Forum Forum dla każdego... Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Przedszkole
Idź do strony 1, 2  Następny

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Szkolne życie Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Przedszkole
Autor Wiadomość
ken
Dyskutant

Post Przedszkole Odpowiedz z cytatem
Polecam wam nową placówkę w Warszawie przy ul. Kąty Grodziskie 56. Sprawdźcie cennik tutaj.
Pon Sie 12, 2013 15:31 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Pon Sie 12, 2013 15:31
suzie
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Ja mogę wam polecić przedszkole Zebra - Raszyn, Piaseczno i Józefosław. Jest to polsko-angielskie przedszkole zapewniające profesjonalną opiekę i edukację dla dzieci od 2,5 do 6 lat. Przedszkole monitorowane od środka. Organizowane są warsztaty native speaker. Sprawdźcie.
Wto Lip 22, 2014 10:21 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Meritum89

Post Odpowiedz z cytatem
Fajną stronę mają na sisi Very Happy
Pią Lip 25, 2014 09:00 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gabryśkaxx
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Tak to przedszkole jest bardzo dobre i naprawdę dzieciaki lubią do niego uczęszczać. Od mojej cioci córka do niego chodzi. Była u nas kilka dni na wakacjach i przez cały czas wspominała je ( a w przedszkolu to... a tamto )
Zresztą jej angielski można rzec- jest perfekcyjny.
Pon Wrz 01, 2014 13:44 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anaa86
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Jeżeli chodzi o niepubliczne żłobki poznań warto wziąć pod uwagę Wesołe Koziołki, to bardzo dobra placówka. Przyjmują dzieci od 6 miesięcy do 3 lat, chociaż można przedłużyć pobyt malucha nawet do 4 lat. Mają dobrze wyposażone, nowoczesne sale, ogród do zabawy, program nauczania jest stworzony w oparciu o metodę „Dobrego Startu” oraz pedagogikę Marii Montessori.
Wto Sty 31, 2017 02:02 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jarek55

Post Odpowiedz z cytatem
bardzo fajna to jest nawet placówka

page here
Sob Lut 18, 2017 09:25 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiktoria887
Amator

Post Odpowiedz z cytatem
Dzisiaj wybór tego rodzaju placówek jest bardzo duży. Dlatego też myślę sobie, że powinniśmy się poważnie zastanowić, na które przedszkole postawić. Przy czym na pewno sporo wiedzy o danym miejscu zyskamy, decydując się na udział w dniach otwartych. Ciekawy artykuł na ten temat znalazłam nawet na stronie http://www.tatento.pl/a/1279/rodzice/wychowanie/male-dziecko/czy-warto-isc-na-dni-otwarte-do-przedszkola i jestem przekonana, że warto się z nim zapoznać, szczególnie jeżeli chcemy wybrać możliwie jak najlepszą placówkę oświatową dla swojej pociechy:)
Czw Kwi 13, 2017 18:58 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kajtek
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Odnośnie przedszkoli, to warto się zorientować zanim się pośle dziecko w metodach stosowanych w przedszkolu. Dobór bowiem odpowiednich metod ma duże znaczenie pod względem rozwoju naszego dziecka.
Ostatnio popularna jest na przykład metoda krakowska http://juniora.pl/metoda-krakowska-inf-27.html . Poczytajcie o tym, to dobra sprawa.
Pon Maj 08, 2017 13:21 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nastolatek100
Amator

Post Odpowiedz z cytatem
W małych miejscowościach można tylko pomarzyć o przedszkolu. Jeśli jest to tylko jedno i nie ma się wpływu na to, jak i czego dziecko jest tam uczone.

Sro Lip 19, 2017 22:13 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elabarbara
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Ja zanim zdecydowałam się na przedszkole to miałam spore wątpliwości gdzie zapisać moje dziecko, bo tyle się naczytałam o przedszkolach że przeraziłam się. Ostatecznie zdecydowałam się na przedszkole dwujęzyczne w Łodzi. Uważam, że to wybór najkorzystniejszy ze względu na jakość zajęć, przy tym już od małego uczy się języka obcego, podejście wychowawców i ogólnie wyposażenie. I jeśli chcecie sami zobaczyć to przedszkole najlepiej pojechać docelowo do placówki, porozmawiać z dyrektorem, nauczycielem i samemu zobaczyć jak jest.
Pon Wrz 11, 2017 12:38 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elania
Zadomowienie

Post Odpowiedz z cytatem
Moje dziecko jest astmatykiem, dlatego zanim zdecydowałam się na konkretne przedszkole, musiałam rozeznać się w możliwości dostosowania diety dla dziecka oraz inne kwestie związane z jego chorobą. Na szczęście udało mi się znaleźć placówkę, która nie miała problemu z wdrożeniem kilku zmian specjalnie dla mojego syna. Jeżeli też macie podobny problem, to polecam artykuł http://www.totylkoastma.pl/artykuly-ekspertow/dziecko-z-astma-w-szkole,7.html który opisuje jak krok po kroku przygotować się na wysłanie dziecka z astmą do przedszkola czy szkoły. Jest tam sporo trafnych porad, które pomogą dziecku rozpocząć edukację, bez większych problemów.
Sro Maj 16, 2018 14:25 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Annitka

Post Odpowiedz z cytatem
Mam to samo zdanie co mój poprzednik. Nic dodać oraz nic ująć...

To, czym każdy jest dla siebie, co towarzyszy mu w chwilach samotności i czego nikt nie może mu ani dać, ani zabrać, jest dla niego ważniejsze niż wszystko, co mógłby posiadać lub czym mógłby być w oczach innych
Nie Cze 17, 2018 11:53 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasik53
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Warto właśnie pomyśleć o wyborze przedszkola dla dziecka ale także o odpowiedniej szkole podstawowej. Chcielibyście puścić dziecko do prywatnej szkoły? Taka Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie jest np. dobrą placówką.
Wto Cze 26, 2018 13:01 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
damazpsem

Post Odpowiedz z cytatem
My polecamy przedszkole na ulicy Patriotów https://gladka.tevizja.pl/#_ga=2.125755086.571622773.1526898379-805966605.1518604893 bardzo dobrze wyposażona placówka, moja córka jest teraz w 4 klasie szkoły podstawowej. naprawdę bardzo chętnie uczęszcza do tej szkoły, uwielbia nauczycieli jak i zajęcia prowadzone przez nich. Również w tym roku nasz młodszy synek będzie chodził tam do przedszkola dwujęzycznego mam nadzieję że również będziemy zadowoleni.

Wto Lip 03, 2018 09:50 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
liluska

Post Odpowiedz z cytatem
A moja siostra jest na etapie kompletowania wyprawki dla swojego przedszkolaka, mówi, że bardzo się cieszy, że dostali "ściągę", bo z listą łatwiej jest kupić rzeczy niezbędne. Chociaż pani powiedziała, że na 1.09 to najważniejsze, żeby dzieci miały kapcie na zmianę, więc kupiła takie https://butymodne.pl/kapcie-dzieciece-dla-dzieci-c25955.html a resztę ponoć na spokojnie w pierwszym tygodniu da się ogarnąć Smile
Wto Lip 17, 2018 11:25 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wto Lip 17, 2018 11:25

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Szkolne życie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: