Forum Forum dla każdego... Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Wymiana Walut
Idź do strony 1, 2  Następny

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Ważne Sprawy Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Wymiana Walut
Autor Wiadomość
Goga77
Amator

Post Wymiana Walut Odpowiedz z cytatem
Witajcie ! Jaki kantor internetowy polecacie ? Chciałam wymienić waluty a ponoć w takim jest szybciej i korzystniej , zastanawiam się nad kantorem online https://ekantor.pl/jak-wybrac-kantor-internetowy/ korzystaliście , i co możecie mi polecić ?
Pon Maj 28, 2018 11:44 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Pon Maj 28, 2018 11:44
Still
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Na pewno jest taniej i znacznie wygodniej też. Wszystko odbywa się szybkimi przelewami internetowymi. Jak wymieniam przez kantor online nie dotyczy mnie wysoki spread czy zawyżony kurs, bardzo oszczędnie i za granicę prosto z kantoru da się wykonać przelew za symboliczną opłatą np. 5 żl.
Pią Cze 08, 2018 22:03 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
budrys
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Próbowałaś może wymieniać kiedyś cyfrowe waluty? Jest do tego przeznaczona specjalna platforma BitBay https://bitbay.net/pl/konto-osobiste . Teraz w wielu miejscach dokonuje się już transakcji za pomocą kryptowaluty więc warto mieć na niej darmowe konto. Dodatkowo otrzymujesz możliwość inwestowania i zarabiania na najkorzystniejszych kursach. Warto spróbować. Sama się przekonaj.
Pią Cze 15, 2018 18:30 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Still
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
To jest naprawdę ciekawe, tylko że ja najczęściej płacę kartą spiętą z kontem walutowym jak wyjeżdżam za granicę, wiadomo że nie w każdym miejscu mogłabym zapłacić natomiast taką wirtualną walutą. A więc przynajmniej w tym zakresie o jakim mówię kantor online się idealnie sprawdza, kupuję EUR najtaniej jak to możliwe (nawet mój bank, który nie zawyża jakoś specjalnie kursów w życiu nie przebije wyceny w kantorze), przelewam i najczęściej za 20 minut już mam na rachunku, mogę swobodnie dysponować.
Wto Cze 19, 2018 21:09 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
makis

Post Odpowiedz z cytatem
Na Cinkciarzu jak masz rachunek na ich liście natychmiastowych przelewów to pieniądze są od razu. Dodatkowo prawdą jest, ze kantory online mają lepsze kursy nawet od banków i jeszcze przy większych kwotach dają możliwość negocjowania.
Sob Cze 23, 2018 10:23 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Still
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Dobrze, że wspomniałeś o tym, że z e-kantorem można negocjować kurs. Wiele osób ma co do tego wątpliwości. Możliwe że nie każdy kantor jest na tyle otwarty na potrzeby klienta, ale np. Pluskantor tak. Najlepiej po prostu zadzwonić i porozmawiać w czym rzecz, przedstawić oczekiwania, ewentualnie czat. W sumie z żadną formą kontaktu nie miałam tu problemu. Zawsze odbierają telefony, odpisują.
Pią Cze 29, 2018 00:23 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
laik66

Post Odpowiedz z cytatem
Ja się niestety niezbyt na tym znam... Nie będę mógł w tym obszarze tematycznym pomóc...

Pią Cze 29, 2018 10:41 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Still
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Rozumiem, dla niektórych ludzi to jeszcze nowość i nie każdy musi przecież wymieniać walutę/ma taką potrzebę. W każdym razie jakbyś kiedyś potrzebował, zapewniam Cię ze warto się przekonać jak kantor online działa, nie zobowiązuje Cię to do dalszego korzystania, choć duże prawdopodobieństwo że Ci się spodoba. Mój brat np. też był nieufny i jak już wymieniał walutę to z ręki do ręki, ale kiedy zobaczył o ile tańszą opcją jest e-kantor, spróbował raz, drugi i teraz już inaczej niżeli w kantorze internetowym waluty nie kupuje.
Pią Cze 29, 2018 12:02 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MichalJu

Post Odpowiedz z cytatem
Ja bardzo często korzystam z kantorów online, bo często jeżdżę za granicę i też namawiam do wypróbowania kantoru online. Warto przeczytać sobie jak taki kantor działa np. tutaj https://www.kantor.pl/jak-to-dziala i zapoznać się jakie daje korzyści, a gwarantuje Ci laik666, że się poznasz w temacie Wink
Pią Lip 06, 2018 12:20 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Still
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Jak ktoś korzysta z bankowości przez Internet to i z obsługą kantoru nie będzie miał problemu- działa na tej samej zasadzie i co najważniejsze kantor online jest równie godny zaufania jak bank. Zapewnia bezpieczny przepływ środków, sprawne księgowania przy przelewach z/do banków realizując je nawet w parę minut na polskie konta, a za granicę zgodnie z sesjami jeśli wybierzemy tani transfer za 5-9 zł. Ewentualnie ekspres za dopłatą, co wcale nie jest złe, ponieważ oszczędne przewalutowanie pieniędzy pokrywa ten koszt, a odbiorca za granicą otrzymuje za 20 pieniądze.
Pią Lip 06, 2018 22:37 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
makis

Post Odpowiedz z cytatem
Co racja to racja. Z resztą kantory mają też dział pomocy. Na cinkciarzu można zadzwonić na infolinię, przywołać konsultanta na czacie online czy poczytać na stronie poradniki. Wymiana waluty wcale nie jest jakaś skomplikowana, bo to dzieje się automatycznie i głównie polega na wykonaniu kilku transakcji w zależności w jaki sposób chcemy wymienić pieniądze. A tak na prawdę kursy walut w kantorach online są po prostu dużo korzystniejsze niż stacjonarnie czy w bankach i to główna zaleta takich transakcji.
Pon Lip 09, 2018 08:14 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Still
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Pewnie, warto spróbować takiego przewalutowania, na początek choćby nie zobowiązująco na jakieś drobnej sumie, jak ktoś nie jest pewny co do tego czy sobie poradzi ze zrealizowaniem wymiany waluty przez Internet. Zawsze można spojrzeć czy kantor online ma przejrzyście, intuicyjnie zbudowaną witrynę, fajnie gdy tak jest wtedy szybciej się można przekonać do nowej usługi a tym samym przestać przeplacać w placówkach .
Wto Lip 10, 2018 23:52 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
makis

Post Odpowiedz z cytatem
W kantorach stacjonarnych kursy walut jak z kosmosu, tego się nie da ukryć. A do tego kiedyś chciałam przy większej kwocie negocjować cenę to usłyszałam, ze albo wymieniam po normalnym kursie albo wcale. Szok, w Cinkciarzu to przy większej kwocie kurs sam robi się korzystniejszy, a przy kwocie powyżej jakiegoś progu nawet zachęcają do negocjowania z obsługą.
Sro Lip 11, 2018 07:44 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Still
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
I jeszcze ten stres, brak uprzejmości z tego co słyszę. Jak się wymienia przez kantor online o tych nieprzyjemnościach można kompletnie zapomnieć. Kurs dostępny od ręki jest lepszy niżeli taki który drogą negocjacji dadzą (lub nie) w stacjonarnym kantorze,a ponadto jak chodzi o jakąś większą sumę to indywidualnie też dogadać się można, po to m.in. jest dostępy czat i infolinia.
Pią Lip 13, 2018 02:08 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
makis

Post Odpowiedz z cytatem
No właśnie a dodatkowo Cinkciarz ma coś takiego jak kalkulator walut - https://cinkciarz.pl/kantor/kalkulator-walutowy i można tam sprawdzić ile za dana kwotę wymienimy waluty. Bardzo dobre narzędzie a jak już mamy informacje można i planować i negocjować w razie potrzeby.
Pią Lip 13, 2018 08:01 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Pią Lip 13, 2018 08:01

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Ważne Sprawy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: