Forum Forum dla każdego... Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
bardzo ładne mieszkanie
Idź do strony 1, 2  Następny

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Reklama Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

bardzo ładne mieszkanie
Autor Wiadomość
Kamix
Amator

Post bardzo ładne mieszkanie Odpowiedz z cytatem
do wynajęcia od 1 lipca bardzo ładne mieszkanie o powierzchni 53 m2 przy Al. Roździeńskiego 90 (osiedle Gwiazdy), piętro 7.
Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi (1 duży pokój - z łóżkiem małżeńskim oraz rozkładaną kanapą i fotelami i 1 mały pokój - z rozkładaną sofą), kuchni, łazienki, wc, przedpokoju i balkonu. Całe mieszkanie w pełni wyposażone i umeblowane m.in. pralka, lodówka, telewizor 32'.
Mieszkanie znajduje się w centrum miasta dzięki czemu wszystko jest w zasięgu ręki: 2km do dworca PKP, przystanki autobusowe - 50m i tramwajowe - 150m, w pobliżu Uniwersytet Ekonomiczny, Uniwersytet Śląski, Biblioteka.
Czynsz najmu 1600zł + media. Wymagana jednomiesięczna kaucja. Mieszkanie wolne od 1 lipca 2014
www.gumtree.pl/cp-mieszkania-i-domy-do-wynajecia/katowice/przytulne-mieszkanie-osiedle-gwiazdy-591242413?featuredAd=true
Nie Cze 01, 2014 12:18 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Nie Cze 01, 2014 12:18
3nast

Post Odpowiedz z cytatem
Idealne są mieszkania Gdańsk Oliwa. Tutaj https://www.eurostyl.com.pl/idea.html jest ich oferta. Inwestycja powstaje w centrum Trójmiasta, na terenach zajmowanych do niedawna przez Międzynarodowe Targi Gdańskie. Lokalizacja jest naprawdę rewelacyjna, więc warto się nią zainteresować.
Wto Sty 02, 2018 22:29 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wikodi22

Post Odpowiedz z cytatem
Rzeczywiście lokalizacja jest super natomiast ceny też są super Wink

Czw Sty 11, 2018 09:55 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gigiol

Post Odpowiedz z cytatem
Macie może jakieś fajne ale aktualne oferty?

Pon Sty 15, 2018 12:19 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mlody3
Amator

Post Odpowiedz z cytatem
Ja zastanawiam się nad osiedlem Leśny Kwiat, interesujemy się z mężem jakimś nowym mieszkaniem. Mamy kawalerkę w centrum miasta, ale chętnie przeniesiemy się na spokojniejsze tereny, z dala od tego całego miejskiego szumu. Dlatego pomysł o jakimś osiedlu na uboczu, spokój jednak jest ważniejszy.

Pon Sty 15, 2018 13:00 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylwek12
Amator

Post Odpowiedz z cytatem
Dla mnie bardzo ładne mieszkanie to takie, które jest w pełni nowoczesne, dlatego decydując się na zakup kierowałem się tym co w swej ofercie mają deweloperzy > http://www.koninko.com.pl/ Nie wiedziałem, że nowoczesne mieszkania przypominają domki jednorodzinne. Nie mam wątpliwości, że to właśnie na osiedlu Koninko zamieszkam w najbliższym czasie.
Pon Sty 15, 2018 15:32 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mazga
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Inwestując w nieruchomości warto szukać mieszkania, które położone jest w dobrym miejscu. Jest to bardzo ważne, ponieważ w ten sposób będzie można je szybo wynająć. Na pewno na inwestycja http://oliwski-park.pl jest warta uwagi. Apartamenty Gdańsk Oliwa, to świetne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie wysoką jakość.
Sob Lut 03, 2018 17:26 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasik53
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Teraz nie ma problemu z kupnem mieszkania. Fajne mieszkania w Krakowie widziałam na tej stronie http://www.budopol.pl/oferta/inwestycje-nowe Na takich osiedlach są ładne i nowoczesne mieszkania. Słyszałam, że nie są bardzo drogie, a pewnie ładnie wykończone.
Pią Lut 09, 2018 16:23 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaktus
Amator

Post Odpowiedz z cytatem
Jak na razie nie myślę o kupnie mieszkania, ale w przyszłości chciałabym zamieszkać na takim osiedlu jak Front-Park, są to apartamenty gdańsk stare miasto w kameralnych budynkach, położone w Śródmieściu Gdańska. To co wyróżnia to osiedle to minimalizm i prostota, oraz mieszkania o wysokim standardzie.
Nie Lut 18, 2018 16:12 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wikuska
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Sama niedawno rozglądałam się za mieszkaniem i przyznam szczerze, że najbardziej spodobała mi się oferta z Rzeszowa. A konkretnie z tej firmy nieruchomosci123 opinie . Ponadto pracownicy wykazali się wielkim zainteresowaniem i bardzo indywidualnie potraktowali moją sprawę. Myślę, że ta firma to najlepszy wybór.
Pią Lut 23, 2018 12:02 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kinia007
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Moje zdanie jest takie, że inwestycja w apartamenty to super sprawa. Właśnie dlatego tutaj http://www.dsdevelopment.pl/oferta/anchoria-aparthotel warto sobie zerknąć. Właściciel apartamentu ma zagwarantowany jego wynajem na 15 lat. Jest to ciekawy pomysł na spory zarobek.
Sro Lut 28, 2018 22:19 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elania
Zadomowienie

Post Odpowiedz z cytatem
Ładne, ale też stosunkowo drogie. Ja aktualnie przęglądam oferty mieszkań na wynajem i zastanawiam się nad jednym z tych http://www.russjan.com/wynajem-gdynia,182,pl.html . Może też nie należą do najtańszych, ale standard jest zadziwiająco wysoki.
Nie Mar 18, 2018 19:36 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
julka
Zadomowienie

Post Odpowiedz z cytatem
Sprawdzaliście już osiedle Oliwski Park? Tutaj http://oliwski-park.pl można dowiedzieć się więcej na ten temat. Apartamenty gdańsk oliwa otwierają się na zieleń zadbanych ogrodów i 11 hektarów zabytkowego parku. Miejsce jest naprawdę wyjątkowe. Warto tam zakupić mieszkanie dla siebie oraz na wynajem.
Sro Kwi 18, 2018 21:57 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Olga9666

Post Odpowiedz z cytatem
Ciężko jest znaleźć ładne mieszkanie pod wynajem, bo ludzie urządzając takie mieszkania raczej idą po kosztach. Sama niedawno wynajęłam mieszkanie ale nie m wszystkich sprzętów i muszę kupić np. pralkę. Obecnie mam starą pralkę ładowaną od góry ale niestety szybko mi zardzewiała górna klapa i niedługo przymierzam się do jej wymiany. Teraz raczej kupię taką tradycyjną, ładowaną od frontu. Zastanawiam sie tylko czy kupić pralkę wolnostojącą czy pod zabudowę (Np. z serii Candy Bianca). Pod zabudowę bardziej by mi pasowała do łazienki, ale nie chcę znowu przekombinować i kupić coś mało funkcjonalnego.
Wto Sie 28, 2018 17:22 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czyscimynet

Post Odpowiedz z cytatem
a ja szukam czegoś w poznaniu, aktualnie mieszkam przy akademiku i juz teraz jest głośno a nawet nie ma października...

Czw Wrz 06, 2018 13:02 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Czw Wrz 06, 2018 13:02

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Reklama Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: