Forum Forum dla każdego... Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Windykacja

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Reklama Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Windykacja
Autor Wiadomość
suzie
Dyskutant

Post Windykacja Odpowiedz z cytatem
Polecam firmę Fluence.com.pl - www, zajmującą się windykacją. Profesjonalna pomoc na terenie całego kraju. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie.
Pią Lip 25, 2014 14:45 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Pią Lip 25, 2014 14:45
kinia007
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Moje zdanie jest takie, że lepiej samemu spróbować odzyskać dług, aniżeli płacić za to firmie. Tutaj http://samodzielnawindykacja.pl jest wiele artykułów, w których znajdują się porady o przeprowadzaniu windykacji. Taka wiedza przyda się każdemu przedsiębiorcy. Na samodzielnawindykacja.pl są też artykuły o prawie upadłościowym.
Sro Mar 30, 2016 17:55 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Oliwia3105

Post Odpowiedz z cytatem
Vindicat.pl http://vindicat.pl/ jest platformą która pozwala samodzielnie uruchomić prawidłową ścieżkę prawną związaną z windykacją. Przy jej pomocy można generować wezwania do zapłaty, noty odsetkowe, pozwy do e-sądu. Posiada również narzędzie umożliwiające polubowne załatwienie sprawy z dłużnikiem.
Pon Maj 16, 2016 21:59 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mazga
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Taka skuteczna windykacja warszawa jest idealnym rozwiązaniem w każdym przedsiębiorstwie. Można w ten sposób odzyskać swoje pieniądze bez zbędnych komplikacji. Coraz więcej bowiem na rynku pojawia się nierzetelnych firm.
Pią Gru 30, 2016 11:01 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
julka
Zadomowienie

Post Odpowiedz z cytatem
Z tego co wiedzę, to prawnicy z Poznania z kancelarii Grzybkowski Guzek Jackowski. Warto sobie zerknąć na ich stronę, sprawdzić ofertę i zastanowić się nad takim rozwiązaniem. Uważam, że takie zadanie najlepiej powierzyć profesjonalistom z doświadczeniem. Poza tym prawnik może nas z powodzeniem reprezentować przed sądem.
Pon Sty 30, 2017 17:24 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alitera
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Z ogromnym szacunkiem, ale z tą windykacją jest coraz ciężej... Mnie się na szczęście udało. Wynajmowałem mieszkanie "ludziom", którzy nie płacili przez kilka miesięcy. Mało tego - mieszkania nie chcieli opuścić, a sąd nie chciał ich eksmitować... Czyli zadłużałem się przez to, że obcy ludzie mieszkali w moim mieszkaniu... Na szczęście dzięki firmie https://www.veriv.pl/index.php/windykacja-naleznosci/ udało się ściągnąć należności, ale było naprawdę ciężko.
Pią Sie 25, 2017 08:55 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kierze
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Alitera a wiesz dlaczego tego typu ściągalność długów jest taka trudna? Ponieważ działają takie firmy jak Egidon, które skutecznie pomagają osobą czy zadłużonym firmom bronić ich majątki tutaj masz szczegóły - https://egidon.pl/antywindykacja/ i z jednej strony to dobrze, że firmy windykacyjne interesuje tylko ściągnięcie należności już i teraz, a to czasami rujnuje dobrze działające firmy.
Pią Sie 25, 2017 18:57 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yetnis

Post Odpowiedz z cytatem
Nie znam tej firmy, czy ona długo działa już na naszym rynku ?
Sob Sie 26, 2017 22:55 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
EmmiliaF

Post Odpowiedz z cytatem
Jeżeli będzie już bardzo trudno z odzyskanie waszych pieniędzy to będziecie musieli udać się do jakiegoś adwokata, który wam w tym pomoże. Wiadomo, że najlepiej rozwiazać sprawę polubownie ale niestety nie zawsze jest to możliwe. W takich sprawach polecam kancelarię http://kkadwokaci.eu Ich adwokaci pomogą wam w wielu sprawach prawnych także i w tej.
Czw Lut 15, 2018 11:05 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elania
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
A czy ktoś korzystał z usług firmy https://www.monevia.pl/dla-kogo-sprzedaz-faktur/ Mam problem z paroma klientami i zastanawiam się czy się do nich nie zgłosić. W internecie znalazłam informacje, że w pierwszej kolejności powinnam wysłać wezwanie, które wysłałam już jakiś czas temu ale bez odzewu, a z tego co udało mi się znaleźć na ich stronie wynika, że skutecznym sposobem na odzyskanie należności od dłużnika jest zlecenie sprawy profesjonalnej kancelarii windykacyjnej. Decydując się na taką usługę oszczędzamy czas i zyskujemy szansę na szybką spłatę należności. Bez wątpienia ten model windykacji jest uważany za najbardziej skuteczny.
Czw Mar 08, 2018 09:54 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
biskiut

Post Odpowiedz z cytatem
Czasami zdarza się tak, że ktoś nieuczciwie posądza nas o to, ze jesteśmy mu dłużni jakieś pieniądze... Takie sytuacje są naprawdę straszne, wtedy pomóc jest w stanie człowiekowi tylko porządny Adwokat. Dobrze sobie najpierw poczytać o adwokacie danym na internecie, czy warto korzystać z jego usług.
Pon Mar 12, 2018 16:10 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jarus
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
W temacie windykacji świetnie działa Kancelaria Hilarowicz. Myślę, że spokojnie można zaufać tym specjalistom. Nie jest to łatwe zadania, ale słyszałem już nie jedną pozytywną opinię. Tutaj macie adres strony. Znajdziecie tam więcej informacji, z którymi warto się zaznajomić.
Sro Mar 14, 2018 10:07 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasik53
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Wsparcie specjalistów jest bardzo wskazane, jeśli chcemy odzyskać pieniądze od nierzetelnego klienta. Wiem, że firma Solventoir zajmuje się takimi działaniami. Mają oni w tym doświadczenie. Mogą nam bardzo pomóc w takiej sytuacji.
Wto Maj 15, 2018 10:42 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wto Maj 15, 2018 10:42

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Reklama Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: