Forum Forum dla każdego... Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Metoda 5 S

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Szkolne życie Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Metoda 5 S
Autor Wiadomość
emgielka
Rozeznanie

Post Metoda 5 S Odpowiedz z cytatem
Słyszeliście coś o nauce metodą 5 S ? http://metoda5s.pl/ Ponoć Metoda 5S to zupełnie oryginalna metoda językowa, która jest połączeniem sposobu w jaki dzieci przyswajają język ojczysty i sposobu w jaki poligloci uczą się języków obcych. Jej zasada jest zupełnie odmienna od wszystkich metod do tej pory używanych.
Wto Maj 28, 2013 13:49 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wto Maj 28, 2013 13:49
Julka19

Post Odpowiedz z cytatem
Słyszałam, korzystałam i przyznam, że jest skuteczna. Pół roku temu wzięło mnie na naukę niemieckiego i szukałam odpowiedniej metody. Wtedy znalazłam metodę 5S i po przebytym kursie zaczęłam się uczyć. Materiał łatwo wchodził do głowy, więc jest to bardzo przyjazny sposób nauki.
Czw Maj 30, 2013 20:50 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
borówka
Amator

Post Odpowiedz z cytatem
W sumie nauka języka opierająca się na odczuciach na pewno głębiej wyryje się w pamięci niż bezsensowne klepanie słówek
Czw Sty 16, 2014 10:22 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elania
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
A możecie mi coś więcej powiedzieć na temat zagranicznych wyjazdów językowy? Przyznam szczerze, że bardzo zaciekawiła mnie oferta jaką znalazłam na stronie https://www.atas.pl/ Nie wiem czy dobrze to rozumiem ale chyba chodzi o to, że obcowanie z językiem przez 24 godziny każdego dnia daje wiele możliwości do zmierzenia się z własnymi umiejętnościami językowymi w codziennych sytuacjach. Możemy spróbować zagaić przechodnia i zapytać się o drogę lub sklepikarza o najlepszą odmianę jabłek, a miłą rówieśniczkę o fajną knajpkę lub kawiarnię. Wyjeżdżając na kurs zagraniczny mamy możliwość osłuchania się z językiem, który otacza nas z każdej strony; na ulicy, w radiu, telewizji w lokalnych gazetach. To świetna możliwość aby chłonąć język z każdego z wymienionych źródeł. Nie jestem do końca pewna, ale wygląda na to, że zagraniczny kurs językowy jest doskonałym połączeniem wypoczynku, podróżowania oraz nawiązywania nowych i międzynarodowych znajomości z nauką języka obcego
Pon Mar 26, 2018 11:50 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zbigniew22

Post Odpowiedz z cytatem
Na twoim miejscu jednak nie pchał bym się w te wyjazdy zagraniczne bo są mało opłacalne według mnie

Czw Kwi 26, 2018 16:12 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Czw Kwi 26, 2018 16:12

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Szkolne życie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: