Forum Forum dla każdego... Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Który kantor lepszy?
Idź do strony 1, 2  Następny

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Podróże Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Który kantor lepszy?
Autor Wiadomość
Melania455
Dyskutant

Post Który kantor lepszy? Odpowiedz z cytatem
Doradźcie, który kantor jest lepszy tradycyjny czy ten w sieci? Zawsze korzystałam z tych standardowych ale teraz wszyscy przenoszą się do sieci. Jest to w ogóle bezpieczna forma wymiany? Ja znalazła kantor https://www.walutomat.pl/kursy-walut/gbp-pln/ i zastanawiam się czy skorzystać.
Nie Paź 16, 2016 16:47 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Nie Paź 16, 2016 16:47
nikita
Amator

Post Odpowiedz z cytatem
Klienci faktycznie przenoszą się do internetowych kantorów bo są one tańsze i wygodne. Ja już korzystałam i uważam, że kantor online to bardzo fajna alternatywa dla tradycyjnego przy czym nie widzę powodów do obaw o bezpieczeństwo- działają tak jak bankowość internetowa, szyfrowane łącze, hasła sms...
Wto Paź 18, 2016 22:13 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tomaszek
Amator

Post Odpowiedz z cytatem
Możecie zapoznać się z dość interesującym artykułem poradnikowym, który znajduje się na stronie http://www.moja-ostroleka.pl/art/1476742419/dlaczego-warto-wymieniac-walute-online . Czasami warto trochę poczytać zanim zdecydujemy się na wymianę.
Wto Lis 22, 2016 17:05 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wera88

Post Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem jest wiele dobrych kantorów, trzeba się po prostu zorientować aby dobrze wybrać i nie żałować.

Wto Sty 24, 2017 17:12 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bragirl
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Ja wole stacjonarny... jakoś ten internetowy mnie nie przekonuje Very Happy
Czw Sty 26, 2017 12:21 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tomasz
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Od dłuższego czasu korzystam z kantoru online i bardzo sobie chwalę tę formę wymiany. Mogę polecić ten, który mnie przypadł najbardziej do gustu https://internetowykantor.pl/kurs-dolara/. Warto spróbować chociaż raz, żeby mieć jakieś porównanie.
Pią Sty 27, 2017 06:48 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tomasz
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Od dłuższego czasu korzystam z kantoru online i bardzo sobie chwalę tę formę wymiany. Mogę polecić ten, który mnie przypadł najbardziej do gustu https://internetowykantor.pl/kurs-dolara/. Warto spróbować chociaż raz, żeby mieć jakieś porównanie.
Pią Sty 27, 2017 06:48 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gali
Amator

Post Odpowiedz z cytatem
Duży zysk dla firm, jest w momencie kiedy można wymienić kasę na stronie http://ergokantor.pl/ . Konto założyć można całkiem bezpłatnie, wystarczy mieć dwa konta te na złotówki oraz te z walutą na jaką chcemy ją wymienić. To nawet bardzo opłacalne dla osób prywatnych.
Wto Sty 31, 2017 18:33 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Still
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Owszem, e-kantory przydają się firmom na pewno i na indywidualne potrzeby osób prywatnych też, np. podczas wyjazdów za granice czy jakichś zakupów w zagranicznych sklepach internetowych. Świetne jest to, że kantor online nawet przy takich niedużych kwotach jak np. właśnie na zapłata za zamówienie z ebay daje korzystny kurs, taki jak aktualnie widzimy, co na mieście by graniczyło z cudem jak przyjdzie się z kilkoma setkami.
Pią Cze 08, 2018 22:12 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maarko

Post Odpowiedz z cytatem
Osobiście wymieniam waluty zawsze internetowo, bo kurs jest korzystniejszy Smile
Wto Cze 26, 2018 11:53 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Still
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Prawda:) Kantor online sporo korzystniej wycenia niż taki tradycyjny czy nawet bank, ostatnio EUR mieli o ponad 20 gr tanie (1 EUR uściślę dotyczy rożnica) niż w moim baku. A pomyślcie jak ktoś duże sumy wymienia choćby te 5000 EUR to już ile zaoszczędzi.
Pią Cze 29, 2018 00:00 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
senny2

Post Odpowiedz z cytatem
Z pewnością lepszy będzie ten online. Zawsze będzie tam atrakcyjniejszy kurs. Wejdź na https://ekantor.pl/ i zyskaj nawet do 10%. Nie musisz martwić się o bezpieczeństwo transakcji – to sprawdzona marka, z której usług skorzystało już wielu biznesmenów i podróżujących. Gdybyś miał jakieś pytanie, to ich pracownicy, dostępni przez całą dobę, z chęcią Ci pomogą.
Wto Lip 17, 2018 13:24 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Still
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Fajnie że wspomniałeś o kontakcie z obsługą, w wielu firmach ten dział mocno kuleje, ja wiele razy miałam problem żeby dodzwonić się do banku albo ty czytanie z monitora zamiast konkretnych informacji. Podobnie jak Ty wybrałam właśnie kantor online, w którym tego kłopotu nie ma. I infolinia dziala jak powinna i czat. Maile też nie pozostają bez odpowiedzi. Mogę zawsze zasięgnąć porady albo negocjować kurs dzięki temu.
Sro Lip 18, 2018 21:09 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
trycja
Zadomowienie

Post Odpowiedz z cytatem
Bo ja wiem... pewnie trzeba byłoby posprawdzać.
Pon Paź 15, 2018 10:55 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MarcinOp

Post Odpowiedz z cytatem
Ja bardzo często korzystam z kantorów online. Ostatnio trafiłem na taki kantor https://www.kantor.pl/ i jestem bardzo zadowolony z niego. Już kilka razy korzystałem z niego i pieniądze szybko są na koncie, a wszystko jest bardzo bezpieczne. Dlatego mogę polecić korzystanie z tego kantora.
Wto Paź 16, 2018 13:24 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wto Paź 16, 2018 13:24

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Podróże Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: