Forum Forum dla każdego... Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Obiady na mieście

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Ważne Sprawy Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Obiady na mieście
Autor Wiadomość
Alitera
Rozeznanie

Post Obiady na mieście Odpowiedz z cytatem
Ja obiady polecam zjadać na mieście. Niejednokrotnie tak robiłem i naprawdę zdaje to egzamin. Zakochałem się w Road American - rewelacyjna restauracja, w której zjesz prawdziwie amerykańskie pancakes, burgery i wiele innych. Serdecznie polecam! Naprawdę można się najeść i to zdrowo!
Pon Paź 02, 2017 19:39 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Pon Paź 02, 2017 19:39
wikuska
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Tutaj bym się kłóciła, nie wiem czy amerykańskie jedzenie jest takie zdrowe Smile Ale oczywiście nie neguje, każdy lubi co innego. Na przykład ja uwielbiam kuchnię włoską, i najlepsze dania jakie jadłam były w Stare Metropolis, które znajduje się w Toruniu. Naprawdę warto odwiedzić tą restaurację. Wszelkiego rodzaju makaronu, czy pizza prosto z pieca - wszystko palce lizać. Tutaj http://staremetropolis.pl/ możecie sprawdzić resztę menu.
Pon Lis 27, 2017 14:01 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lolek
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
NO czasami są takie sytuacje, że trzeba zamówić coś na szybko. Nasz wybór wtedy pada na Party Pizza we Wrocławiu. Amerykańska pizza na grubym ciście z dużą ilością składników. Lubimy od czasu do czasu zjeśc coś takiego
Pią Lut 23, 2018 11:30 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sonixi

Post Odpowiedz z cytatem
Ja tam lubię przesiadywać w kuchni i gotować dla swoich bliskich. Czasem kiedy nie mam weny zwyczajnie sięgam po produkty gotowe. Teraz zamówiłam kilka propozycji ze strony http://www.primavika.pl/ mam nadzieję, że będą smaczne i może w końcu znajdę swój ideał szybkich dań Very Happy
Nie Mar 04, 2018 14:06 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasik53
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Niekiedy się nie chce gotować w domu i wtedy właśnie je się gdzieś na mieście. Można też zamówić coś do domu. My tutaj http://glodny.pl/ szukamy naszych ulubionych restauracji i tam zamawiamy coś na obiad.
Czw Mar 08, 2018 14:38 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SteffAnja

Post Odpowiedz z cytatem
My na mieście jemy tylko w takich nagłych przypadkach, gdy nikt nie ma czasu na przygotowanie obiadu w domu. Generalnie praktycznie zawsze u nas na stole, punkt 16.00 stoi obiad, najczęściej oczywiście jak go przygotowuje. Nawet jak mam mniej czasu to potrafie coś wyczarować. Zapas przypraw zawsze jest, w tym ta do złotego kurczaka z knorra, a jeżeli chodzi o drób to te mięso bardzo szybko się przygotowuje Smile
Wto Mar 13, 2018 12:43 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Beatrycze

Post Odpowiedz z cytatem
Większość z nas woli zamówić obiady w pracy albo zrobić prostą sałatkę w domu. Rzadko mamy czas by przygotować porządny obiad. Wymaga to czasu. Tęsknimy za potrawami, które przygotowywały nasze matki albo babcie. Jeśli mamy ochotę na dania z kuchni staropolskiej, możemy zabrać przyjaciół do https://restauracjapapu.pl/ To najlepsza restauracja na Mokotowie. Dania są przepyszne. To niezwykle klimatyczne miejsce, gdzie możemy nie tylko zjeść, ale także spokojnie pogadać.
Sro Mar 14, 2018 21:06 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasanderka
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
ja zdecydowanie wolę jeść jednak w domu, wolę zjeść świezy chleb z serkiem hochland niż jakiś fast food w siebie wciskać
Czw Mar 22, 2018 17:37 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dyskur

Post Odpowiedz z cytatem
Ja wolę zrobić coś po swojemu. Dwa-trzy razy w tygodniu przygotowuje duży, elegancki obiad. Najpierw gotuje kilka potraw, później przygotowuje stół, obrus, naczynia, sztućce. Następnie podaje serwetki, ostatnio znalazłam świetne na https://szkloidekoracje.pl/pl/p/Serwetki-papierowe-33-x-33-cm-20-szt.-/1492 - naprawdę rewelacyjne, a później jemy. Jest tak... elegancko, człowiek lepiej się czuje Smile
Czw Cze 28, 2018 22:22 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Still
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Racja, nie ma to jak samemu przygotować sobie jedzenie, wtedy mamy pewność co do składników. Na mieście jadam sporadycznie, ale nigdy w fast foodach.
Pią Cze 29, 2018 12:05 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Przyjeżdżam z chłopakiem do stolicy. Chcemy pozwiedzać najładniejsze tam miejsca, pochodzić po centrum. Przy okazji pewnie będziemy chcieli zjeść coś dobrego i smacznego, co sądzicie o restauracji Bubbles? Bo właśnie namiar dostałam od cioci, prawdopodobnie można tam można tam zjeść na poziomie, a nawet napić się oryginalnego szampana czy też wina. Kolejnym plusem jest również rzetelna i uprzejma obsługa. Co Wy sądzicie?
Pon Lip 16, 2018 20:22 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Genvis
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Sam również bardzo często stołuje się na mieście ze względu na to, iż nie mam zbytnio czasu na gotowanie poza tym słaby ze mnie kucharz. Co do wyboru dań, które najlepiej mi smakują, to jestem ogromnym zwolennikiem kuchni włoskiej, które zazwyczaj zmawiam z mojej ulubionej pizzerii dominium, której ofertę można znaleźć na stronie https://www.pizzadominium.pl/lokale/bialystok-atrium-biala. Mają naprawdę świetną pizzę, chyba najlepszą, jaką w życiu jadłem. Poza tym inne dania również bardzo przypadły mi do gustu.
Pią Lip 27, 2018 11:27 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Pią Lip 27, 2018 11:27

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Ważne Sprawy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: