Forum Forum dla każdego... Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Konto Bankowe
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Forum Plotkowe Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Konto Bankowe
Autor Wiadomość
toskan

Post Odpowiedz z cytatem
Ja wybierałam konto na podstawie porównywarki https://konta-mlodziezowe.centrumfinansowe.pl/ można sobie przeanalizować tam poszczególne oferty banków. Uważam, e to bardzo przydatne narzędzie finansowe, teraz jest takich miejsc w sieci dosyć sporo, także można skorzystać bezpłatnie. Oczywiście jedne są bardziej wiarygodne, drugie mniej, dużo zależy jaką porównywarkę wybierzemy. Warto zwracać uwagę przede wszystkim na koszty - kont musi być bezpłatne.
Pon Wrz 25, 2017 13:53 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Pon Wrz 25, 2017 13:53
jarfa

Post Odpowiedz z cytatem
Mam darmowe konto w banku raiffeisen. Nie płacę też za bankomaty i mam dostęp do konta przez internet. Dostaję te smsy info o ruchu na moim koncie. Jak dla mnie super.
Wto Paź 31, 2017 17:03 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jerzybeka

Post Odpowiedz z cytatem
Kosmowska napisał:
A czy bez konta walutowego można wykonać przelew z UK do Polski banku? Zastanawiam się nad zrobieniem tego przelewu przez tę stronę - urofx.com . Tylko mimo wsystko troche się boje, czy takie strony są bezpieczne?

Ja kilka razy korzystałem z ofx i wszystko było w porządku. Ale nie wiem jak urofx.

Co do kont to warto sprawdzać aktualne rankingi. Ten na przykład ma fajne sortowanie i filtrowanie: najlepsze konta bankowe
Sro Sty 10, 2018 17:10 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
trycja
Zadomowienie

Post Odpowiedz z cytatem
Konta bankowe i w ogóle banki mają teraz tak jednolite oferty, że cięzko coś wybrać
Czw Sty 11, 2018 12:31 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
julka
Zadomowienie

Post Odpowiedz z cytatem
Na tej stronie http://bankowe-konta.info/najlepsze-konta/ znajdziecie najlepsze konta bankowe. Warto sobie tam zerknąć, poczytać i wybrać najlepsze rozwiązanie dla siebie. Uważam, że w ten sposób można zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy. Poza tym jest to znaczna wygoda.
Sro Lut 14, 2018 20:26 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maszynka$$

Post Odpowiedz z cytatem
Trochę wstyd się przyznać, bo wychodzi przy tym moja zachłanność, ale jednym z kryterium, którym się kieruję przy wyborze konta bankowego są różne promocje bankowe. Wiem, że jest wiele ciekawych takich ofert, o których można poczytać tutaj https://www.kontomaniak.pl/promocje-bankowe. Wydaje mi się, że jeżeli takie coś robią to warto z tego skorzystać, bo można zdobyć kilka stówek tak naprawdę za nic Smile
Wto Lip 10, 2018 18:57 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
senny2

Post Odpowiedz z cytatem
Zgadza się, czasem banki mają naprawdę fajne promocje. Zgarnąć kilka stówek tylko za założenie konta – brzmi świetnie. Jednak nie zawsze tak do końca jest, bo, żeby otrzymać tę gotówkę, trzeba spełnić określone warunki. Zobacz sobie https://ekantor.pl/masz-konto-w-banku-sprawdz-co-mozesz-na-tym-zyskac/ zapoznaj się z bieżącymi promocjami i wybierz tę, która Ci odpowiada.
Wto Lip 24, 2018 22:52 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wto Lip 24, 2018 22:52

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Forum Plotkowe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Skocz do: