Forum Forum dla każdego... Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Kosmetyczny prezent dla mamy
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Ważne Sprawy Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Kosmetyczny prezent dla mamy
Autor Wiadomość
hardy
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
To co mama stosuje, taki prezent warto kupić.
Pon Kwi 30, 2018 21:53 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Pon Kwi 30, 2018 21:53
korzenna

Post Odpowiedz z cytatem
Napewno mama ma jakies ulubione i sprawdzone kosmetyki wiec kup takie jakich uzywa by nie mieszac. Moja mama np uzywa tak jak ja Cetaphil DA Ultra do nawilzenia i zawsze jej sie konczy wtedy gdy moj wiec kupuje po dwa w aptece Very Happy Podpytaj mamy albo sprawdz u niej w lazience Very Happy
Pon Maj 14, 2018 21:46 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bejca

Post Odpowiedz z cytatem
Kosmetyki to świetny pomysł,każda kobieta nigdy nie ma ich zbyt wiele.Najważniejsze jednak to dobrać kosmetyki do potrzeb i oczekiwań twojej mamy.Warto odwiedzić stronę http://zechsal.pl/ na której znajdziemy preparaty na bazie naturalnego magnezu.Działają one rewelacyjnie na skurcze,świetnie spisują się po wysiłku fizycznym.Możemy wybrać żele magnezowe,płatki do kąpieli czy olejki.
Sro Maj 16, 2018 16:11 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Genvis
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Ważne jest też to, aby wybierać tylko produkty najwyższej jakości, gdyż tylko takie zapewniają idealną pielęgnację dla naszej skóry. Dla mnie bardzo ważnym aspektem jest skład - dlatego ostatnio zaczęłam używać kosmetyków Lirene - https://lirene.pl/ uważam, że są świetne, a potwierdza to tylko moja jędrna, zdrowa i promienna skóra. Znacie te kosmetyki? Wybór jest naprawdę duży, stawiają na jakość i skuteczność działania, więc myślę, że wiele z Was byłoby zadowolonych z takiego rozwiązania. Niedługo planuję kupić je również mojej mamie.
Pon Maj 21, 2018 13:32 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
RysiuKrysiu

Post Odpowiedz z cytatem
Ja zastanawiałem się nad zakupem mamie serum do twarzy. Wiadomo ma już swoje lata i wydaje pełno pieniędzy na kosmetyki, żeby ciągle młodo wyglądać, więc pomyślałem, że to będzie dobry pomysł. Znalazłem bardzo fajną i chyba nawet tanią ofertę na https://hedoni.pl/36-serum. Ktoś może korzystał z tego sklepu i coś więcej może mi o nich powiedzieć? Jak dla mnie to wszystko wygląda bardzo fajnie Smile
Sro Lip 25, 2018 10:20 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Sro Lip 25, 2018 10:20

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Ważne Sprawy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: