Forum Forum dla każdego... Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Umiesz gotować? Pochwal się potrawą, jaka Ci dobrze wychodzi
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Gotowanie Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Umiesz gotować? Pochwal się potrawą, jaka Ci dobrze wychodzi
Autor Wiadomość
kasianowa
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Ja też nie jestem najlepszą kucharką ale takie proste przepisy https://www.kamis.pl/przepisy/ciasta-desery-napoje/babka-cytrynowa jak babka cytrynowa idealna na święta Wielkanocne jestem w stanie ogarnąć Very Happy
Wto Mar 20, 2018 12:01 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wto Mar 20, 2018 12:01
DanielaMT77

Post Odpowiedz z cytatem
Teraz na pewno każdy będzie mógł się wykazać. Na wielkanoc jest to co robić w kuchni, przeważnie jeżeli chodzi o desery i ciasta. Ja już mam mojego pomocnika, jest to blog https://www.sklep.savpol.pl/blog/jaka-forme-wybrac-do-pieczenia-swiatecznych-slodkosci.html na moich chłopaków niestety nie mogę liczyć.
Pią Mar 30, 2018 10:34 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zaneta

Post Odpowiedz z cytatem
Trudno powiedziec czy umiem .. nie mi to oceniac .. staram sie moze tak odpowiem Smile To wcale nie jest takie proste jakby sie moglo wydawac. Trzeba miec ogromna wiedze, troche odpowiedniego sprzetu oraz odrobine wyczucia jesli chodzi o przyprawy itp. Na robienie obiadow w tygodniu niestety nie mam czasu .. bardziej na weekend uda mi sie cos zorganizowac. Najbardziej lubie robia wszelkiego rodzaju zapiekanki oparte na makaronie z dodatkiem sera czy tez warzyw plus mieso. W kwestii deserow udalo mi sie znalezc rewelacyjny przepis na ciasto - https://uwielbiam.pl/przepis/ciasto-amerykanskie Nie zdawalam sobie wczesniej sprawy, ze to polaczenie moze byc tak dobre. Trzeba wybrac dobrej jakosci make poniewaz to jest podstawa sukcesu calego przedsiewziecia.
Pią Cze 15, 2018 08:57 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rudi42

Post Odpowiedz z cytatem
Jestem specem od kuchni polskiej.

___

http://najlepsze-zabawki.eu/
Wto Lip 17, 2018 23:51 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Uliti41

Post Odpowiedz z cytatem
Najlepiej wychodzą mi policzki wołowe, w ciemnym sosie z dodatkiem marchewki i selera.

___

szkoła rysunku dla dzieci
Pon Sie 20, 2018 11:21 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ponti

Post Odpowiedz z cytatem
Nauczyłem się na tym kursie http://www.cookup.pl/ robić sushi i jestem z tego bardzo dumny, kurs była ciekawy i bardzo fajnie było poznawać tajniki tej potrawy a poza tym cieszę się że mogę zabłysnąć takim daniem bo wszyscy znajomi je uwielbiają a mało kto potrafi je przyrządzić
Sro Wrz 12, 2018 12:01 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sabro

Post Odpowiedz z cytatem
ja piekę samodzielnie ciacha, które potem z filiżanką dobrej kawy jem na śniadanko - w włoskim stylu !

Czw Wrz 13, 2018 13:13 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rudakita

Post Odpowiedz z cytatem
Uwielbiam makarony i chyba to właśnie dania z nimi wychodzą mi najlepiej. Moje popisowe danie to tagliatelle z łososiem i serkiem mascarpone. Znalazłam kiedyś przepis na fb arrighi, danie okazało się banalnie proste, ale bardzo pyszne Smile
Pią Wrz 14, 2018 21:27 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dinozaurkonrad

Post Odpowiedz z cytatem
mi bardzo dobrze wychodzi schab w sosie własnym, żur, japońskie curry, wszelakie zupy szczególnie zupy wegetariańskie np krupnik- mój krupnik jest na tyle świetny, że przekonałem do niego osobe która krupniku nienawidziła najbardziej na świecie Smile No i różne ciasta od bab cytrynowych po serniki.

Pon Wrz 24, 2018 22:48 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Pon Wrz 24, 2018 22:48

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Gotowanie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: