Forum Forum dla każdego... Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Jak się zabrać za organizację wesela.

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Forum Plotkowe Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Jak się zabrać za organizację wesela.
Autor Wiadomość
elabarbara
Rozeznanie

Post Jak się zabrać za organizację wesela. Odpowiedz z cytatem
Planowanie zaczynamy od wyboru miejsca na wesele – jeśli jest to miejsce dość popularne to rezerwacja terminu powinna nastąpić dużo wcześniej, tak by można było wybrać wygodny dla siebie czas. Ale co jeśli się okaże że musimy kupić sami szampana ? Ja tak miałam, i w tej sytuacji szukałam sklepu gdzie można kupić dobrego szampana, znajoma poleciła mi sklep Dom szampana, to był strzał w dziesiątkę, a wy gdzie zamawiacie szampana ?
Sro Lip 11, 2018 08:15 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Sro Lip 11, 2018 08:15
Eris

Post Odpowiedz z cytatem
Szczerze mówiąc jeszcze nie spotkałam się z sytuacją, żeby na sali nie było szampana i trzeba było samemu go kupować. Jeśli chodzi o pozostałe alkohole, to owszem, ale szampan zawsze jest.
Sro Lip 11, 2018 14:00 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Meliczka

Post Odpowiedz z cytatem
Najpierw to trzeba wybrać odpowiednią salę na wesele. W dzisiejszych czasach na szczęście większość takich miejsc ma swoje strony internetowe, więc nie trzeba jeździć w ciemno i oglądać. Ja ostatnio przeglądając sobie różne takie sale trafiłam na ofertę na http://hidabrowa.pl/pl/wesela/. Holiday Inn Dąbrowa Górnicza posiada naprawdę przepiękną salę, bez filarów, z okrągłymi stolikami, na której jest dużo miejsca do tańczenia i która wygląda bardzo szykownie. Największe wrażenie zrobiło jednak na mnie ich menu - bardzo wykwintne, zawierające dania, które w sumie rzadko spotyka się na weselach Wink Jeśli bierzesz pod uwagę wesele w tamtych okolicach, to polecam sobie zerknąć na ich stronę Wink
Pią Lip 13, 2018 06:31 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Pią Lip 13, 2018 06:31

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Forum Plotkowe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: