Forum Forum dla każdego... Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Depresja i stres
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Ważne Sprawy Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Depresja i stres
Autor Wiadomość
3nast

Post Odpowiedz z cytatem
Bardzo pomocnym rozwiązaniem może okazać się psychoterapia online. Poczytajcie sobie koniecznie tutaj https://psychomedic.online/ jak to wygląda. Moim zdaniem warto z niej skorzystać.Takie rozwiązanie pozytywnie wpłynie na nasz zdrowie psychiczne.
Sob Gru 30, 2017 12:57 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Sob Gru 30, 2017 12:57
kasik53
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
A wspieracie się różnymi terapiami i sposobami na odstresowanie? Na pewno warto znaleźć coś, co nas relaksuje i co pomaga nam w oderwaniu się od problemów. Słyszałam o takim Relaxina Panic, to suplement bez recepty. Myślicie, że mógłby pomóc się nie stresować?
Pią Lut 23, 2018 17:58 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mpire
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Niestety, depresja dopada coraz większą rzeszę ludzi... Grunt, to jej się nie dać i dać sobie pomóc. Gdzie szukać pomocy? Chociażby w http://www.centrumdobrejterapii.pl/ w Krakowie (można w nim znaleźć nie tylko psychologów i psychiatrów, ale również seksuologów i innych specjalistów).
Pon Lut 26, 2018 00:36 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kiniak
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
To prawda że depresja dopada coraz więcej osób i często jest bagatelizowana. Niestety często jest tak że bez pomocy specjalisty nie damy sobie rady z nią poradzić. W takich wypadkach polecam specjalistów z http://www.salvate.pl/pl/ .
Czw Mar 08, 2018 18:49 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
osiemnastka
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Proponuję umówić się na wizytę Klinika PsychoMedic.pl Nie ma lepszej kliniki w Warszawie niż ta. Pracują tu najlepsi psychologowie i psychaiatrzy. A jeśli problem dotyczy depresji to nie można zwlekać z wizytą, bo nieleczona depresja może mieć tragiczny finał.
Nie Maj 20, 2018 05:51 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagoda15
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Ja mogę zaproponować Ci abyś szukała dobrego psychoterapety w swoim mieście https://ranking.abczdrowie.pl/s/psychoterapia/zabrze Na tej stronie np jest bardzo szeroka baza lekarzy w różnych miastach. Depresja to nie przelewki a bardzo poważna choroba. Trzeba jak najszybciej udać się do specjalisty.
Czw Maj 24, 2018 19:27 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Genvis
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Pierwsze słyszę o wodzie, która pomaga radzić sobie ze stresem, chyba, że jest ona na bazie melisy. Tak czy inaczej jest to jedynie środek doraźny, działający na krótką chwilę. Moim zdaniem, aby skutecznie radzić sobie ze stresem, warto wybrać się do specjalisty, który pomoże nam zrozumieć naturę stresu, a także pokaże techniki relaksacji, które umożliwią nam osiągnięcie pełnego spokoju. Jeżeli poszukujesz profesjonalnej pomocy, bardzo dobrze wykwalifikowanych ludzi, to koniecznie sprawdź ośrodek Intra w Warszawie - https://www.osrodekintra.pl/ miałam okazję brać udział w ich terapii i odkąd ją skończyłam, wiem jak radzić sobie z codziennym stresem, dzięki czemu jestem dużo spokojniejsza i szczęśliwsza, a to wszystko osiągnęłam bez stosowania środków uspokajających.
Sro Cze 13, 2018 09:48 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
trycja
Zadomowienie

Post Odpowiedz z cytatem
Stres i depresja to niezbyt dobre połączenie, najlepiej byłoby gdyby poszukało się jakiejś pomocy, najlepiej psychiatry
Sro Cze 13, 2018 10:27 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ralkoo

Post Odpowiedz z cytatem
Niestety, ale przechodziłem depresję i nic dobrego z tego nie wyszło miałem straszne bóle głowy nie mogłem nawet spać tabletki mi nie pomagaly więc zacząłem czytać o innych sposobach leczenia i trafiłem na https://konopieizdrowie.pl/pl/producer/Medihemp-OG/23 okazało się, że olejki konopne są nad wymiar skuteczne a do tego wcale nie takie drogie jak mogłoby się wydawać. Polecam sprawdzić!
Czw Cze 21, 2018 08:19 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iksa
Amator

Post Odpowiedz z cytatem
Z takimi dolegliwościami warto udać się do specjalisty, by to potwierdzić. Mnie lekarz przepisał lek, o którym interesujące mnie rzeczy takie jak pramolan zastosowanie przeczytałam w internecie.
Nie Cze 24, 2018 15:50 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
damazpsem

Post Odpowiedz z cytatem
Na depresję też właśnie czytałam, że bardzo dobre są te olejki na bazie konopi dostępne na konopieizdrowie.pl. Mam również kilka w swojej apteczce, bardzo dobrze działają na wszelkie bóle.

Czw Lip 12, 2018 23:26 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wysoka16b
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Niestety ta przypadłosc towarzyszy sporej grupie ludzi. Stres przysłania nam inne problemy zdrowotne na które warto zwrócic uwage.Brak czasu i stres prowadzi taże do zaniedban zdrowotnych. Zatkane zatoki pojawiają się zazwyczaj po zwykłym przeziębieniu. Przedłużające i nasilające się objawy świadczą natomiast o zapaleniu zatok, czyli zapaleniu lub obrzęku tkanki wyściełającej zatoki. Zdrowe zatoki są wypełnione powietrzem, ale kiedy zostaną zablokowane i wypełnione wydzieliną, zarazki mogą się namnażać i powodować infekcję. Koleżanka tak sobie zaniedbała, ze konieczna jest endoskopowa operacja zatok http://optimum.pl/glowa-i-szyja/leczenie-zachowawcze-i-minimalnie-inwazyjne/bol-zatok-schorzenie-nosa-i-zatok-przynosowych aby poprawic kondycjej jej zatok.
Pon Sie 06, 2018 06:19 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Pon Sie 06, 2018 06:19

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Ważne Sprawy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: