Forum Forum dla każdego... Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Krem regenerujący do twarzy

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Forum Plotkowe Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Krem regenerujący do twarzy
Autor Wiadomość
Goga77
Amator

Post Krem regenerujący do twarzy Odpowiedz z cytatem
Hej dziewczyny! Jakich kosmetyków naturalnych używacie na co dzień? Szukam dobrego i naturalnego kremu do twarzy , który pomoże mi zmniejszyć niedoskonałości skóry, odbudowuje i nawilży ją. Może polecicie mi coś ? czytałam że świetny jest krem regenerujący to do twarzy to https://www.ambasadazdrowiaiurody.pl/pl/p/Regenerujacy-krem-do-twarzy-%E2%80%9EGoji/79 , ma w składzie jagody goji które uznawane są jako odmładzające w Chinach, co sprawa że jest wyjątkowy i świetny! w skład wiele osób bardzo chwali go sobie , kupowałyście ?
Pią Mar 30, 2018 21:58 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Pią Mar 30, 2018 21:58
Grazynkakowalska

Post Odpowiedz z cytatem
najlepsze są nawilżające kremy
Sob Mar 31, 2018 21:30 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sluchyPL

Post Odpowiedz z cytatem
Czy tego kremu może używać każdy ?
Sob Mar 31, 2018 22:49 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
milenka

Post Odpowiedz z cytatem
Zgadzam się! najlepszą opcją kosmetyczną będą preparaty nawilżające. Warto spóbować dermokosmetyku https://www.cetaphil.pl/107/cetaphil-md-dermoprotektor/. Balsam świetnie się wchłania, starcza na długo, nie lepi się, ie jest ciężki no i najważniejsze jest skuteczny
Nie Maj 06, 2018 23:50 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Genvis
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Skóra każdego człowieka, wbrew pozorom, różni się od siebie dość znacząco przez co nie ma jednego konkretnego typu kosmetyków, do każdego rodzaju cery. Bardzo ważnym jest, aby na przestrzeni czasu wypracować sobie wiedzę na temat zachowań skóry na poszczególne składniki kremów. Ja od dłuższego czasu używam kosmetyków firmy Avene https://www.nowafarmacja.pl/avene Według mnie działają świetnie. Moja skóra jest delikatna i odżywiona. Nie mam już problemów z niedoskonałościami w okolicach oczu, a wszystkie mniejsze zmarszczki zniknęły po bardzo krótkim czasie. Kiedyś miałam bardzo duże problemy z atopowym zapaleniem skóry. Po wyleczeniu zaczęłam bardzo dużą uwagę przykładać do używanych przez siebie kosmetyków, dzięki czemu trafiłam na ten jeden, który spełnia wszystkie moje oczekiwania. Według mnie dobrze gdybyś spróbowała kilku kremów i porównała jak po ich zastosowaniu zachowuje się twoje ciało. Być może uda ci się znaleźć ten idealny.
Sro Maj 23, 2018 10:16 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
TomaszSo.

Post Odpowiedz z cytatem
Najlepiej chyba z tego co mówi moja dziewczyna korzystać z naturalnych kosmetyków
Sro Maj 23, 2018 13:04 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elabarbara
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Ja ostatnio jak byłam u znajomej to widziałam że ma krem nawilżający i odżywczy Calluna Medica. Głupio mi było ją zapytać o efekty bo uzna że specjalnie rozglądałam się jakie ma kosmetyki. Czy ktoś może ma ten krem ? Bo chciałam go kupić dla siebie i mamy bo obie mamy skórę twarzy wrażliwą i suchą. A skład mnie bardzo zainteresował bo jest na naturalnych składnikach więc miała bym pewność że nie podrażni skóry. Co myślicie ?
Czw Maj 24, 2018 10:11 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elania
Zadomowienie

Post Odpowiedz z cytatem
Jakiś czas temu moja znajoma poleciła mi, abym spróbowała naturalnych kosmetyków do pielęgnacji ciała - https://www.naturativ.pl/sklep/k-2-cialo/p-9-peelingi-i-scruby-do-ciala/ początkowo nie do końca wierzyłam w ich skuteczność, dopóki nie spróbowałam. Praktycznie od razu poczułam różnicę, a po kilku tygodniach zauważyłam znaczącą poprawę stanu mojej skóry. Stała się ona jędrna, delikatna i odżywiona, przez co ja czuję się dużo lepiej i młodziej. Mogę z czystym sumieniem polecić wam te kosmetyki, tak jak poleciła mi je znajoma.
Czw Maj 24, 2018 12:58 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mirellaszyka
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Ja wlasciwie wszystkie kosmetyki do ciala zamawiam online na kontigo Smile Tam maja bardzo duzy wybor tych naturalnych, ktore ladnie nawilzaja i nie powoduja alergii
Sob Cze 30, 2018 07:42 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagoda15
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Jeżeli chcesz aby krem naprawdę działał to najlepsze będą te na bazie cbd które możesz znaleźć tutaj https://charlottesweb.pl/ cbd to olejek z konopii dzięki ktoremu kosmetyki bardzo dobrze regenerują skóre oraz cere. Warto przetestować te produkty bo mają bardzo dobre opinie i wiele zadowolonych użytkowniczek Smile
Pon Lip 09, 2018 18:47 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maszynka$$

Post Odpowiedz z cytatem
Ja niestety nie znam żadnych takich kremów Razz
Pon Lip 09, 2018 19:40 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Eris
Amator

Post Odpowiedz z cytatem
Podobno olejki naturalnie mogą zdziałać cuda w pielęgnacji twarzy. Osobiście używam olejku z pestek malin i widzę, że bardzo nawilża skórę.
Sro Lip 11, 2018 13:56 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kinia90
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
ja bardzo lubię kosmetyki naturalne. Uważam, ze są dużo bardziej skuteczne i przede wszystkim bezpieczne także dla tej bardziej wrażliwej skóry. Bardzo cenię sobie firmę Eldan Cosmetics. Na co dzień używam nawilżająco-ochronnego kremu Idractive Moisture Daily Protection. W składzie pantenol, masło shea i wit A i E. Działa ochronnie i nawilża na długie godziny. Fajnie sprawdza się też jako baza pod makijaż.
Czw Lip 19, 2018 11:34 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasanderka
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
milenka napisał:
Zgadzam się! najlepszą opcją kosmetyczną będą preparaty nawilżające. Warto spóbować dermokosmetyku https://www.cetaphil.pl/107/cetaphil-md-dermoprotektor/. Balsam świetnie się wchłania, starcza na długo, nie lepi się, ie jest ciężki no i najważniejsze jest skuteczny

To prawda, tez uzywam tego dermoprotektora i emulsji do mycia z tej serii i sa super. Z ciekawostek dodatkowo moge doradzic, ze ten dermoprotektor tez sie swietnie sprawdza jako baza pod makijaz Smile Zwlaszcza przy sklonnej do podraznien skorze.
Czw Sie 02, 2018 13:28 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Czw Sie 02, 2018 13:28

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Forum Plotkowe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: