Forum Forum dla każdego... Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Obiady na mieście

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Ważne Sprawy Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Obiady na mieście
Autor Wiadomość
Alitera
Rozeznanie

Post Obiady na mieście Odpowiedz z cytatem
Ja obiady polecam zjadać na mieście. Niejednokrotnie tak robiłem i naprawdę zdaje to egzamin. Zakochałem się w Road American - rewelacyjna restauracja, w której zjesz prawdziwie amerykańskie pancakes, burgery i wiele innych. Serdecznie polecam! Naprawdę można się najeść i to zdrowo!
Pon Paź 02, 2017 19:39 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Pon Paź 02, 2017 19:39
wikuska
Amator

Post Odpowiedz z cytatem
Tutaj bym się kłóciła, nie wiem czy amerykańskie jedzenie jest takie zdrowe Smile Ale oczywiście nie neguje, każdy lubi co innego. Na przykład ja uwielbiam kuchnię włoską, i najlepsze dania jakie jadłam były w Stare Metropolis, które znajduje się w Toruniu. Naprawdę warto odwiedzić tą restaurację. Wszelkiego rodzaju makaronu, czy pizza prosto z pieca - wszystko palce lizać. Tutaj http://staremetropolis.pl/ możecie sprawdzić resztę menu.
Pon Lis 27, 2017 14:01 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lolek
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
NO czasami są takie sytuacje, że trzeba zamówić coś na szybko. Nasz wybór wtedy pada na Party Pizza we Wrocławiu. Amerykańska pizza na grubym ciście z dużą ilością składników. Lubimy od czasu do czasu zjeśc coś takiego
Pią Lut 23, 2018 11:30 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sonixi

Post Odpowiedz z cytatem
Ja tam lubię przesiadywać w kuchni i gotować dla swoich bliskich. Czasem kiedy nie mam weny zwyczajnie sięgam po produkty gotowe. Teraz zamówiłam kilka propozycji ze strony http://www.primavika.pl/ mam nadzieję, że będą smaczne i może w końcu znajdę swój ideał szybkich dań Very Happy
Nie Mar 04, 2018 14:06 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasik53
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Niekiedy się nie chce gotować w domu i wtedy właśnie je się gdzieś na mieście. Można też zamówić coś do domu. My tutaj http://glodny.pl/ szukamy naszych ulubionych restauracji i tam zamawiamy coś na obiad.
Czw Mar 08, 2018 14:38 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SteffAnja

Post Odpowiedz z cytatem
My na mieście jemy tylko w takich nagłych przypadkach, gdy nikt nie ma czasu na przygotowanie obiadu w domu. Generalnie praktycznie zawsze u nas na stole, punkt 16.00 stoi obiad, najczęściej oczywiście jak go przygotowuje. Nawet jak mam mniej czasu to potrafie coś wyczarować. Zapas przypraw zawsze jest, w tym ta do złotego kurczaka z knorra, a jeżeli chodzi o drób to te mięso bardzo szybko się przygotowuje Smile
Wto Mar 13, 2018 12:43 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Beatrycze

Post Odpowiedz z cytatem
Większość z nas woli zamówić obiady w pracy albo zrobić prostą sałatkę w domu. Rzadko mamy czas by przygotować porządny obiad. Wymaga to czasu. Tęsknimy za potrawami, które przygotowywały nasze matki albo babcie. Jeśli mamy ochotę na dania z kuchni staropolskiej, możemy zabrać przyjaciół do https://restauracjapapu.pl/ To najlepsza restauracja na Mokotowie. Dania są przepyszne. To niezwykle klimatyczne miejsce, gdzie możemy nie tylko zjeść, ale także spokojnie pogadać.
Sro Mar 14, 2018 21:06 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasanderka
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
ja zdecydowanie wolę jeść jednak w domu, wolę zjeść świezy chleb z serkiem hochland niż jakiś fast food w siebie wciskać
Czw Mar 22, 2018 17:37 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Czw Mar 22, 2018 17:37

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Ważne Sprawy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: