Forum Forum dla każdego... Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Problemy z sercem

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Sport, Fitness, Diety Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Problemy z sercem
Autor Wiadomość
3nast

Post Problemy z sercem Odpowiedz z cytatem
Od jakiegoś czasu narzekam na swoje samopoczucie. Wizyta u lekarza, skierowanie do kardiologa, prywatna wizyta i wykonanie różnych badań. Założono mi na 48 godzin holter ekg tego typu https://kredos.pl/holtery-ekg/holter-ekg-aspel-aspekt-702-specyfikacja . Po badaniu okazało się, że mam co prawda niewielkie ale jednak zaburzenia rytmu serca. Lekarz przypisał mi leki. Teraz czuję się o niebo lepiej Smile Także czasem warto zadbać o swoje zdrowie i zapłacić za badania.
Sob Sty 09, 2016 00:23 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Sob Sty 09, 2016 00:23
peletor
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Nie tylko o swoje zdrowie, ale także zdrowie tych mniejszych Smile Jeśli widzimy, że dziecko faktycznie odbiega od swoich rówieśników i chodzi bardzo zmeczone to wizyta u kardiologa jest może dobry rozwiązaniem. Wykonanie echo serca dzieci warszawa może pomóc znaleźć przyczynę.
Pon Lut 29, 2016 03:54 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sossy
Uzależnienie

Post Odpowiedz z cytatem
Z sercem nie ma żartów. Jeśli dzieje się coś niepokojącego to wówczas należy się bezzwłocznie udać do lekarza na zrobienie najpotrzebniejszych badań, zanim będzie za późno. Kiedy mnie kłuło i bolało serca to nie czekałam aż będzie gorzej, tylko od razu umówiłam się na wizytę z kardiologiem Szygułą w Bytomiu, gdzie poddano mnie serii specjalistycznych badań i postawiono diagnozę, która brzmiała "przemęczenie". Był to dla mnie wyraźny sygnał aby zwolnić tempa.
Pon Lip 04, 2016 12:36 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Prowokator
Amator

Post Odpowiedz z cytatem
Mimo, że nie jestem jeszcze w podeszłym wieku, to już od pewnego czasu wykonuję profilaktyczne badania. Ostatnio zapisałam się na wizytę u kardiologa w http://cardioteam.pl Mój tato ma problemy z sercem, więc wolę się upewnić, czy i mi coś nie grozi. Warto zadziałać wcześniej.

Wto Sty 30, 2018 15:01 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kiniak
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Z chorobami serca nie ma żartów, dlatego jeżeli pojawiają się jakieś problemy należy od razu poradzić się lekarza. Jeżeli poszukujesz dobrego kardiologa w Warszawie to polecam lekarza z https://lekarzobok.pl. Wizyta odbędzie się w domu, nawet w święta czy weekend.
Wto Lut 13, 2018 15:18 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasik53
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Stres też bardzo niekorzystnie wpływa na serce i ogólnie zdrowie i samopoczucie. Co zrobić, by go zniwelować? Udaje się wam nad nim panować? Widziałam też Relaxina Panic, taki suplement. Myślicie, że może pomagać na stres?
Sob Lut 24, 2018 21:14 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Internetowa
Amator

Post Odpowiedz z cytatem
kasik53 napisał:
Stres też bardzo niekorzystnie wpływa na serce i ogólnie zdrowie i samopoczucie. Co zrobić, by go zniwelować? Udaje się wam nad nim panować? Widziałam też Relaxina Panic, taki suplement. Myślicie, że może pomagać na stres?

Ostatnio czytałam arktykuł o tym, że joga bardzo pozytywnie może wpływać na poziom stresu, na jego obniżenie. Myślę, ze warto pomyśleć o czymś takim. A suplement to dobra sprawa, ale na chwile. AA o Relaxina Panic tez slyszalam, ze dobry suplement, calkiem mocny nawet.
Pon Lut 26, 2018 16:40 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ystinet

Post Odpowiedz z cytatem
Najlepiej iść do lekarza.
Czw Mar 01, 2018 22:54 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kiniak
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Mój babcia ma duże problemy z sercem i jest pod stałą opieką lekarzy. W nagłych przypadkach zamawiamy wizytę domową na stronie https://lekarzobok.pl. Lekarze są dostępni na terenie Wrocławia przez 7 dni w tygodniu. Nawet w święta czy weekendy. W nagłych sytuacjach gdy stan babci się pogarsza dzwonimy po lekarza, który przyjeżdża w ciągu godziny prosto do domu pacjenta.
Pią Mar 23, 2018 18:11 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tomasz
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Znajomy ma problemy z układem krążenia i wszędzie ostatnio szukała leku xarelto. Na szczęście udało mu się go znaleźć dzięki stronie KtoMalek.pl. Strona umożliwia wyszukanie leku w najbliższych aptekach i jego rezerwację.
Sro Mar 28, 2018 19:59 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zuza_98

Post Odpowiedz z cytatem
Warto od czasu do czasu iść na badania i zrobić ekg serca. Takie badanie na pewno pomoże wykryć jakąś niepokojąca sytuację już na początku. We Wrocławiu takie badanie można wykonać w ośrodku https://kardiomedwroclaw.pl gdzie otrzymam także od razu pełno opis badania i ewentualne dyspozycje co do dalszego leczenia.
Sro Sie 01, 2018 08:36 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kazik44

Post Odpowiedz z cytatem
Ostatnio coraz więcej ludzi ma problemy z sercem według mnie.Sam nie wiem z jakiego to jest powodu i od czego to się wszystko bierze.

Pią Sie 10, 2018 07:09 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elabarbara
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Każdy powinien zadbać o swoje zdrowie a w szczególności o swoje serce. Jest teraz tyle preparatów i suplementów, ze warto coś sobie kupić sprawdzonego. Ja np. zażywam suplement diety Omega Marine Forte+ z zawartością wysokiej jakości kwasów omega-3 z witaminą D. Polacy nie jedzą wystarczająco dużo ryb, aby zapewnić odpowiedni poziom tych kwasów w organizmie. A tak można to dostarczyć w formie tabletek.
Pią Sie 10, 2018 08:55 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Meliczka
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
U mnie w rodzinie niestety wiele osób ma problemy z sercem, dlatego też osobiście staram się dbać o moje serc i układ krążenia najlepiej, jak umiem. Zdrowo się odżywiam, dużo ćwiczę na świeżym powietrzu, a ostatnio nawet zaczęłam profilaktycznie stosować preparat https://naturday.pl/product/opticardio. A czy Wam zdarza się brać jakieś suplementy mające za zadanie wspomóc pracę serca? Jakich używacie?
Sro Wrz 05, 2018 08:31 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anetasz

Post Odpowiedz z cytatem
Nie należy lekceważyć żadnych objawów związanych z sercem. ja sobie wykonałam profilaktyczne badania serca w placówce http://kardiomedwroclaw.pl i na razie na jakiś czas jestem spokojna i wiem, że wszystko jest w porządku.
Wto Wrz 11, 2018 12:56 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wto Wrz 11, 2018 12:56

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Sport, Fitness, Diety Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: