Forum Forum dla każdego... Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
PMS a dieta

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Ważne Sprawy Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

PMS a dieta
Autor Wiadomość
katpio123
Amator

Post PMS a dieta Odpowiedz z cytatem
Jestem typem kobiety całej życie na diecie, nieustannie walczę z kilogramami. Co miesiąc jednak moje wysiłki niweczy PMS. Co schudnę, to przed okresem jestem w takim stanie, że zapominam o dietach. Wręcz nie mogę wtedy chodzić po mieście, bo gdy widzę coś pysznego, to automatycznie zaczynam mieć na to taką ochotę, że zazwyczaj kończy się to masą kalorycznych grzeszków… A waga po PMS pokazuje 2 kg więcej! ☹ Czytałam na http://www.castagnus.pl/, że to standard na PMS ale że ten lek działa na hormony, więc chyba zdecyduję się spróbować, bo zaczynam tracić motywację do mojej walki..
Pią Paź 27, 2017 12:51 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Pią Paź 27, 2017 12:51
Inatka1993

Post Odpowiedz z cytatem
Hej, słyszałam, że przy PMS pomocne jest zażywanie mio-inozytolu, który wspomaga naturalne regulowanie gospodarki hormonalnej jak i ma korzystny wpływ na komórki w mózgu. No i oczywiście zmiana diety to podstawa. Znajoma mojej mamy ginekolog poleciła mi na nieco inne problemy zażywanie suplementu http://www.inofem.pl/ . Zawiera właśnie mio-inozytol jak i witaminę i kwas foliowy. Może też wypróbujesz? Na pewno nie pogorszy Twojego stanu, a któż wie, może zadziała?
Pon Lis 13, 2017 15:55 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
muszka
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Wiele kobiet ma PMS, ale nie pomyślałam o leczeniu tego.
Wto Lis 14, 2017 08:53 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wikuska

Post Odpowiedz z cytatem
Ja mój ogromny apetyt przed okresem zwalczam wodą. Naprawdę pomaga. Piję ją bardzo dużo, i nie dość że zaczęłam mniej się objadać to również zauważyłam pozytywny wpływ na mój organizm. Może również dlatego, że korzystam z coral mine - to naprawdę genialny produkt. Polecam wam poczytać więcej na jego temat, http://4krokidozdrowia.org.pl/ warto zainwestować w swoje zdrowie Smile
Sro Lis 15, 2017 11:40 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jolitka
Amator

Post Odpowiedz z cytatem
Ja na problemy z PMS zaczelam brac tabletki antykoncepcyjne belara. To najlepsz rozwiazanie jakie mogl zaproponowac mi lekarz. Jestem zadowolona bo pms zniknelo a okres mi sie wyregulowal
Sob Lis 18, 2017 18:58 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Katowiczan

Post Odpowiedz z cytatem
Ja bym się na twoim miejscu zdecydował na dietetyka online bo to najlepszy sposób. Jak będziesz miała odpowiednią dietę ułożoną to nie będzie cię ciągnęło do słodkiego i nie będziesz podjadać. A jak coś to będziesz wiedziała jaki zdrowy zamiennik zastosować w takiej sytuacji Smile
Sro Sty 10, 2018 19:50 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Sro Sty 10, 2018 19:50

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Ważne Sprawy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: