Forum Forum dla każdego... Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Nietrzymanie moczu u młodych kobiet

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Intymnie Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Nietrzymanie moczu u młodych kobiet
Autor Wiadomość
Melania455
Dyskutant

Post Nietrzymanie moczu u młodych kobiet Odpowiedz z cytatem
Jesteście w kwiecie wieku, a już zdarza Wam się popuszczać mocz? To nie koniec świata. Polecam poczytać trochę o przyczynach i sposobach radzenia sobie z tym http://www.tena.pl/kobiety/centrum-informacyjne/przyczyny-nietrzymania-moczu/.
Nie Lip 31, 2016 12:40 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Nie Lip 31, 2016 12:40
kasianowa
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Nie wiem czy jest sens czytać, przecież są teraz zabiegi niwelujące tą nieprzyjemną dolegliwość w znacznym stopniu, wykonuje je klinika medycyny estetycznej SkinClinic. Dzięki zabiegowi używanie specjalnych wkładek i innych akcesoriów higienicznych staje się zbędne, dzięki czemu znacząco wzrasta komfort życia.
Wto Sie 23, 2016 15:36 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasik53
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Odpowiednie ćwiczenia również pomagają w nietrzymaniu moczu. Tutaj http://plumbum.com.pl/jak-uniknac-nietrzymania-moczu o tym czytałam. Można je wzmocnić, jeśli będziemy regularnie tak ćwiczyć. Konsultacja z lekarzem też może być wskazana, co powinniśmy zrobić w takiej sytuacji.
Wto Lut 13, 2018 13:17 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fora

Post Odpowiedz z cytatem
Najlepiej iść do lekarza i po prostu to wyleczyć.
Sro Mar 14, 2018 17:05 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kabum

Post Odpowiedz z cytatem
mi się zdarzyło kilka razy popuścić jak miałam zapalenie pęcherza, bardzo mnie to krępowało, na szczęscie szybko zapalenie przeszło po urofuraginum max, kilka dni i byłam jak nowa, piłam dużo wody i też robiłam cieple okłady, jakoś mi to tez pomagało
Pią Mar 16, 2018 12:56 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
turkusek

Post Odpowiedz z cytatem
Na moj problem cwiczenie miesni Kegla nie dalo rady.. zabezpieczalam sie wkladkami ale nie bylo leczenie... dlugo szukalam odpowiedniego specjalisty az trafilam na dr Krzysztofa Cendrowskiego zajmujacego sie nowoczesnymi technikami w leczeniu wlasnie nietrzymania moczu. Podjelam szybka decyzje i umowilam sie na zabieg. Teraz problemu nie mam i spokojnie moge nosic stringi bez krepacji Very Happy
Pon Mar 26, 2018 19:06 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nafukana

Post Odpowiedz z cytatem
Nie trzymanie moczu w dzisiejszych czasach to choroba cywilizacyjna a przyczyn jest tyle, że samo czytanie i próbowanie różnego rodzaju preparatów najczęściej kończy się fiaskiem. Lepiej iść do lekarza i wyleczyć....

Nie Kwi 01, 2018 18:59 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kajminka

Post Odpowiedz z cytatem
Ja zmagam się z problemem nietrzymania moczu od jakiegoś czasu. Nie ukrywam, że jest to dla mnie niesamowicie uciążliwe. Zastanawiam się czy nie zakupić kulek gejszy, które służą właśnie między innymi do ćwiczeń mięśni kegla. Myślicie, że te: http://plumbum.com.pl/pl/p/KULKI-PROGRESYWNE-KOMPLET/100 będą dobrym wyborem?
Pon Maj 07, 2018 21:14 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Pon Maj 07, 2018 21:14

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Intymnie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: