Forum Forum dla każdego... Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Gdzie najchętniej czytacie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Literatura Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Gdzie najchętniej czytacie?
Autor Wiadomość
Internetowa
Amator

Post Odpowiedz z cytatem
adik356 napisał:
Ja mogę polecić Ci świetną książkę jeśli lubisz czytać Smile Kronik Saltamontes Moniki Marin. Dostępna jest już cała trylogia, ale ja na razie dwa tomy przeczytałam. Historia nie jest skomplikowana, ale bardzo wciąga. Główni bohaterowie - Adam i Alex - to dwaj chłopcy z sierocińca, którzy marzą o domu, szczęściu i rodzinie. Ich perypetie i przygody z pewnością Cię zainteresują. Tej książki po prostu nie da się nie lubić. A napisana jest tak lekko i przyjemnie, że do poduszki będzie idealna Wink

Dołączam się!!! Ja już zaczęłam czytać trzeci tom i wciąga tak samo jak poprzednie! Kroniki sa dla każdego czytelnika, nie brak tam przygód, zwrotów akcji i faktycznie pochłania się stronę po stronie, tak wciąga!! Smile Przeczytajcie koniecznie! Smile
Czw Maj 17, 2018 09:59 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Czw Maj 17, 2018 09:59
Internetowa
Amator

Post Odpowiedz z cytatem
adik356 napisał:
Ja mogę polecić Ci świetną książkę jeśli lubisz czytać Smile Kronik Saltamontes Moniki Marin. Dostępna jest już cała trylogia, ale ja na razie dwa tomy przeczytałam. Historia nie jest skomplikowana, ale bardzo wciąga. Główni bohaterowie - Adam i Alex - to dwaj chłopcy z sierocińca, którzy marzą o domu, szczęściu i rodzinie. Ich perypetie i przygody z pewnością Cię zainteresują. Tej książki po prostu nie da się nie lubić. A napisana jest tak lekko i przyjemnie, że do poduszki będzie idealna Wink

Też czytalam Kroniki Saltamones!! Właśnie muszę kupić III tom, bo jeszcze nie mam, a bardzo jestem ciekawa jak dalej potoczą sie losy chłopców Smile
Nie Maj 20, 2018 10:45 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Phillis
Amator

Post Odpowiedz z cytatem
Jakos nigdy nie udało mi sie przeczytać żadnej z części Sherlocka Holmesa i dzis własnie rzuciła mi sie w oczy cała ich seria http://www.taniaksiazka.pl/seria/sherlock-holmes Nie sądziłam, że tyle ich wyszło. Będę miała czytania na cały rok Very Happy
Sro Maj 23, 2018 15:17 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagoda15
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Ja często czytam zarówno książki jak i blogi https://www.arbuziaki.pl/ ten blog np jest bardzo wciągający, posiada bardzo duzo wpisów które gdy czytam mam wrażenie że są pisane podemnie. Wiele ciekawych porad jak w książkach motywujących Smile aż chce się życ Smile
Pią Cze 01, 2018 17:29 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Momo999

Post Odpowiedz z cytatem
Mam to samo zdanie co mój poprzednik... Nic dodać oraz nic ująć...

Wto Paź 16, 2018 10:38 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kowalik

Post Odpowiedz z cytatem
Jeżeli mogę coś polecić, dobrym rozwiązaniem będzie skorzystanie z usługi xero warszawa http://www.xero100.pl/ . Bardzo często bywam w punktach ksero, zwłaszcza gdy zainteresuje mnie książka, której zakup przekracza moje możliwości finansowe. Chodzi o podręczniki, ale też o coś "lekkiego do czytania".
Sro Paź 17, 2018 13:00 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adelajda

Post Odpowiedz z cytatem
Bardzo lubię spędzać czas przed kominkiem, zwłaszcza w długie zimowe wieczory. Mam jednak problem z przechowywaniem drewna na opał. Ustawiam go w takie brzydkie "snopki", które nieestetycznie wyglądają w salonie. Ostatnio przeszukując Internet, znalazłam https://www.galeriakominkow.pl/produkty/obudowy-kominkowe.html Bardzo podobają mi się te obudowy na drewno. A co Wy o tym myślicie?
Czw Paź 18, 2018 21:40 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Julcia5

Post Odpowiedz z cytatem
Ja ostatnio coraz więcej czasu spędzam na czytaniu różnych artykułów w internecie. Wczoraj czytałam o systemach operacyjnych: https://mobtech.interia.pl/systemy-operacyjne/news-wyglad-interfejsu-czy-funkcjonalnosc,nId,2645191 Bardzo żałuje, że nie mam książek z taką wiedzą techniczną, ale może w najbliższym czasie coś zakupie.
Pią Paź 19, 2018 10:07 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Pią Paź 19, 2018 10:07

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Literatura Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: