Forum Forum dla każdego... Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Wycieczka za granicę
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Podróże Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Wycieczka za granicę
Autor Wiadomość
mpire
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Chcąc spędzić wakacje za granicą zazwyczaj trzeba liczyć się z podróżą samolotem. Z uwagi na to, że lotniska zazwyczaj zlokalizowane są z dala od centrum miast, dobrze jest udać się na nie samochodem. Tylko gdzie pozostawić samochód, aby był bezpieczny? Najlepiej, skorzystać z https://www.parking-lotnisko.pl/ - parkingu, znajdującego się nieopodal warszawskiego Lotniska Chopina, który w swojej ofercie posiada nawet transfer z i na lotnisko.
Wto Lut 13, 2018 00:50 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wto Lut 13, 2018 00:50
tarantula

Post Odpowiedz z cytatem
To kwestia bakterii które występują zarówno w wodzie jak i jedzeniu
Nie Lut 18, 2018 22:38 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Olga9666

Post Odpowiedz z cytatem
Wyjazd zagraniczny to na pewno bardzo duże przeżycie. Wybierając ciepłe kraje można przeżyć wspaniałą przygodę. Samochodem możecie podjechać na parking Balice, który znajduje się w pobliżu lotniska w Krakowie. Stamtąd otrzymacie darmowy transfer na samo lotnisko więc dojazdem nie będziecie musieli się wcale martwić.
Nie Lut 25, 2018 20:03 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krystek
Amator

Post Odpowiedz z cytatem
Hiszpania- rewelacja! Byliśmy w zeszłym roku i jesteśmy mega zadowoleni. Tylko do Hiszpanii jak chcecie jechać to najlepiej na tydzień albo dwa zeby zdązyć się nacieszyć widokami, pozwiedzać i pokosztować lokalnych smaków. Gwarantuję ci ze nie będziecie załowaćSmile Pamiętajcie tylko zeby zabrać ze sobą sporo bawełnianych rzeczy i obowiązkowo jakieś nakrycia głowy. Do tego idealnie sprawdzi się pojemna walizka ze sklepu https://www.bagazowo.pl/, która posłuzy wam przez długie lata;)
Czw Kwi 26, 2018 19:06 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jarus
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
No właśnie, a czy ktoś z Was podróżował po Europie autokarem? Chodzi mi o wycieczkę objazdową. Nie chciałbym korzystać z ofert dostępnych w biurach podróży, bo wydaje mi się, że samemu można lepiej zorganizować trasę i czas. Dlatego chciałbym sam wszystko zorganizować. Potrzebuję namiar na firmy przewozowe autokarowe, które Waszym zdaniem są godne polecenia. Jednym z najważniejszych warunków jest to, by były autokary 24h na dobę dostępne. Niektóre rzeczy miejsca zwiedza się o wiele lepiej nocą. Możecie polecić jakiegoś przewodnika z nowoczesną flotą, dużym doświadczeniem i elestycznością?
Pon Cze 04, 2018 10:17 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagoda15
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Jeżeli planujesz wyjazd za granice, pomyśl o ubezpieczeniu na życie np tutaj https://www.nn.pl/ubezpieczenie-na-zycie Bez dobrego ubezpieczenia nie wyruszałabym, w żadną podróż po za nasze granice. Mogą byc niezłe problemy w razie jakiegoś wypadku, lub innej nieprzyjemnej sytuacji.
Wto Cze 05, 2018 10:51 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patrycjaw

Post Odpowiedz z cytatem
Ubezpieczyć się warto, ale nie ma sensu wyjeżdżać gdzieś z myślą, że cos się stanie. Ostatnio byłam we Włoszech i jestem naprawdę zadowolona. Teraz myślę o wypadzie na Islandię.
Sro Cze 06, 2018 19:41 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
julka
Zadomowienie

Post Odpowiedz z cytatem
Teraz się tyle słyszy o depresji, która dopada turystów za granicą. Właśnie dlatego warto zapisać sobie namiar na tę klinikę https://psychomedic.online . Oferuje ona wideokonsultacje z psychiatrą. W cenie wizyty jest wysyłka recept oraz zaświadczeń na terenie UE. Taka pomoc może okazać się naprawdę nieoceniona.
Sob Paź 06, 2018 19:31 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kinia90
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
krystek to fakt - dobrej jakości walizka to podstawa, szczególnie jeśli rozmawiamy o dalszych podróżach. Ja od lat używam walizek podróżnych Globtroter ze sklepu https://www.globtroter.waw.pl/walizki/. Nie dalej jak dwa miesięce temu kupiłam nowy model Alan ( jeden z ich bestsellerów ). 85 l pojemności, wysuwana teleskopowa rączka z blokadą, zamek szyfrowy. I to wszystko za niecałe 170 zł Smile
Pon Paź 08, 2018 09:04 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
trycja
Zadomowienie

Post Odpowiedz z cytatem
Wycieczka za granicę? Fajna sprawa, choć pewnie dla wielu osób dosyć kosztowna, ale jak się wie gdzie szukać, to można i tutaj zaoszczędzić. W ten sposób dowiedziałam się o tanich biletach lotniczych: http://www.lotniczy-bilet.pl/bilety-lotnicze-moga-byc-naprawde-tanie/, ale choć możliwości jest obecnie sporo, trzeba mieć też nieco szczęścia, żeby trafić prawdziwą okazję.
Pon Paź 15, 2018 10:51 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
opak

Post Odpowiedz z cytatem
Jeśli chodzi o podróżowanie czy to w kraju, czy za granicą . Bezpieczeństwo powinno być zawsze priorytetem. Ja w 90% przypadków podróżuję autem. Odpowiednie opony znacznie podwyższają bezpieczeństwo na drodze. Ważne jest nie tylko dobranie odpowiednich opon do warunków atmosferycznych, ale również odpowiednia głębokość bieżnika. Zdecydowałem się na zakup opon całorocznych, dzięki czemu będę gotowy na każde warunki pogodowe w ciągu całego roku. Opony zostały zakupione nowe
https://www.uniroyal.pl/samochod/opony-poradnik/jazda-i-bezpieczenstwo/jak-sprawdzic-glebokosc-bieznika-opony
dzięki czemu nie muszę martwić się o bieżnik.
Pią Paź 19, 2018 00:26 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
biegacz

Post Odpowiedz z cytatem
Wakacje zawsze spędzam za granicą - tak wiele jest jeszcze do zobaczenia. Chciałabym zwiedzić całą Azję.
Sob Paź 20, 2018 13:44 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Sob Paź 20, 2018 13:44

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Podróże Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: