Lip 18, 2018 07:59 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marvinos

Post Odpowiedz z cytatem
W dzisiejszych czasach wydaje mi się, że lepszą opcją jest próba podjęcia pracy po maturze (zdobywamy doświadczenie) i po krótkim czasie albo od razu studia zaocznie. Ja wybrałem w miarę niewymagające studia turystyka i rekreacja http://www.wsb.pl/wroclaw/kandydaci/studia-i-stopnia/kierunki-i-specjalnosci/turystyka-i-rekreacja , głównie dlatego, że pracuję w hotelu. Ogólnie uczelnia wsb.pl całkiem pozytywnie mnie zaskoczyła, bo jak na razie program bardzo ciekawy.
Sro Lip 25, 2018 09:02 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
turexer
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Zdecydowanie lepiej zaoczne - możesz zdobywać doświadczenie w trakcie studiów, albo po prostu zarabiać. W trakcie studiów zaocznych możesz np. na pełen etat pracować jako taksówkarz - https://itaxi.pl/praca-kierowcy/taxi-katowice/. Jak zobaczysz ile się tam zarabia, to możliwe, że zrezygnujesz ze studiów Very Happy
Czw Sie 02, 2018 17:17 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darek333434

Post Odpowiedz z cytatem
Jeśli ktoś pracuję to zaoczne studia są bardzo fajnym pomysłem według mnie.Jak ktoś nie pracuję to jest to głupi pomysł.

Wto Sie 07, 2018 08:32 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wto Sie 07, 2018 08:32

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Szkolne życie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: