Forum Forum dla każdego... Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Serum do rzęs.

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Sport, Fitness, Diety Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Serum do rzęs.
Autor Wiadomość
elania
Zadomowienie

Post Serum do rzęs. Odpowiedz z cytatem
Jeżeli chcecie uzyskać efekt długich, pięknych i zdrowych rzęs to wybierzcie odżywkę http://www.biotebal.pl/produkty-biotebal/biotebal-serum-do-rzes-kosmetyk Rzęsy, tak jak włosy na głowie, starzeją się, z wiekiem ich potencjał wzrostu maleje, stają się kruche i łamliwe. Osłabia je też codzienne stosowanie tuszu, zalotki podwijającej włoski, nieumiejętnie robiony demakijaż czy zabiegi przedłużania i zagęszczania. W przeciwieństwie do włosów na głowie, faza intensywnego wzrostu rzęs jest bardzo krótka, trwa tylko 2-3 tygodnie. Potem następuje okres przejściowy, gdy mieszki włosowe kurczą się, by stopniowo przejść w fazę spoczynku, kiedy to rzęsy zaczynają wypadać. Po wypadnięciu mieszek włosowy ponownie wraca do fazy intensywnego wzrostu i cykl się powtarza. Bardzo dobry efekt przynoszą odżywki, w których poza składnikami roślinnymi i peptydami wykorzystano substancje stosowane w okulistyce. Okazało się bowiem, że ubocznym skutkiem ich działania jest intensywny przyrost rzęs, substancje te stymulują i wydłużają fazę wzrostu włosków, jednocześnie hamując ich wypadanie. Odżywki te zapewniają więc rzeczywiście spektakularny efekt wydłużenia i zagęszczenia rzęs.
Sro Cze 13, 2018 07:29 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Sro Cze 13, 2018 07:29
budrys
Amator

Post Odpowiedz z cytatem
Stylizacja rzęs nie jest taka prosta, jakby się wydawało. Poczytałam trochę na ten temat i okazuje się, że trzeba wiedzieć parę rzeczy o prawidłowej pielęgnacji. Tu znajdziesz http://rabatowoblog.pl/odzywka-do-rzes sporo wskazówek, które są wyjątkowo przydatne. Szukałam sposobów na ich odżywienie i znalazłam właśnie na tej stronie. Wiedziałaś na przykład, że regularne szczotkowanie jest bardzo ważne?
Pią Cze 29, 2018 09:19 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ulcia

Post Odpowiedz z cytatem
Moja makijażystka poleciła mi używanie naturalnych kosmetyków do pielęgnacji rzęs.

Pon Lip 02, 2018 13:31 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AneczkaS8888

Post Odpowiedz z cytatem
A macie może doczepione sztuczne rzęsy? Jeśli tak, to podsyłam artykuł, w którym wyjaśnione jest, jak je pielęgnować: https://beautylashes.pl/aktualnosci/23-naturalne-czy-sztuczne-rzesy-kilka-rad-dotyczacych-pielegnacji - wiele się z niego dowiedziałam
Sro Lip 11, 2018 10:55 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bilka

Post Odpowiedz z cytatem
Moja żona robi sobie sama serum z zielonego ogórka.
Sro Lip 18, 2018 09:25 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Sro Lip 18, 2018 09:25

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Sport, Fitness, Diety Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: