Forum Forum dla każdego... Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
kurs na tworzenie stron www

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Szkolne życie Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

kurs na tworzenie stron www
Autor Wiadomość
marvin

Post kurs na tworzenie stron www Odpowiedz z cytatem
Zastanawiam się nad tym czy nie zapisać się na kurs programowania. Bo ogólnie całą swoją przyszłość wiąże z informatyką. Chodził ktoś na takie kursy? Ja właśnie sobie taki znalazłem i wydaje mi się to dobrą opcją..
Czw Mar 07, 2013 08:08 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Czw Mar 07, 2013 08:08
szpuleczka
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Ja w GoWork robiłam kurs HR - warto naprawdę, bo poziom jest wysoki
Pon Mar 25, 2013 16:11 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
borówka
Amator

Post Odpowiedz z cytatem
dobre chociaż te kursy?
Czw Sty 16, 2014 10:23 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NataliaSano
Amator

Post Odpowiedz z cytatem
Ja powiem tak, jeśli ktoś planuje związać swoją przyszłość z programowaniem i ogólnie IT to kursy nie zaszkodzą jeśli natomiast ktoś chce wydać pieniądze na kurs żeby zarabiać na tworzniu stron bym się bardzo zastanowił tym bardziej, że istnieje masa programów partnerskich jak WebWave CMS robisz strony za pomocą kreatora, więc jakakolwiek znajomość kodu jest Ci praktycznie zbędna. Do tego jeśli ktoś zainteresuje się stroną, dostajesz prowizję - stałą, możesz budować swoją sieć "twórców" i zarabiać pasywnie. Dlatego też kurs programowania w html, czy cc w celu zarobkowym tylko i wyłącznie do budowania stron nie jest niczym dobrym moim zdaniem.
Sro Mar 12, 2014 14:50 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
meritum
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Stacjonarne szkolenia z zakresu informatyki są bardzo drogie, a do tego często jest tak, że tempo kursu ustawiane jest pod najlepszych uczestników i reszta nie potrafi nadążyć, więc uczy się wyrywkowo, a to bez sensu. Rozsądniejszym i wygodniejszym rozwiązaniem są internetowe szkolenia, dzięki którym tok nauczania można dostosować do indywidualnych predyspozycji kursanta, i takie właśnie szkolenia polecam, nie ma się co męczyć i wydawać kasy na wiedzę "z dziurami".

Pon Mar 31, 2014 12:53 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
suzie
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Zachęcam do zapoznania się z usługą firmy IBE.PL - Piotr Stoczewski . Firma oferuje tworzenie profesjonalnych stron www oraz ich pozycjonowanie, a także domeny oraz e-maile dla firm. Atrakcyjna oferta i doświadczona firma. Sprawdźcie.
Wto Gru 30, 2014 14:46 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gabryśkaxx
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Ja nie bardzo się na tym znam i ciężko ta wiedza mi chodzi do głowy, bardzo ciekawe strony tworzy firma www.IBE.pl Warszawa.
Na dodatek w ofercie posiadają bardzo dobry marketing w sieci i adresy email we własnej domenie.
Warto się zastanowić jak myślicie o własnym biznesie przez internet.
Pon Lut 02, 2015 11:33 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia4012
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Obawiam się, że po jednym kursie nie nauczysz się tworzenia stron. Może podstaw tak, ale nie stron, które będą atrakcyjnie wizualnie i dobrze zakodowane. Skończ kurs, pójdź na praktykę do jakiejś agencji - wówczas nabierzesz wprawy. Bo jeśli komuś zależy na dobrej stronie www, to od razu idzie do agencji takiej jak np. Green Parrot http://greenparrot.pl/nasza-oferta/www, która ma doświadczenie w tworzeniu stron.
Wto Sty 26, 2016 10:08 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marvinos

Post Odpowiedz z cytatem
Bardzo ciekawa oferta kursów i szkoleń jest na przykład w poznaniu od wsb.pl http://www.wsb.pl/poznan/szkolenia-i-certyfikaty . Z tego co się orientuje to certyfikaty akurat od tej instytucji są doceniane przez pracodawców, więc tym bardziej warto. A jeśli nawet nie dla papierka to choćby dla samej wiedzy, bo to przecież najważniejsze Smile
Czw Maj 24, 2018 16:22 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sabina232

Post Odpowiedz z cytatem
A może spróbować sił i stworzyć jakąś stronę bez kursu. Posłuchałam starszego brata i jestem zadowolona, gdyż się czegoś nauczyłam. Ogólnie polecam takie podejście do nauki.
Sob Cze 02, 2018 18:39 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kolmin

Post Odpowiedz z cytatem
Warto popytać znajomych o tę kwestię. Myślę, że to będzie naprawdę bardzo dobre rozwiązanie.
Pią Cze 29, 2018 15:25 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Malina Jasińska

Post Odpowiedz z cytatem
Z tego co wiem, sporo jest darmowych poradników nawet na yt. Sama do stworzenia mojego bloga o modzie: Pennypendant.com korzystałam z youtubowych poradników.
Wto Lip 03, 2018 13:49 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
hardy
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Ile kosztuje taki kurs?
Wto Lip 31, 2018 16:48 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wto Lip 31, 2018 16:48

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Szkolne życie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: