Forum Forum dla każdego... Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
infekcja intymna

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Intymnie Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

infekcja intymna
Autor Wiadomość
Kosmowska
Dyskutant

Post infekcja intymna Odpowiedz z cytatem
Dopadła Was kiedyś infekcja intymna? Jak sobie poradziliście z problemem? Co stosowaliście? Co dało Wam największą ulgę? Hydrofemin - http://www.hydrofemin.pl/
ktoś z Was stosował
Czw Lut 09, 2017 14:35 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Czw Lut 09, 2017 14:35
elania
Zadomowienie

Post Odpowiedz z cytatem
Na podrażnienia okolic bikini używam kremu Lactima Duo forte+ ze strony https://lirene.pl/produkty/higiena-intymna/ Terapeutyczny płyn do higieny intymnej stworzony został z myślą o codziennej pielęgnacji i higienie miejsc intymnych kobiet podatnych na podrażnienia i infekcje. Płyn zawiera nowatorski DUO KOMPLEKS kwasu mlekowego i probiotyku, dzięki czemu wspomaga redukcję stanów zapalnych i zaczerwienień. Dla mnie najważniejsze jest to, że stymuluje odbudowę fizjologicznej mikroflory bakteryjnej, łagodząc podrażnienia i przynosząc ulgę w objawach świądu i pieczenia. Długotrwale chroni przed nawrotem podrażnień i zmniejsza ryzyko infekcji intymnych.
Pon Maj 22, 2017 08:28 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasanderka
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
no kiedyś niestety tak. Ale mam w pobliżu białostocką poradnie ginekologiczna Arciszewscy no i poszłam na badania, dostałam leki i jest ok. Lepiej iść do profesjonalistów a nie działać na własną rękę bo to tylko może się zle skonczyć
Pią Lip 28, 2017 17:43 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
verka
Amator

Post Odpowiedz z cytatem
Jak chyba każda kobieta, co jakiś czas się zdarzają. Głównie na tle grzybiczym, dlatego stosuję clotrimazolum. Jak nie przechodzi po kilku dniach, to idę do ginekologa. Większych problemów nie miewam.
Pią Maj 11, 2018 23:02 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jarus
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Moja dziewczyna bardzo często cierpi z powodu infekcji. Odkąd zaczęły się te problemy, zaczęła jeszcze bardziej dbać o higienę, ograniczyła do minimum cukier, spożywa probiotyki. Mimo wszystko od czasu do czasu, problem wraca. Ostatnio wszedłem na stronę euroimmundna.pl i czytałem o badaniach na Candidę. Czy warto je zrobić w takim przypadku?
Pon Maj 21, 2018 11:38 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szaza

Post Odpowiedz z cytatem
No infekcje miejsc intymnych są bardzo częste, szczególnie jeśli już raz się złapie tak później jest się o wiele wrażliwszym na te sprawy. https://ranking.abczdrowie.pl/s/Ginekolog Najlepiej jednak iść do lekarza i sprawdzić co się dzieje, może pomoże też znaleźć sposób, aby tak często tego nie łapać.
Pią Cze 29, 2018 17:36 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Halinka

Post Odpowiedz z cytatem
A czy ktoś robił hpv test. Słyszałam od znajomej,że lekarz zlecił jej takie badania, bowiem często miała infekcje intymne i by wykluczyć jakieś zmiany nowotworowe.

Nie Lip 01, 2018 12:39 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasanderka
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
U mnie na wszelkie infekcje intymne w pierwszej kolejności idzie https://tantumrosa.pl/ - bardzo skuteczny preparat a łatwo dostępny w aptece Smile
Sro Lip 11, 2018 19:49 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MalinowskaAda

Post Odpowiedz z cytatem
Oczywiście że tak, chyba większość kobiet miało taką sytuacje. Ja profilaktycznie stosuje takie leki probiotyczne jak Invag żeby odbudować florę bakteryjną w pochwie - wtedy jest mniejsze ryzyko infekcji.
Sro Lip 18, 2018 08:49 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
senny2

Post Odpowiedz z cytatem
Ja ostatnio byłem u urologa w lublinie. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze, chociaż strachu sobie sporo napędziłem:)
Sro Lip 18, 2018 16:51 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Sro Lip 18, 2018 16:51

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Intymnie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: