Forum Forum dla każdego... Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Kredyt gotówkowy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Ważne Sprawy Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Kredyt gotówkowy
Autor Wiadomość
mpire
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Zastanawiając się nad tym, w której instytucji wziąć kredyt, warto zastanowić się nad zaciągnięciem pożyczki prywatnej. Jednym z portali, który pośredniczy pomiędzy inwestorami prywatnymi, a pożyczkobiorcami jest https://concash.pl/ (widnieje na nim kalkulator, umożliwiający oszacowanie ich kosztów)
Pią Sty 05, 2018 01:11 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Pią Sty 05, 2018 01:11
tomek33

Post Odpowiedz z cytatem
Ja polecam sobie zajrzeć tutaj https://finanse.rankomat.pl/kredyty/gotowkowe/

Sro Sty 10, 2018 13:01 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AnnaMarie711

Post Odpowiedz z cytatem
Ja ostatnio szukałam sprawnego kredytu gotówkowego na start mojej firmy. Niestety ze względu na zły BIK bank nie chciał mi go udzielić. Poratowała mnie ofertą od firmy https://bosspozyczka.pl udzialającej właśnie takiej kredytów dla firm na rozwój lub tez na start działalności. Wiec jak potrzebujecie takiej pomocy finansowej to zapoznajcie się z ich ofertą kredytową
Pon Sty 29, 2018 19:56 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wikuska
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Nie ma co ukrywać - wybór wśród pożyczek gotówkowych jest ogromny, ale nie myśleliście że w większości z nich znajdują się jakieś "haczyki" , "kruczki prawne" ? Ja pod względem takich pożyczek jestem bardzo ostrożna, niestety chcąc czy nie chcąć - sama z takowej musiałam skorzystać. Bez zastanowienia wybrałam Kredyt123 , ponieważ nie tylko przeczytałam same pozytywnie opinie w sieci, ale także znajomi korzystali z tej pożyczki i również byli zadowoleni. Zwracajcie uwagę na to w jakiej firmie pokładacie zaufanie Smile
Pon Sty 29, 2018 20:10 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adik356
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
karinos83 napisał:
Ja nie mam zaufania do takich chwilówek. Wolę kredyt gotówkowy w profesjonalnym banku. I zawsze takie rzeczy załatwiam przez Probitas Finance. Ich doradcy finansowy potrafią wynegocjować bardzo dobre warunki. Polecam współpracę z nimi, bo ja się nigdy nie zawiodłam. Tu http://www.probitasfinance.pl/pl/ ich stronka jeśli ktoś z Was by szukał.

Masz rację. Jeśli kredyt to raczej w banku. I to na dobrych warunkach. A Probitas Finance sama mogę polecić. Fachowcy w temacie doradztwa finansowego i to nie tylko jeśli chodzi o kredyty gotówkowe.
Wto Sty 30, 2018 10:50 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
halka

Post Odpowiedz z cytatem
Temat pożyczek jest bardzo obszernym działem, a szczególnie te chwilówki gdzie można się naciąć na jakiś kruczek, który potem po czasie wychodzi, polecałbym na sam początek zapoznanie się z umową kredytową - to najlepsze rozwiązanie. Warto także wybrać firmę z polecenia. Ja dzieki takiemu rozwiązaniu skorzystałam z Kredyt123 i jestem bardzo zadowolona.
Sro Sty 31, 2018 09:17 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasik53
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Szybkie kredyty są świetną opcją właśnie dlatego, że nie trzeba długo czekać, by taki otrzymać. Sporo firm teraz udziela takich szybkich pieniędzy. Bez problemu dostaniecie Kredyt bez rejestrów BIK i KRD. Nawet jeśli macie długi to taki kredyt uda się wam otrzymać. Jest to idealna opcja, jeśli jeszcze nie wyszliście na czysto.
Pią Lut 09, 2018 16:02 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiola438
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
A widzieliście najnowszy ranking kredytowy luty 2018 ? Bankowe produkty są teraz tanie i łatwiej dostępne, można wybierać w zależności od potrzeb i możliwości finansowych, a kredyty do 20 tys. zł zwykle są udzielane bez większych formalności.
Pon Lut 26, 2018 18:03 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kiniak
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Ja jestem zdania że wszystko jest dla ludzi trzeba tylko podjąć decyzję z głową i wybrać ofertę najlepszą dla siebie. Przeglądając oferty wiele osób pozytywnie wypowiada się na temat kredyt123 opinie . Posiadają szeroką ofertę kredytową, oferują błyskawiczną decyzję i minimum formalności.
Sro Mar 28, 2018 21:48 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Genvis
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
W przypadku osób, które na poważnie zastanawiają się nad podjęciem kredytu gotówkowego rekomenduje zapoznać się z aktualnymi rankingami porównującymi takie kredyty gotówkowe. Wszelkie oferty instytucji finansowych maja to do siebie, iż szybko się zmieniają, dlatego znalezienie najkorzystniejszej oferty może być kłopotliwe. Dlatego, gdy sam zaciągałem taki kredyt korzystałem właśnie z takich rankingów, co pozwoliło mi zdecydować się na ofertę dostępną na stronie https://www.bzwbk.pl/kredyty/kredyty-gotowkowe/kredyt-gotowkowy/kredyt-gotowkowy.html
Czw Maj 17, 2018 10:17 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Magdula88

Post Odpowiedz z cytatem
Też mi się zdarzyło nie raz brać kredyt gotówkowy. Sytuacje są w życiu różne, kto brał nawet niewielkie pieniadze to dobrze to wie. Mi bardzo odpowiadała oferta od firmy Mikro Rata https://mikrorata.pl/mala-pozyczka/ Proponują oni bardzo dobre pożyczki, które możecie załatwić nawet bez wychodzenia z domu. Na ich stronie można łatwo obliczyć ile wyjdzie dokładnie spłata Smile
Pią Maj 18, 2018 17:38 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Pią Maj 18, 2018 17:38

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Ważne Sprawy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Skocz do: