Forum Forum dla każdego... Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Pierścionki

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Reklama Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Pierścionki
Autor Wiadomość
tapmerino

Post Pierścionki Odpowiedz z cytatem
Chciałbym was wszystkich zaprosić do sklepu w którym niedawno kupiłam piękny pierścionek z diamentem ceny są bardzo rozsądne i i moim zdaniem na każdą kieszeń. Polecam.
Wto Cze 14, 2016 07:55 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Wto Cze 14, 2016 07:55
elania
Zadomowienie

Post Odpowiedz z cytatem
A jaki pierścionek będzie lepszy, z białego czy żółtego złota? Po przeczytaniu artykułu https://aclari.pl/poradnik/pierscionek-zareczynowy-biale-czy-zolte-zloto mam mieszane uczucia. Mimo że pierścionki zaręczynowe powstają z różnego rodzaju metali szlachetnych takich jak srebro, tytan czy platyna, największą popularnością cieszy się biżuteria wykonana ze złota. Kruszec ten w czystej postaci jest jednak zbyt miękki, aby mógł być jedynym materiałem wykorzystywanym do produkcji biżuterii. Zostaje więc utwardzony przez dodanie takich metali jak cynk, pallad, miedź czy aluminium, które w odpowiednich proporcjach pozwalają uzyskać różne barwy. Kolor złota pośrednio wpływa na koszt biżuterii – im większa zawartość złota, tym wyższa cena.
Czw Kwi 12, 2018 14:03 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Terkolp

Post Odpowiedz z cytatem
Dlaczego pierścionki są tak drogie?

Czw Maj 03, 2018 12:39 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jeronimo87

Post Odpowiedz z cytatem
Surowce, z których wykonuje się biżuterię są rzadkie, dlatego ozdoby tego typu potrafią osiągać zawrotne ceny. Czasem też dochodzi do tego kwestia wzornictwa i marki. Jeśli chcesz mieć dobrą jakość i szeroki wybór, to polecam skorzystanie z oferty dobrych sklepów internetowych. Z tego, co słyszałem, to sklep https://www.marko.pl/zareczynowy.html ma wiele pozytywnych opinii.
Nie Maj 20, 2018 20:51 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Otoja

Post Odpowiedz z cytatem
Super sklep! Zapewne z niego też coś zamówię, ale na razie czekam na dostawę z Ottomanii. Również polecam, zwłaszcza jeśli ktoś szuka oryginalnych modeli pierścionków ze srebra. Ja potrzebuje najwyższej jakości biżuterii ponieważ moja skóra jest wrażliwa. 925 srebro sprawdza się doskonale. Wink
Sro Cze 13, 2018 09:31 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiaaa
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Porządny pierścionek to podstawa, ostatnio słyszałam że luksusowe pierścionki można skomponować u nich https://zielinskiart.pl Mój znajomy coś takiego zamawiał u nich dla swojej kobiety, skomponowali mu unikatowy model do danej kwoty. Pierścionek okazał się strzałem w dziesiątkę i zrobił ogromna furorę.
Nie Lip 01, 2018 21:52 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vincenol

Post Odpowiedz z cytatem
Dlaczego pierścionki są tak drogie?

Pon Lip 23, 2018 19:29 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Genvis
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Diament, powiadasz… A są tutaj może jacyś entuzjaści brylantów? Prawdę mówiąc, gdybym do wyboru miał pierścionek z diamentem oraz pierścionek z brylantem (dla swej Lepszej Połowy oczywiście, bo przecież nie dla mnie), to chyba bym jednak wybrał ten drugi… Wiadomo, kwestia gustu w dużym stopniu. No i ten artykuł http://www.pierscionek-zareczynowy.com/pierscionki-z-brylantami-marzenie-kazdej-kobiety/ też mnie nieco przekonuje do tego, że byłby to jednak jak najbardziej dobry wybór.
Pią Sie 31, 2018 11:46 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czyscimynet

Post Odpowiedz z cytatem
sama kupowałaś sobie pierścionek z diamentem? ojej, ja bym wolała dostać od chłopaka Very Happy albo przynajmniej rodziców

Czw Wrz 06, 2018 13:01 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Czw Wrz 06, 2018 13:01

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Reklama Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: