Forum Forum dla każdego... Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Sparwdzone biuro rachunkowe

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Reklama Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Sparwdzone biuro rachunkowe
Autor Wiadomość
natkawal76

Post Sparwdzone biuro rachunkowe Odpowiedz z cytatem
Każdy z nas kto ma firmę wie jak trudno jest rozliczać co miesiąc setki papierów. Nikt z nas nie ma na to czasu aby godzinami nad nimi ślęczeć. Dlatego większość z nas zatrudnia biuro rachunkowe , które wykona za nas pracę. Ze swojego doświadczenia wiem, ze nie jest prosto znaleźć firmę,która rozliczy nasze dokumenty dobrze. Niby każdy oferuje podobne usługi, ale i ceny za nie są rożne jak i zakres obowiązków. Ja wiem, że kiedy zakładam działalność chciał oczywiście zaoszczędzi i wzięłam księgowa tanią i okazało się, ze połowa dokumentów zakupowych nie została wpuszczona w koszty, co wiązało się z wyższym podatkiem dla mnie i dużą stratą finansową. Chciałam tanio to płaciłam mało a za to podatki były wysokie. Dlatego polecam Państwu sprawdzone usługi księgowość Radom. Sprawdzone od lat kobiety, bardzo dobre podejście do klienta. Rozliczają szybko papiery, więc nie ma problemu. Teraz oferują również pliki JPK co bardzo ułatwi sprawę, jeżeli chodzi o US. Polecam wybierać ludzi z polecenia, a jeśli nie macie takich to poczytać troszkę na forum, abyście nie mieli tak jak ja kiedyś.
Wto Gru 12, 2017 09:35 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Wto Gru 12, 2017 09:35
turexer
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Najlepsza jest księgowość online taka jaką oferuje http://wfirma.pl/. Nie musisz tracić czasu na dojazd do księgowej, wszystko możesz załatwić przez internet, a jeżeli masz jakieś pytania, chcesz porozmawiać to możesz po prostu zadzwonic. Oszczędzasz w ten sposób czas, którego zawsze brakuje przedsiębiorcom.
Sob Gru 23, 2017 20:43 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiola438
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Ja znów uważam, że księgowością dobrze jest zająć się samodzielnie, bo można na tym sporo zaoszczędzić. Żeby sobie ją uprościć, dobrze jest skorzystać z oprogramowania oferowanego przez http://wfirma.pl/ które swoją drogą można przetestować zupełnie za darmo.
Pon Gru 25, 2017 13:39 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mpire
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Moja droga - księgowość jednoosobowej firmy jest tak nieskomplikowana, że zająć można się nią samodzielnie. Tym bardziej, że na rynku nie brak programów, które dodatkowo ją uproszczają. Można je znaleźć w ofercie https://wfirma.pl/ (istnieje możliwość ich bezpłatnego wykorzystania)
Sro Sty 31, 2018 00:17 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adik356
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Mnóstwo biur rachunkowych czy księgowych także oferuje usługi online. Teraz nie ma z tym problemu bo jest na rynku oprogramowanie jak to http://sage.com.pl/rozwiazania-dla-firm/biura-rachunkowe i takie firmy z niego korzystają. A obsługa online - faktycznie wygodna opcja. To nowoczesne i efektywne rozwiązanie i myślę, że bardzo przyjazne dla klienta.
Sro Mar 21, 2018 10:21 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Sro Mar 21, 2018 10:21

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Reklama Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: