Forum Forum dla każdego... Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Fajny prezent
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Forum Plotkowe Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Fajny prezent
Autor Wiadomość
maksowa

Post Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem zawsze dobrym pomysłem na prezent jest zegarek Smile To chyba nigdy nie wyjdzie z mody, uważam że to bardzo praktyczna niespodzianka. Ja najczęściej kupuje je w zestawie - zegarek + paski ze skóry ekologicznej, żeby osoba, która go dostanie mogła sobie dowolnie dobierać go do każdej stylizacji. Zazwyczaj moi znajomi są zadowoleni z takiego prezentu i często widzę, jak go noszą Smile
Czw Lip 12, 2018 08:48 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Czw Lip 12, 2018 08:48
Meliczka
Amator

Post Odpowiedz z cytatem
Według mnie bardzo fajnym i uniwersalnym prezentem dla każdego i na każdą okazję może być jakiś ładny obraz lub fotoobraz. Moja koleżanka niedawno przeprowadziła się do nowego mieszkania i na urodziny kupiłam jej taki obraz z kolekcji https://www.dcngallery.pl/obrazy-87-art.html - prezent był jak najbardziej trafiony i sprawił jej wiele radości Wink Dodatkowo, zamawiając go w firmie DCN Gallery, otrzymałam prezent - oprawioną fotografię z ich limitowanej Autorskiej kolekcji DCN Gallery. A same produkty mają naprawdę bardzo dobrej jakości, używają do ich druku nowoczesnej drukarki, więc kolory są właściwie nasycone. Polecam Wink
Pią Lip 13, 2018 06:26 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AneczkaS8888

Post Odpowiedz z cytatem
Ja dostałam od narzeczonego lampę LED do paznokci, bo już miałam ją upatrzoną od kilku tygodni. Jutro pierwszy raz będę robić paznokcie hybrydowe, mam nadzieję, że wyjdzie super:) Wydaje mi się, że z takiego prezentu ucieszyłaby się każda kobieta, która lubi mieć pomalowane pazurki;)
Wto Lip 17, 2018 13:18 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
boza9z

Post Odpowiedz z cytatem
Poszczególne kursy odbywają się w określonym przez rozporządzenie wymiarach godzin (patrz informacje podstawowe). Brak zabezpieczenia materiałów niebezpiecznych czego następstwem może być ich uwolnienie do środowiska https://kursadr.lublin.pl to bardzo duże ryzyko dla pracowników transportowych jak i dla zwykłych, niczego nieświadomych ludzi. Skutki takich działań mogą być poważne i nie tylko środowisko, ale i ludzie mogą na tym poważnie ucierpieć.
Wto Lip 17, 2018 14:52 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dyskur

Post Odpowiedz z cytatem
Mnie mocno przekonały zegarki z brokatowym wykończeniem, ale ich ceny są różne. Tutaj masz fajny tekst: http://www.relaksrefleks.pl/2018/04/10/zablysnij-towarzystwie-zegarki-brokatowym-wykonczeniem/ - z pewnością wśród znajomych zrobisz ogromne wrażenie Wink Mnie bardzo podobają się rzeczy, które przykuwają uwagę innych. To taki ukłon w stronę moich wyborów Wink
Czw Sie 30, 2018 10:34 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Czw Sie 30, 2018 10:34

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Forum Plotkowe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: