Forum Forum dla każdego... Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Księgowość w firmie
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Ważne Sprawy Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Księgowość w firmie
Autor Wiadomość
julka
Zadomowienie

Post Odpowiedz z cytatem
No i właśnie mam dylemat...jakie biuro rachunkowe wybrać? Nie chodzi mi o konkretną nazwę, ale o to czy zdecydować się na księgowość online czy może lepiej wybrać tradycyjne biuro rachunkowe. Chcę założyć jednoosobową działalność. Jakie macie doświadczenia w tym temacie? Co sądzicie o biurach online takich jak np. Tax Care z tej strony https://taxcare.pl ? Może z jakimś innym internetowym biurem mieliście styczność i podzielicie się doświadczeniami?
Pon Mar 26, 2018 21:12 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Pon Mar 26, 2018 21:12
klaudia707

Post Odpowiedz z cytatem
O ile na początku da się ogarnąć faktury samemu , tak w późniejszym etapie firmy zabraknie czasu na prowadzenie firmy. Zdecydowanie warto oddać księgowość pod opiekę profesjonalistów taki jak np. http://www.koflublin.pl/. Prawo podatkowe jest bardzo skomplikowane, dzięki profesjonalnej opiece mamy gwarancje. że błędy nie zostaną popełnione.
Czw Mar 29, 2018 10:33 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagoda15
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Jeżeli zatrudnisz ksiegowego na pewno łatwiej Ci będzie załatwiać rożne papierki itp, bez czekania Smile Jednak każdy ksiegowy może popełnić błędy rozliczeniowe, Aby się przed tym bronić polecam audyt finansowy http://www.glc.pl/audyt Wystarczy że zamówisz audyt a oni zrobią resztę, jeżeli znajdą jakieś błędy to pomogą się z nimi uporać. Bardzo pomocny proces aby się nie wpakować w kłopoty w przyszłości.
Sob Mar 31, 2018 14:44 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aga59

Post Odpowiedz z cytatem
No mi się wydawało, że spokojnie sobie poradzę sama z całą księgowością, bo przecież co w tym trudnego (tak mi się wydawało). Wytrzymałąm miesiąc. W drugim miesiącu prowadzenia samodzielnej księgowości, gdyby nie pomoc męża prawdopodobnie nie dała bym rady ogarnąć wszystkiego. Aktualnie oddałam wszystkie moje rozliczenia pod opiekę profesjonalistów. Współpracuję z księgowość lublin i nie wyobrażam sobie wrócić do samodzielnej księgowości. Grunt to trafić na kompetentną firmę. Ja na szczęście na taką trafiłam Wszystko terminowo i dokładnie. Miła obsługa, pomagają rozwiązać każdy problem co też jest bardzo wartościowe podczas prowadzenia własnej firmy.
Sro Kwi 04, 2018 14:23 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lechh851

Post Odpowiedz z cytatem
Jeśli firma działa głównie na rynku internetowym, to dobrą opcją będzie księgowość online, w pozostałych przypadkach już niespecjalnie, choć to zależy od wielkości firmy. Jeśli zdecydujecie się na zwykłą księgowość, to poszukajcie jakiegoś dobrego programu księgowego, wyeliminuje in wiele sporo błędów, sporo ułatwi, ten od Sage http://sage.com.pl powinien się nadać - można za jego pomocą także wystawiać faktur i wiele innych.
Czw Maj 24, 2018 15:38 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elania
Zadomowienie

Post Odpowiedz z cytatem
W przypadku przedsiębiorców, którzy nie posiadają wystarczającej wiedzy, w jaki sposób zabrać się za kwestie związane z księgowością oraz podatkami lub po prostu nie mają na to czasu, to moim zdaniem warto rozważyć współpracę z podmiotami wyspecjalizowanymi w tym zakresie. Przykładowo sama zdecydowałam się na takie rozwiązanie i podjęłam współpracę z renomowaną i doświadczoną firmą tmf group, której ofertę można znaleźć na stronie https://www.tmf-group.com/pl-pl/services/companies/accounting-tax/accounting/. Dzięki takiemu rozwiązaniu mam nieco więcej czasu, co pozwala mi skupić się na najważniejszej dla mnie kwestii, jaką jest rozwijanie mojego biznesu oraz maksymalizowanie zysków.
Czw Lip 12, 2018 09:20 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kinia007
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem najlepiej to sobie tutaj zerknąć http://isp-audyt.pl/prowadzenie-ksiag-rachunkowych/ . Jest tam bowiem ciekawa propozycja, jeśli chodzi o prowadzenie ksiąg rachunkowych. Nie da się ukryć, że takie zadanie najlepiej powierzyć specjalistom. Z doświadczenia wiem, że smameu naprawdę trudno ogarnąć temat. Poza tym jest to duża odpowiedzialność.
Pią Lip 13, 2018 10:23 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kiniak
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem najbardziej optymalnym rozwiązaniem jest nawiązanie współpracy z doświadczonym biurem rachunkowym. Ja jestem z Katowic i tu mogę polecić biuro doradztwa podatkowego Kasprzyk i Niziołek. Działają w branży już od ponad 20 lat, mają ogromne doświadczenie i wiedzę w zakresie podatków, kadr i zakładania firmy od A do Z.
Wto Lip 24, 2018 16:12 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wto Lip 24, 2018 16:12

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Ważne Sprawy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: