Forum Forum dla każdego... Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Co kupujecie przez internet?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następny

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Forum Plotkowe Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Co kupujecie przez internet?
Autor Wiadomość
matkatoja

Post Odpowiedz z cytatem
JA kupuję dużo rzeczy online, bi nie mam czasu chodzić po sklepach. Teraz planuję zakup prezentu dla dziecka koleżanki. Nie wiem czy marynarka i sweter będzie dobrym pomysłem czy lepiej wybrać jakąś zabawkę. Co sądzicie? Może jesteście świeżo upieczonymi mamami i podpowiecie, co wy lubicie dostawać w prezencie? Z góry dziękuję Smile
Czw Lip 12, 2018 10:10 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Czw Lip 12, 2018 10:10
osiemnastka
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Ja w internecie szukam nowości wydawniczych jak i dobrze opracowanych podręczników. Właśnie znalazłam http://www.taniaksiazka.pl/to-jest-chemia-1-zakres-podstawowy-podrecznik-aleksandra-mrzigod-p-569873.html Jest to podręcznik do chemii w raz z zeszytem ćwiczeń dla szkoły średniej. Chemia nie jest silną strona mojej córki. Mam nadzieję że dzięki niemu i ćwiczeniom łatwiej będzie jej utrwalić lekcje.
Pon Lip 23, 2018 09:47 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niebieskaria

Post Odpowiedz z cytatem
Najczęściej ciuchy i sprzęt muzyczny, chociaż po ten drugi jednak wolę jeździć osoboiście nawet na drugi koniec polski byle nie dosał się w ręce kuriera
Pon Lip 23, 2018 14:49 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Phillis
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Sporo kupuję w sieci, począwszy od leków poprzez chemię, kosmetyki, skończywszy na odzieży. I chyba tę ostatnią lubię najbardziej kupować. Koleżanki zawsze są moimi rzeczami zachwycone, gdyby wiedziały jak niewiele za nie płacę Wink Nigdy się nie przyznaję, bo dla większości ważna jest metka Smile Głupie to trochę, no ale cóż, one mają metki a ja ladne rzeczy za grosze. Kupowane w takich sklepach jak ten https://www.modi4moda.com/ Smile
Pon Lip 23, 2018 19:15 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jarfa

Post Odpowiedz z cytatem
Różne rzeczy kupuje w necie od drobiazgów po często kosztowne konkrety. Ubezpieczyłam swoje zakupy online w banku Raiffeisen. Opłata tylko 2 zł/mc ale za to ręce i głowa spokojne. Very Happy
Wto Lip 24, 2018 10:03 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hoof1

Post Odpowiedz z cytatem
Co do zakupów przez internet to chcę Was zapytać czy zdarzyło Wam się meble zamawiać? Pytam, bo zarówno mi jak i narzeczonej z oferty sklepu https://www.zona-design.pl spodobały nam się pewne krzesła i stół do kuchni jednak nie mam doswiadczenia w kupowaniu mebli przez internet na co powinienem szczegolnie zwracac uwage wybierajac konkretny sklep?
Wto Lip 24, 2018 11:53 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
osiemnastka
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Ja kupuję w sklepie internetowym mnóstwo rzeczy ale ostatnio buty tutaj https://www.czasnabuty.pl/ Mają wiele modeli i niskie ceny plus szybka realizacja. Ponadto często pojawiają się promocje i sezonowe wyprzedaże.
Czw Lip 26, 2018 07:29 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goga77
Amator

Post Odpowiedz z cytatem
ja juZ od lat zamiam przez internet kosmetyki, konkretnie marki Tiande, bo świetnie na mnie działają i mogę sobie na nich w wolnej chwili dorobić, ponieważ mają opcję bycia konsultantem ich firmy. https://www.ambasadazdrowiaiurody.pl/pl/blog to świetna opcja bo nie dość że ma się kosmetyki taniej dla siebie to jeszcze można na tym zarobić 300 /400 zł w miesiącu na własne zachcianki, do tego oferuja szkolenia marketingowe oraz ciekawe warsztaty, a wszytsko jest całkowicie darmowe
Czw Lip 26, 2018 11:47 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matkatoja

Post Odpowiedz z cytatem
Ja kupuję praktycznie wszystko i dla siebie i dla dziecka. Mój ostatni zakup to dziewczęca sukienka dla córki. Jestem bardzo zadowolona, bo okazała się nie tylko piękna, ale też miękka i wygodna, co w przypadku ubrań dla dzieci jest bardzo ważne.
Pią Lip 27, 2018 13:39 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
turexer
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Według mnie dobrym pomysłem na prezent jest torba:

Duży wybór takich prezentów jest w sklepie Merg.pl - rozwiązanie jest proste i praktyczne, taki prezent powinien się spodobać Smile

Ostatnio zmieniony przez turexer dnia Wto Lip 31, 2018 13:49, w całości zmieniany 1 raz
Sob Lip 28, 2018 09:51 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dima
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
zależy w jakim wieku jest konkretnie dzieciak Smile ja zamawiałam paczkę przez pośrednika kurierów paczki kurierskie niestandardowe, wybrałam taką opcje bo kupowałam rowerek i powiem Ci , na drugi dzień sprzedawca wysłał, a ja miałam rowerek na trzeci Smile . Generalnie wiecej czasu zajęło mi składanie z mężem roweru niż sam zakup Smile
Sob Lip 28, 2018 14:21 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iza32

Post Odpowiedz z cytatem
Ja kupuję mnóstwo rzeczy przez internet, ale głównie są to ubrania Smile Ostatnio btw. znalazłam pod tym linkiem super poradnik odśnonie wyboru plecaków, wtedy nawet kupując go w internecie mamy jakieś instrukcje czym się sugerować przy wyborze.

Pon Lip 30, 2018 07:10 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
herex77

Post Odpowiedz z cytatem
Ostatnio padło na plecionkę dla wędkarzy. http://pleciona.pl/pl/c/Plecionki/31 dobra rzecz. Smile Warto sprawiać sobie prezenty, to koloruje życie.
Wto Lip 31, 2018 00:50 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KaminskaZ

Post Odpowiedz z cytatem
Obecnie przez internet da się kupić praktycznie wszystko. Jest to naprawdę świetne rozwiązanie jeśli chcemy zaoszczędzić czas. Dodatkowym plusem zakupów przez internet jest to, że coraz częściej można się spotkać z ciekawymi promocjami, na które nie natrafimy w sklepach stacjonarnych.

Wto Lip 31, 2018 11:08 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
madonna1

Post Odpowiedz z cytatem
Jakies moze gadzety tez?

Wto Lip 31, 2018 22:51 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wto Lip 31, 2018 22:51

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Forum Plotkowe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następny
Strona 8 z 12

Skocz do: